Duyuru

Collapse
No announcement yet.

hayalet gösterge buhu lekesi ve cam açma kapamada çıkan ses

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Servise gittim lekeyi gösterdim adamlar ekranı degistirmek yerine lekeyi temizleyip öyle verdiler aracı

Yorum

Peki leke plastik kısmın içinde miydi dışında mı. Söküp açıpta mı temizlediler.

Yorum

Leke iç kısımdaydı, aynen söküp açmışlar temizlemişler, hangi maddeyle temizlediklerini bilmiyorum ama

Yorum

bilgilendirme: servise götürdüm.değişim istedim.merkezden sökülüp temizlenince geçeceği bilgisi gelmiş.ekranımı söküp temizlediler.izler gitti.

Yorum

Benim 2015 model aracımda da benzer lekeler gördüm. Acaba o paneli nasıl sökebilirim. Biraz baktım ama bir yerleri kırmaktan korktuğum için fazla müdahale edemedim. Nasıl söküldüğünü bilen varsa güzelce bir temizleyeyim içini.

Yorum

Merhaba Arkadaşlar,

Ekrandaki lekelerden benim aracımda da mevcut. Temizlemek için söken varsa nasıl söküldüğü veya temizleten varsa nerede nasıl temizlettiğini paylaşırsa sevinirim...

Yorum

basit ama kronik olduğu kabullenmeli. temizlenmesinde bir mahsur yok. benim aracımda da var. bende uygun zamanda bir dahaki servisimde temizleteceğim.
                1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
                Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Gösterge içi toz temizliği yapılır, istanbul şişli.

Yorum

Bende de var bu gösterge içerisinde buğu ve tozlar.

Yorum

Temizlemek geçici bir çözüm, sorunun kaynağını bulup tekrar olmayacak şekilde çözüm bulunmalı, yoksa her oluştuğunda sök temizle tak derken şeffaf koruyucuda kılcal çizilmeler, tırnaklarda deformasyon, çatlama ve kırıklar oluşacak. Sonrası malum trim sesleri...

Yorum

tekrar oluşma sebebi kadranın yalıtımı yetersiz. bir şekilde tekrar girecektir. contası var ise sıkılaştırılır bir nebze azalabilir. o bölgenin zaten kullanılan malzemesinden kaynaklı çıt çıt gıcırdama sesi çok fazla. asıl rahatsız edici olan bu.
                        1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
                        Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Merhaba, çok ufak buğu lekesi ve iç tozlanma bende de var, gösterge kenar bağlantıları gevşek zaten çok belli..Ankarada temizleten var mıdır? Öneriye açığım

Yorum

Ankara Opel Beyaz’da bir kere temizletmiştim. Ankara da bazı servisler kapandı. ABC plaza oldu galiba. Maalesef tekrar oluştu. Artık çok fazla takıntı yapmıyorum. Güneş vurduğunda belli, onun haricinde rahatsızlık vermiyor.

Yorum

İşleniyor...
                            X