Duyuru

Collapse
No announcement yet.

hız sabitleyici çalışmıyor..

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: hız sabitleyici çalışmıyor..

Insignia'nın müşürlerinde sorun çıkmadı bu zamana kadar. CC ile ilgili sadece yazılım güncellemesi geldi. hatta hafızaya alma/silme tuşlarının yönleri değişmişti iyi hatırlıyorum

Fatih abi özellikle %98 dedi bence, olurda sorun giderilemezse yalancı çıkmamak için kalan %2'ye sığınır
    InsigniaTEAM

Yorum

Teşekkürler doktor bey, ne diyeyim Allah insignialarımızın müşürüne zeval vermesin

Yorum

Bende çalışmıyor diye biliyordum ama hız sabitleyiciye bastıgımda işlemiyordu ama hız arttırma düğmesini yukarı yada aşağı hareket ettirdiğimde devreye giriyordu deneyin derim.
        Beyaz tutkudur.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Güneş
          Bende çalışmıyor diye biliyordum ama hız sabitleyiciye bastıgımda işlemiyordu ama hız arttırma düğmesini yukarı yada aşağı hareket ettirdiğimde devreye giriyordu deneyin derim.
          denedim artırmıyor Alim
          Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Ozaman servis derim
            Beyaz tutkudur.

Yorum

Arkadaşlar öncelikle merhaba acaba İnsignialarda CC nasıl çalısıyor Mesela 100 le giderken 6 vitesde sabitlemek istiyorum hangi tuşa basmamız gerkıyor ve devreden cıkdıktan sonra (fren vs ) tekrar manuel olarak aracı 100e mı getırmemız gerekıyor yoksa hafızadaki hıza kendisi otomatık olarak gelıyormu

Birde Aracım 2010 model acaba bu sorun benım aracımdada Olmuş olabilirmi Araç daha yeni bakımdan cıktı SErvisdeki arkadaşın söyledigine göre arabayı bilgisayara bagladıgımızda Eger yapılması gereken güncelleme varsa bilgisayarda görunur fln demıstı bu güncellemeye gerek olsaydı bilgisayarda görunurmuydu

Teşekkurler

Yorum

direksiyonun sol kısmındaki tuşlardan büyük olanın üstüne basıyorsunuz, göstergede beyaz ışık yanıyor.
                düğmenin yanındaki yuvarları da yukarı yada aşağı çevirdiğinizde de ilk hafızasını alıyor.
                fren yada debriyajla CC devredışı kaldı diyelim, yuvarlağı "set" yazan tarafa çevirirseniz o anki hızınıza sabitler, "res" yazan yere çevirirseniz aracı tekrar eski hızına sabitler.

güncellemelerde aynen dediğiniz gibi
                InsigniaTEAM

Yorum

Hız sabitleyici direksiyon solundaki tuşa basarak ve yanındaki dönen tekerleği(navigatör)yukarıya doğru hızı arttırmak ve aşağıya doğru hızı azaltmak üzere düzenleyerek aktive ediliyor.Bu sırada kadranda aktive olduğunu gösterir yeşil hız sabitleyici işareti belirmekte.Hız sabitleyici açıkken gaza bastığınızda araç hızlanır ayağınızı gazdan çektiğinizde ise yavaşlar ve sabitlenen hız değerine geri döner.Güvenlik nedeniyle frene bastığınızda hız sabitleyici devreden çıkmaktadır...Bunu internetten buldum bende dedikleri gibi yapınca çalıştı...eger siz böyle yapmadıysanız böyle deneyin belki olur
                  [img width=200]http://s1310.hizliresim.com/1g/p/ttf0f.jpg[/img]

Opel İnsignia 1.6 T Cosmo

Yorum

konu nerdeyse 2 senelik sorun çözülmüştür sanırım
                    2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
                    2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

arkadaslar bana yardımcı olurmusunuz sorunum aracın teybi acık içinde otururken birden teyip kapandı ısıklar gitti marsa basmayı denedim ama tık yok... arkadasımı arayıp takviye ile çalıstırdık ama otomatik çocuk kilidi,otomatik far senserü,hız sabitleyici,ve kapı kilidi kumandayla bastıgımda sadece şöför kapısı açılıo diğerleri ikinci kez bastıgımda açılıo... ben memlekette bikaç ustayla görüştüm ama onlar 2011 oldugu için bizim makineler hatayı düzeltemiyor dediler. yani servise gitcem ve servis buna nekadar masraf çıkarır tahmini die sorcam? ve gitmeden düzelme şansı varmı? bu arada sıfır aküde aldım kutup başınıda çıkardık malum ama düzelmedi... bi yardım lütfen...

Yorum

Aracın garantisi devam ediyorsa servise gidin

Birde araca sonradan takılan elektronik bir ünite varmı ?

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
                        X