Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Çok fazla trim sesi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: BirFani View Post

Selçuk hocam inanın fındık yuvarlanması hiç hoş değil. Arabayı kenara çektirir adama... ihihi
    Bizim çocuklar bazen fındık, bazen soslu fıstık poşetlerini oraya koyduklarında dökülen bir iki tane yüzünden aracı kenara çektim
    Bir keresinde Sol ön kapı cebinde her zaman hazır bulunan biber gazı spreyi bir sağa bir sola tıklayıp duruyor.
    Tespit etmek yarım saatimi almıştı.
    Oysa genelde ufak bir bezle lashing yapan biriyim.(Bağlama-sabitleme)
    Yani hassaslık konusunda bende biraz takıntılıyım.
    Meslekten gelen bir alışkanlık...
    Biber gazi icin size güzel bir yer önerebilirim sahsen ben hep orada tutuyorum biber gazini saga sola kacma sansi yok ve almasi pratik . Direksiyonun ayar kolunun yan tarafinda bir bosluk var oraya hafif baski yaparak koyabilirsiniz sabit duruyor almasida cok kolay .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BirFani View Post

Trim sesi konusunda çok şanslıyım. En ufak bir ses bile şu ana kadar duymadım.
      Kapı cepliğinde yuvarlanan fındık taneleri hariç
      Iyi sanslisiniz vallaha :-) Bende findik sesi cikmasi zor cünkü kapi iclerini haliyla kapladim orasi tamam ama diger seslere yapacak bisey yok ????????

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kemal6190 View Post

Biber gazi icin size güzel bir yer önerebilirim sahsen ben hep orada tutuyorum biber gazini saga sola kacma sansi yok ve almasi pratik . Direksiyonun ayar kolunun yan tarafinda bir bosluk var oraya hafif baski yaparak koyabilirsiniz sabit duruyor almasida cok kolay .
        Yarın o boşluğu inceliyeyim.
        Geçenlerde sanırım selcuktuncer hocam da para gizleme bölümlerinden bahsetmişti.
        Şu ana kadar şu aracı şöyle iyice bir inspection yapmadım. Yapmak lazım.
        Forumun kendi emojileri dışında kullanılan emojiler sadece bol soru işareti olarak çıkıyor. Admin abimizin dikkatine

Subaru XV 1.6i Xtreme Benzin.

Yorum

Benim aracım 2011 cosmo 1.6T
          bendeki trim sesleri 3 ana yerden geliyor;
          Sağ ve sol makam perdelerinden ve şaft tünelinin üzerindeki arka havalandırmalardan. Silikon sprey aldım Würth marka bakalım inşallah kesecek.

Yorum

İşleniyor...
          X