Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Chip Uygulaması için yer?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Chip Uygulaması için yer?

Merhabalar,

Genellikle istanbul'da forumdan bir çok araç chiplendi chipletilen yerin adresini ve adını unuttum. Bana ne gibi bir ürün ve ne kadar HP sağladıklarını belirterek adres bilgilerinide yazarsanız çok sevinirim.

Ynt: Chip Uygulaması için yer?

Ps Chip Tuning

Barborosla görüşün

http://pschiptuning.com/iletisim.asp

Birinci Level 215 Hb oluyor

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

ben oraya yaptırdım gayet memnunum 230 hp benim araç

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

Tamam teşekkür ederim saolun

Yorum

Aslında bu chip proglamlama işini tüp taktırmak isteyenlerede uygulamak lazım yakıtı kısarak gözle görülür bi tasarruf sağlanabilir düşüncesindeyim. :P

Yorum

fiyat ne kadardı ?
            1.6Turbo Sport/Premium olimpik beyaz+sanroof+flexi+ergosprkoltklar+dvd800...

Yorum

700 800 tl cıvarı insigniateam lere indirim yapıyorlar ama
              Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
              [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

700 vermiştim 1 ay önce

Yorum

Mert;

Bu tür yazılımla uğraşan piyasada doğru düzgün 5 kişi yok bunlardan bir senin önerdiğin ve bizim hiç örneğini görmediğimiz Dr.Ecu Özgün kendisin yaptıklarını biliyorum ve saygı duyuyorum diğer bir tarafta sende biliyorsun insignialara ilk chip uygulamasını barboros yapıyordu her neyse burda kişileri söyle böyle dememek lazım mutlaka ikiside hatalı yazılım yapıp beyini pert ettikleri olmuştur ve bu kişiler işlerinin arkasındalar diye biliyorum

Diğer bir taraftan Googleden arama yapınca ben ciddi birşey göremedim

http://www.google.com.tr/search?q=ps...w=1366&bih=667

Neyse bu işi yaptıranlar zaten piyasayı araştırıp sonra karar veriyorlar

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mertk
                    Arkadaslar yazilan insanlarin vukuatlarini hic okumadinizmi
                    Maslak Ecufast Dr.Ecu Ozgun gulec Tr de akla gelen ilk isim sacma sapan yerlere yaptirmayin yahu uzulursunuz cidden yaptirana kadar bu insanlar dibinizden ayrilmazlar sonra bir sorununuz ciktiginda kaybolurlar telefonlarini bile acmazlar azcik arastirin.bu insanlari diger forumlardan
                    bu zaman kadar tek senden duydum dr.ecunun iyi olduğunu Mert valla...

Yorum

kimse kimseyi zorlamıyor isteyen istediği yere yaptırsın araştırsın kimseninde ekmeğiyle oynamış olmayalım..

Yorum

Emre ankarada msupra vs vs hardcore araclarin hepsini oz yapio barbaros un olaylari kabarik en son tech te okudum yine bisiler karistirmis siz bilirsiniz , Turkiyenin en hizli araclari ozgunden cikiyor ismini duymadiysaniz isin icinde degilsiniz dmeektir zaten
                        İsmini duymak için bu işin içinde olmak zorunda değil kimse zaten ismide evet çok duyuluyor %40 iyi diyen varsa gerisi yalan o iş diyor Mert valla ben kim ne yapar ne eder bilmem Barbarosta babamın oğlu değil adam yapıyor gayette araçlar iyi gidiyor ama Özgürün o en güçlü arabaları yapmak için kaç tane araba hiç edildiğide ayyuka çıkmış bu işin içinde...

Yorum

Adamin yaptiklari yukarda sonuc orda yani ankarada gordugun subarularin cogunlugu bu adamin parmaklarindan geciyor

Varsa vukaati yazinda ese dosta soylim yonlendirmeyim insanlari
                          Ya bu işler çok teknik ve profesyonellik gerektiren işler çok kere hata yapmışlardır mutlaka yanlış değerler girmiş beyine motora zarar vermişte olabilirler ama neticede bu işler böyle yrüyor sınırları keşfetmek için sınırları zorlamak gerekiyor buda her zaman iyi sonuçlar vermiyor,
                          bu işlerde önemli olan yaptırdığın kişinin yaptığı işin arkasında durması herhangi bir hatada benim hatam kardeşim olasılıklar benim sorumluluğumda diyebilmeli Özür dediğimiz arkadaşta mutlaka bu denli profesyonelleşene kadar başından kötü deneyimler geçmiş olabilir Kezeaynı şekilde Barbarosunda burda chipleten arkadaşlar hep birbirine referans olarak yaptırdı Barbarosa hiç birimizde şuan için sorun çıkmadı performans içinde tatminkar sonuçlar alındı işte Barbarosun kalitesini göstermiyor bu Barbarosun kalitesini yaptığı işlemden sonra herhangi birimizin aracına yazılımdan dolayı negatif olaylar karşısında buna karşı duyarlılığı ve işini sahiplenmesi onun kalitesini daha çok belli eder...

Bu işler çok komplike işler Mert sende biliyorsun herkes her işin içinde aktif olmak zorunda değil kimisi Hava filtresi taktrır jsv kimisi taktırır HKS ama ikiside benim arabamda Hava filtresi var der,
                          önemli olan kişinin içine sinmesi yapılan uygulama...

Yorum

Butun herlez bildigini yazsin ogrenilsin ona gore kararlar verilsin iste , herkezin iyiligini istiyoruz burda, surviver da tanercilik deryacilik oynamiyoruz
                            Bak güzel kardeşim anlamıyorsun galiba sen burda kimseyi kötülemenin kimseyi pof poflamanın bir anlamı yok kimse cahil değil yapılan iş bi ekzost borusu monte etmek değil beyine yazılım atmak bu işi yaptıracak herkes ya güvendiği bir referans vastası ile eş dost vs yada isminden ötürü yaptırıyor gerekli araştırmayıda yapıyor daha sen ne demeye olayı tanerciliğe deryacılığa çekiyorsun ki?

Yorum

yoo kimsenin bişey sildiği yok silinecek bişeyde yok...

Yorum

İşleniyor...
                              X