Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ön konsoldan gelen çıtırtı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: ön konsoldan gelen çıtırtı

bende de vites çevresinde ses vardı, bu opc kadar abartı olmasada virajlarda filan bacağimın değmesiyle sesler geliyordu,geçen odağa uğradığımda aklıma geldi, söledim ve yarım saatte hallettiler, sağolsunlar, şimdi hiç bi ses filan yok....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
      bende de vites çevresinde ses vardı, bu opc kadar abartı olmasada virajlarda filan bacağimın değmesiyle sesler geliyordu,geçen odağa uğradığımda aklıma geldi, söledim ve yarım saatte hallettiler, sağolsunlar, şimdi hiç bi ses filan yok....
      Hasan muhtemelen söküp cift taraflı süngerli bant yaptılar keşke yapılırken bi video cekseydin bende kendim nasıl yapıldığını görüp yapardım...

Yorum

Ya bu ses bnm corsa da da vardı.. Özellikle virajlarda yanda oturanın dizi değince oluyordu. Bir de emniyet kemerinden geliyordu. Kulağımın dibinde zırr zırr otuyordu. Bi gün mersin den gelirken arabayı kenara çektim iki kere yumruk attım sinirden arabaya geri bindim. Arkadaşım şaşkın şaşkın bana baktı. Çok sinir oluyorum bu araçlardaki ses olayına. Acaba diyorum ertex gibi özel döşemecilere gitsek iyi bir uygulama yapabilirler mi? ben aracı ayın 7sinde aldım. aldığımda ses yoktu göğüsten fazla gelmiyor ama vites çevresinden geliyor. komple söküo güzel bir izolasyon yapabilirler mi acaba?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
          Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
          Hasan muhtemelen söküp cift taraflı süngerli bant yaptılar keşke yapılırken bi video cekseydin bende kendim nasıl yapıldığını görüp yapardım...

evet emre aynen öle dediler, söküp çift taraflı bantlarla sabitlemişler, şimdi hiç gıcırtı filan kalmadı, sendede varmı bu seslerden?

Yorum

Odak daki usta o bantı benım arabada unutmuş canım sıkıldıgında uygulamayı planlıyorum artık gıcırdayan yerlere
            2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Böyle bir arabaya hiç yakışmıyor. Aynı ses olayı bizim araçtada var, ancak elle müdahale edince ortaya çıkıyor; onun dışında yoldayken sorun yok. Şimdilik bir müdahale yaptırmadım. Eski aracımda ses sorununu, sünger; çift taraflı bant ve sıvı silikonla çözerdim. Bundaki sorunlar daha kolay şözülür diye düşünüyorum.

Yorum

İşleniyor...
              X