Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Otomatik far asistanı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Sorun kendi kendine çözüldü ilginçtir ????
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 1 photos.

Yorum

Takip eden var ise yazıyorum,
      “Aydınlatma Kontrol Modülü ile iletişim kayboldu” arıza kodu ile aynı sorunum bir süredir devam ediyor

Yorum

Arızalı dış aydınlatma ampulünüz yoksa ve seviye sensöründe de sorun yoksa farın içindeki AFL'den kaynaklanabilir. Hata kodunu öğrenin, sorunun kaynağı az çok belli olur

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Davudx View Post
          Arızalı dış aydınlatma ampulünüz yoksa ve seviye sensöründe de sorun yoksa farın içindeki AFL'den kaynaklanabilir. Hata kodunu öğrenin, sorunun kaynağı az çok belli olur
          arıza kodunu öğrendim U0182, ustanın dediğine göre masraflı ve zahmetli

Yorum

Modül arızası sanırım, bence yetkili servise gidin en kötü senaryo far değişir, en iyi senaryo sigortadan veya benzeri ufak bir sorundan kayaklanıyordur. Yetkili servise kesinlikle gidin. Modül arızasını dışarda tamir edene pek denk gelmedim, AFL'den kaynaklı olanlar far değiştiler tamir hiç olmadı diyebilirim.

Yorum

Teşekkür ederim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Türker View Post

arıza kodunu öğrendim U0182, ustanın dediğine göre masraflı ve zahmetli
                U0182 hatanın yaşandığını ve düzeltildiğini gösterir haricinde hata hangi fara aitse onuda verir. (Sağ far ya da sol far) U1512 ya da U1522 gibi. Aracınızda AFL kaynaklı bir arıza var, AFL tamiri diye bir tamir yok. Ya çıkma bir far bulup takın ya da yenisi mecbur alacaksınız.

Yorum

Arkadaşlar, sorunu pro-opel de (ankara) çözdük. Dikiz aynasında bulunan sensörlere giden kamerada güç kaybı olduğunu tespit ettik. söke söke sol kapı eşiğinden geçen kabloların birini farenin kemirdiğini gördük. müdahale edip eski haline getirdik.

Yorum

cozum paylasiminiz icin tesekkurler.

Yorum

İşleniyor...
                    X