Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Jantı Çizdirdim :( (resimli)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Jantı Çizdirdim (resimli)

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
    Orjinal yazı sahibi: BDIN
    Geçmiş olsun.Ben arabayı yeni aldığım sıralarda İzmir'e çamurlu yağmur yağmıştı.Bizde arabayı adam akıllı bir yere götürelim yıkattıralım dedik.Sonra arabayı İzmir Çiğli 3M de yıkatmaya götürmüştüm.Abi jantlarıda parlatalımmı dediler güzel olur.Bende zaten araba daha yeni ne gerek var dedim ama 3M olduğu için tamam dedik parlat.Demez olaydım.Sağ ön jantı uzunlamasına jant kollarından birine 4-5 tane derin çizik var.Yaklaşık uzunluğu 15-20 cm.Ölür müsün öldürürmüsün.Malesef memlekette bu tip hanzolar çok.Ya sabır dedik ve şuan çizik çizik kullanıyorum.Açıkcası jantı yaptırmaktanda korkuyorum.Yaptıralım derken başka yerlere de zarar verecekler diye....
    ne kendi canınızı sıkın nede arabanızın güzelliğinden ödün verin servise gidin hemen jantı sürttüm diye bieyan yazın tutanağa felan gerek yok kaskodan jantın değişmesini talep edin değiştirsinler o çizik her binmede adamın gözüne gözüne girer valla...
    Geçmiş olsun...
    uraşıcak vaktimiz yok ne yazıkki çizik çizik bineriz güvenliğimden ödün vermediğimiz sürece
    Beyaz Renk 1.6T Cosmo+Dvd 800

Yorum

İşleniyor...
    X