Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1.6 170 (SIDI) Yükte iken silkeleme

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Siyah gibi değil de açık renkli olanlar orjinal bobin. Bendekilerde beyaz noktalarla 1'den 4'e işaretli sizdekilerde hiç işaret yok. İkisini orjinalle ikisini yan sanayiyle mi değişmişler napmışlar.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Evet arkadaşlar sorunum çözüldü.Kendim hallettim.1.ve 2. silindir ateşleme bobini orjinal ile değiştirdim. İki bobine 8500 TL ödedim.

Yorum

Hangi renktekileri değiştiniz?

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Siyah olanları değiştirdim.Orjinaline göre boyları kısa idi.

Yorum

Geçmiş olsun.

MPI motorda bile bobin yüzünden bu kadar sorun yaşayan varken daha hassas olan SIDI motorda yan sanayi bobin seçmek iyi cesaretmiş.

Yorum

İşleniyor...
            X