Duyuru

Collapse
No announcement yet.

değişim kararı onaylandı fakat şimdi n'olacak?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: değişim kararı onaylandı fakat şimdi n'olacak?

2010 1.6 t Bende farketmedim böyle bir kararsızlık. 1 den 2 ye geçerken yada 2 den 3 e geçişlerde tam devreye girerken debriyaja basıyorum kerkinip kalıyor onunda sebebini biliyorum zaten..
    Tüm 1.6 t serisini arızalı diye karalamak yanlış olmuş..

Tıs tıss Blow off istiyorum ben... Nasıl olacak bu iş... :'(

Yorum

2500-3100 devirdeki kesilme hala %100 düzeltilmedi her ne kadar bir iki yazılım güncellemesi çıksa da yinede azda olsa oluyor bununda şu an için bir sorun olarak görmemek lazım sürüş konforunu olumsuz yönde etkilemiyor Turbo kararsızlığı yaşıyor daha çok yavaş giderken hissediliyor 2-3 viteslerde

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

O aralıkta sabit gidip yarın denicem.Peki Fatih abi ne hissetmem gerekiyor araçta bu yığılma bariz hissediliyor mu?
        2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

Cok sisa suruyor yarim saniyenin altinda bahsedilen devirde ayagini gazdan cekip tekrar basarsan denk gelebilirsin her zaman olmuyor gaza fazla yuklenme cek bas ama hafif bas

Yorum

Valla gittim geldim abi o aralıkta bir kesinti yok gibi dediklerini de yaptım ama hissedemedim.Neyse üzülecek birşey yok hissetmemek daha güzel

Ben sana başka birşey sorucam bu Flexride ile ilgili.Ben Sport'a da bassam Tour'a da bassam turuncu ışık yanıyor.Bir fotoğrafta sanki sport yeşil yanıyor diye hatırlıyordum.Bu acaba 2011'de değişti mi yoksa bende mi anormallik var?

Yorum

Valla bende de Yeşil yanıyor 2010 lardan sonra turuncu oldu diye biliyorum Ankara emrede turunju demişti yanlış hatırlamıyorsam

Yorum

Anladım abi o zaman sorun yok.Bana bir yeşil lamba koymayı unutmuş olmasınlar da ne yanarsa yansın

Yorum

İşleniyor...
                X