Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Chip Uygulaması için yer?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Chip Uygulaması için yer?

Fatih abi silmemi istedi

Yorum

Bu özgür arakadaş en son benim bir arkadaşın leon 1.4 tsi sine yazılım yaptı 20-30 km kullandık araba gerçekten fena gidiyordu. Ama şuanda araç doğuşta yeni turbo bekliyoruz. Tecrubeyle sabittir,kulaktan duyma değildir....

Yorum

Hayda ozgune gitmisinizdir nededi peki kendisi yaptigi isin arkasinda durmadimi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mertk
          Hayda ozgune gitmisinizdir nededi peki kendisi yaptigi isin arkasinda durmadimi
          Bizden kaynaklanmıyor dedi.

Yorum

Sok oldum ben ilk defa duydum gercekten deminde fatih abi soyledi bisey ilginc arastrmak lazim turbo falan ciddi paralr bunlar . Arac sahibinin nasil kullandigini bilmiyorum tabi yargisiz infazda etmek istemem kimseyi ama kafamda soru isareti kaldi gercekten insalah sorununuz cozulur

Yorum

Her konuda?ben duydum soyledim yazdim ettim bu forum ilk acildigindan beri varim herkeztd beni tanir nasil biri oldugumu bilir ilk defa saygisizca bi cumle yazdim 2009 dan beri hemen hatami farkettim ozur diledim insanlarla suanda hicbir problemim yok bu sitedeki herkezle yuzyuze hala gorusmeye devam ediyorum ben burda kimseyide savunmuyorum arastirip biciyorum ecu culari eksilerini artilarini tartiyorum . Kimsenin ekmegine camur atmiyoru, ben her forumda tartisilan konular . Siz biraz beni tanimadiginiz icin onyargili mesaj atiyorsunuz

Yorum

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

İşleniyor...
                X