Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ön konsoldan gelen çıtırtı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• ön konsoldan gelen çıtırtı

merhaba arkadaşlar bu konu tartışılmıştı gibi hatırlıyorum ama bulamadım aracımın teyıp klima ve çevresi çok fazla çıtırtı yapıyor çözüm bulan arkadaşlardan yardım istiyorum
    Yeni i30 style 1.6 crdi beyaz

Ynt: ön konsoldan gelen çıtırtı

Servise gidiyorsun alt taraflarını çift taraflı bantlarla tampon yapıyorlar ses kesiliyor

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Evet kesin çözüm Fatih abinin dediği gibi. Sanmıyorum benımkı kadar sızde cıtırtı yoktur cunku heryerden gelıyordu sağolsun Odak da ıntarface takan ustamız her yerı bantla hallettı şimdi sessız yumusak yolculuklar yasıyoruz
      2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Teşekkür ederim arkadaşlar en kısa zamanda servise götürücem...
        Yeni i30 style 1.6 crdi beyaz

Yorum

benimde sorunum var bu konuda odaka gitmek farz oldu artık
          2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Yorum

Aynı ses bende de var.. Araçlardan gelen seslerden hep nefret etmişimdir. Alamn araçlarında genelde bu sesler çok az oluyor. Bende o dediğiniz tekniği uygulasam iyi olacak..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
              Servise gidiyorsun alt taraflarını çift taraflı bantlarla tampon yapıyorlar ses kesiliyor
              teşekkürler fatih abi aynı sorun bende de var bozuk yolda rahatsız edici olabiliyor

Yorum

oooo bu gidişle insignia aracı satarken eksta aksesuar paspaslar navi veeee çiftaraflı bantla hertarafı kaplı diyecez hee haha haha
                Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Ben ön konsolu hallettim ama vites kolunun ordan kolcaga olan kısımdan cok ses yapıyor ozellikle bacagımla az bişey zorlasam cok ses veriyor bunu nasıl çözebiliriz. İzmir egem sizin bahsettiginiz yöntemi %90 çözemeyecektir eger fotograf paylasabilirseniz çok mutlu olurum

Yorum

halinize şükredin, milletin OPC'si ne durumda hasss

http://www.youtube.com/watch?v=dZXbpAP5b7Y
                    InsigniaTEAM

Yorum

Rezaletin bu kadarı işte ne denilebilir ki yaptın tamam flexi afl felan ama şu orta konsoluda iyi bi malzemeden yapıver ne var sanki 3 milyar daha pahalıya sat ama içide kalite malzeme olsun en ucuz en basit plastik kullanmış adamlar yahu...

Yorum

Bu gıcırtılar araba sattırır.

Yorum

ön konsol sökülmesiyle ilgili video varmı benim servise gitmeme bayağı süre var o zamana kadar çıtırtılar beni bitirecek...

Yorum

sayenizde öğrenmiş oldum bayiden teslim alırken çıtırtı varsa arıza çıkartıcam

Yorum

Orjinal yazı sahibi: colemerik34
                              sayenizde öğrenmiş oldum bayiden teslim alırken çıtırtı varsa arıza çıkartıcam
                              kaçarı göceri yok malzeme değişmedikten sonrs bu ses her zaman olacaktır...

Yorum

İşleniyor...
                              X