Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Tavan oluklarında boya dökülmesi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ben dün dışarda yaptırdım.İyikidd dışarda yaptırmıştım o kadar kritik yerki boyacanın başında sürekli aman oraya sıçramasınaman buraya gelmesin diye diye hatta triz bandını bile kendim çekerek düzelttim gözümün önünde yaptırdım daha iyi oldu.Yetkili servis bu iş için 3 günde bizde kalacak dedi boyacıda sabah yapıldı 4 saat fırında kaldı araba toplam 5-6 saatte bitirdik temizde oldu.

Yorum

Arkadaşlar olukların boyanmasıyla ilgili açtığım konuyu linkten inceleyebilirsiniz;
      https://www.insigniateam.com/forum/t...boyanmas%C4%B1
      InsigniaTEAM

Yorum

Bu oluklar için fitil üretilmiş, e ticaret sitelerinde satılıyor. Denedikten sonra burayı güncelleyeceğim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: batuhancil View Post
          Bu oluklar için fitil üretilmiş, e ticaret sitelerinde satılıyor. Denedikten sonra burayı güncelleyeceğim
          Paylaşırsanız güzel olur.
          @Murat
          2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Öncelikle Tüm forum üyelerine kazasız sürüşler temenni ediyorum. Arkadaşlar Opel Insignia araçlarda bu olukların boya atması kronik bir sorun 2014 model aracımda da aynı sorun oldu ben bu sorunu Opel Türkiye yetkilisini arayarak servis sayesinde çözüm buldum serviste sadece oluk kısımları dışarıya taşmayacak şekilde ücretsiz garantiden boyandı hiçbir sıkıntı yok, şunu belirtmek istiyorum boya harici hiçbir şey çözüm değil fitil konusu sadece o bölümleri kapatmak olur boyası dökülen kısımlar zamanla çevresine sirayet eder buda ileride belkide tavan kısmının tamamen boyanmasına kadar gidebilir onun için serviste yaptıramıyorsanız iyi bir boyacıya olukların iç kısımlarını boyatmanız en iyi çözüm bu herkese iyi günler
            Insignia 2014 1.6 SIDI 170 hp AT Cosmo siyah

Yorum

Orjinal yazı sahibi: YILDIRAN View Post
              Öncelikle Tüm forum üyelerine kazasız sürüşler temenni ediyorum. Arkadaşlar Opel Insignia araçlarda bu olukların boya atması kronik bir sorun 2014 model aracımda da aynı sorun oldu ben bu sorunu Opel Türkiye yetkilisini arayarak servis sayesinde çözüm buldum serviste sadece oluk kısımları dışarıya taşmayacak şekilde ücretsiz garantiden boyandı hiçbir sıkıntı yok, şunu belirtmek istiyorum boya harici hiçbir şey çözüm değil fitil konusu sadece o bölümleri kapatmak olur boyası dökülen kısımlar zamanla çevresine sirayet eder buda ileride belkide tavan kısmının tamamen boyanmasına kadar gidebilir onun için serviste yaptıramıyorsanız iyi bir boyacıya olukların iç kısımlarını boyatmanız en iyi çözüm bu herkese iyi günler
              Boyatmak tabi en iyi seçenek olabilir ancak henüz oluklardaki boyası dökülmeyen araçlar için bu fitil bir nevi koruma olabilir. Bende o boya atması yıkama sırasında tazyikli yıkama makinesini fazla yakın tutunca gerçekleşti. Daha fazla atmaması için denemeyi düşünüyorum.

Fitil sayesinde oluklarda kalıntı veya su kalmayacağını ve bunun da daha fazla boya atmasından koruyacağını düşünüyorum. İyi günler diliyorum

Yorum

İşleniyor...
              X