Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yüksek km de Şanzıman yağı değiştirilirmi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: Kerem B. View Post
    Mehmet Bey, elinize sağlık. Sizin de dediğiniz gibi önemli olan işlemlerin içinize sinmesi. En son yetkili serviste yaptıkları periyodik bakımdan bile memnun kalmamıştım, filtreyi bile düzgünce yerine oturtmadan göndermişler. Gördüğüm kadarıyla Hüseyin Usta'dan herkes memnun. Yakın zamanda randevu alıp ziyaret edeceğim. Bilgilendirme için çok teşekkürler.
    Rica ederim Kerem Bey. Umarım sizin de içinize sinen güzel bir deneyim yaşarsınız. Kolaylılar dilerim.

Yorum

Benim aracımın km 290bin de ve yağ hiç değişmemişti. Bir usta ''değiştirme şanzıman bozarsın'' dedi. Bir başka usta ise ''değiştir böyle kullanırsan şanzımanı bozarsın'' dedi. Bende değiştirdim ve sonuç şanzıman bir hafta sonra gitti. ​Benim km çok fazla ve artık bakım istiyordu, sorun çıkarmasını göze almıştım, sıfır şanzıman taktırdım.

Yorum

Geçmiş olsun , yeni şanzıman fiyatı ne kadar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 06sm947 View Post
          Benim aracımın km 290bin de ve yağ hiç değişmemişti. Bir usta ''değiştirme şanzıman bozarsın'' dedi. Bir başka usta ise ''değiştir böyle kullanırsan şanzımanı bozarsın'' dedi. Bende değiştirdim ve sonuç şanzıman bir hafta sonra gitti. ​Benim km çok fazla ve artık bakım istiyordu, sorun çıkarmasını göze almıştım, sıfır şanzıman taktırdım.
          O yüksek km de yağ hiç değişmediyse zaten revizyon istiyor bu şanzımanlar??
          F30 Sport+

Yorum

Sıfırını satan yer varmı ?

Yorum

İşleniyor...
            X