Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1.6 CDTI Şanzıman yağı değişimi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Yağ değişimi yaptırdık , ancak usta ısrarla 4 litre koydu , eski opel çalışanı ,5 olmaz dedi. Yine kafa karıştı. Yağ sonrası kodlama vs gibi bişey yapılıyormu? bilgniz varmı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: serdarmete View Post
      Yağ değişimi yaptırdık , ancak usta ısrarla 4 litre koydu , eski opel çalışanı ,5 olmaz dedi. Yine kafa karıştı. Yağ sonrası kodlama vs gibi bişey yapılıyormu? bilgniz varmı.
      Hangi serviste konuldu? Mesela bizden 5 litre çıktı 5 litre konuldu ?
      F30 Sport+

Yorum

Özel bi Opel servisi beylikdüzünde , Ağırlıklı opel bakıyor. 4 Lt dedi , çıkan yağı kaç litre aktı bilmiyorum ama 4 kutu ekledik.

Yorum

Nereye baksam 5 litre koymuşlar .. Forumda okuyorum , internete bakıyorum ep 5 litre.. Usata 4 litre yağ koydu...bugün dayanamadım , ustanın koyduğu Motul ATF6 isimli yağın aynısında 1 litre aldım , Malum tapayı açtım , uzun bir uni yaptım , ve dualar eşliğinde yağı ekledim ... Artık benimde 5 litre şanzıman yağım oldu şükür Rabbime..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: serdarmete View Post
            Nereye baksam 5 litre koymuşlar .. Forumda okuyorum , internete bakıyorum ep 5 litre.. Usata 4 litre yağ koydu...bugün dayanamadım , ustanın koyduğu Motul ATF6 isimli yağın aynısında 1 litre aldım , Malum tapayı açtım , uzun bir uni yaptım , ve dualar eşliğinde yağı ekledim ... Artık benimde 5 litre şanzıman yağım oldu şükür Rabbime..
            tebrikler

Yorum

İşleniyor...
            X