Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Plakanızı nasıl monte ettirdiniz?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Plakanızı nasıl monte ettirdiniz?

Orjinal yazı sahibi: dragon_10
    ben hiç uğraşmadım sigortacıma şöförler derneğinde boya bastıttırma dedim düz beyaz boyasız geldi ardından emniyette mühür oldu ordan reklamcıya götürdüm güzelce keyfime göre yazdırdım cif taraflı bant + silkon gezdirdim yapıştırdım şimdi tamponla kardeş oldular alan arkadaş baya zorlanır eski 666 yı sökmek için passatın tampon nerdeyse kopacaktı silikondan gökhanın app le karıştırmışım konuyu ama aynı şey yakın
    Benimki boyalı geldi.Selülozik Tiner ile temizledikten sonra reklamcıda istediğim gibi yazdırdım, tampona silikon + çift taraflı bant ile yapıştırdım mis gibi oldu

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cekY
      ben hiç uğraşmadım sigortacıma şöförler derneğinde boya bastıttırma dedim düz beyaz boyasız geldi ardından emniyette mühür oldu ordan reklamcıya götürdüm güzelce keyfime göre yazdırdım cif taraflı bant + silkon gezdirdim yapıştırdım şimdi tamponla kardeş oldular alan arkadaş baya zorlanır eski 666 yı sökmek için passatın tampon nerdeyse kopacaktı silikondan gökhanın app le karıştırmışım konuyu ama aynı şey yakın
      Benimki boyalı geldi.Selülozik Tiner ile temizledikten sonra reklamcıda istediğim gibi yazdırdım, tampona silikon + çift taraflı bant ile yapıştırdım mis gibi oldu
      boyalı gelmemesi için uğraştım zaten boyasız en iyisi tiner vsvs parlaklığını etki ediyor

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

Hiçbir yerde yapmıyorlar fakat hatrı sayılır kişiler veya miktarlar çözüyor

Bu arada şu yukarıdaki tutucular güzelmiş onlardan alayım ben 1 er tane bakayım bir deneyeyım. plaka yapıstırıcaz dıye egdık bugduk bantlar yuzunden
        2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cekY
          boyalı gelmemesi için uğraştım zaten boyasız en iyisi tiner vsvs parlaklığını etki ediyor
          Evet birde bi kaç ay plakalıkla kullandık, plakalar kenarlardan aşınmış boyası.tiner ile silerkende plakanın üzreinde folyo gibi bi malzeme varmış.Bazı bazı onlarda kalktı..

Yorum

ben plakayı tinere boğdum hiçbir sorun yaşamadım ya ihihi

[url=http://i90.photobucket.com/albums/k276/deathroww_06/X20XEV/IMG_9071.jpg]
            InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
            X