Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Vites park konumu uyarısı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: mankind View Post

Geçmiş olsun. Özelden yazdım ama ustayı öğrenebilirmiyim. Benim araçta da bu sorun vardı zaten ancak son zamanlarda çok arttı. Yaptırmak istiyorum.
    Benim araç düzeldi arkadaşlar. 2 haftadır Hiç yapmadı. Gerçi usta söylemişti bi daha yapmaz diye.. bu arada ustayı soran arkadaşlar için :: şaşmaz Sanayi seçim otomotiv Yasin usta..

Yorum

wd-40 sprey denenmiştir arkadaşlar. sonuç hüsran Servis vites kolunun altındaki plastik bölümün değişmesi gerektiğini söyledi 2350 tl. fiyat verdi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: myurumez View Post
        wd-40 sprey denenmiştir arkadaşlar. sonuç hüsran Servis vites kolunun altındaki plastik bölümün değişmesi gerektiğini söyledi 2350 tl. fiyat verdi.
        Benimki garantiden değişti fiyatı da söylediğiniz civarda idi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hakkan View Post

Benim garanti bitti. Yarın değişim için gideceğim bakalım nasıl olacak. Değişimden sonra vites kolunda fark edilen bir değişiklik oldu mu ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: myurumez View Post

Benim garanti bitti. Yarın değişim için gideceğim bakalım nasıl olacak. Değişimden sonra vites kolunda fark edilen bir değişiklik oldu mu ?
            ilk başlarda çok yumuşak gelecek size. hoşunuza gidecek. zamanla yine eski sert halini alacak.
            1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
            Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer View Post

ilk başlarda çok yumuşak gelecek size. hoşunuza gidecek. zamanla yine eski sert halini alacak.
              Aynen dediğiniz gibi şuan. Sanki vites kolunun geçiş aralığı daha kısalmış gibi tok bi his veriyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hakkan View Post

Benimkinde eski halinde de hiçbir sorun yoktu. Bu problemi de arada bir yapıyordu ama belli ki kronik bir sorun servis garantiden değiştirdi. Ancak fiziksel hiçbir fark olmadı.

Yorum

Arkadaslar sorun vites mekanizmasinin icerisinde p konumunu okuyan salterde

https://www.drive2.ru/l/520304296500134077/

burada detayli anlatimi var

Yorum

Arkadaşlar 2016 dizel insignia var bende de bu sorun 5 aydır falan var.

kendi bulduğum çözüm şudur. Park konumuna getirin dediği zaman vites mandalına 1 kez basıp bırakıyorum, halloluyor. (İleri geri yapmadan)

sorun daha fazla büyümediği sürece bu şekilde devam.

Yorum

• Ben bu sorunu kendi aracımda vites kulesini tamir ederek çözdüm bilginize 0532 423 45 58

Yorum

• Ben bu arızayı kendi aracımda vites kulesini değiştirmeden tamir ederek çözdüm hem vites kolundaki boşluğuda aldım 0532 413 45 58

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: emreeeeee View Post
                          Arkadaşlar 2016 dizel insignia var bende de bu sorun 5 aydır falan var.

kendi bulduğum çözüm şudur. Park konumuna getirin dediği zaman vites mandalına 1 kez basıp bırakıyorum, halloluyor. (İleri geri yapmadan)

sorun daha fazla büyümediği sürece bu şekilde devam.
                          Benim araçta 2015 1.6t aynı şekilde mandala 1 kez basınca düzeliyor. ama herzman sürekli olarak yapmıyor. sanırım topuz değişecek. servise gittiğimde mekanizma komple değişecek dediler. izmirde tavsiye edeceğiniz bir usta varmıdır?

Yorum

• Arkadaşlar benim araçta da aynı sorun çok sık olmasada arada bir yapıyor frene biraz sert basınca düzeliyor fren pedalının altındaki muşürden şüphe ediyorum zamanım olupta bakamadım

Yorum

İşleniyor...
                            X