Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Araçlarımızda yaşadığımız sorunları bir tabloda toplamak

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Araçlarımızda yaşadığımız sorunları bir tabloda toplamak

akünün eksi kutup başını söktüm tekra taktım start stop hala çalışmıyor acaba eksik bişeymi yapıyrum çözemedim
    arıza olsa ekranda arıza uyarıs verir sanırım

Yorum

bu arada aküyü ölçtürdüm usta full dedi

Yorum

şükür bu yazıyı yazdıktan yaklaşık 15 gün sonra ışıkta beklerken start stop kendiliğinden düzeldi umarım bu hastalık haline gelmez tekrarlayıp durmasını istemem

Yorum

fatih abi bu sorunlari nasil gorebiliriz ?
          bazen herseyden vazgecesim geliyor ...ama birden zaten hicbiseyimm olmadigini anliyorum ve huzurrrrrrr

Yorum

Orjinal yazı sahibi: niku
            şükür bu yazıyı yazdıktan yaklaşık 15 gün sonra ışıkta beklerken start stop kendiliğinden düzeldi umarım bu hastalık haline gelmez tekrarlayıp durmasını istemem
            bu sorun benim aracımda da olmustu.
            aslında bu bir sorun değil . arac akünün durumuna göre geçiyor autostop durumuna.
            özellikle aracınızı kısa mesafelerde kullanıyorsanız bu sistem biraz zor devreye giriyor.cünkü motorun ısınması ve akünün sarj olması için zaman yetmiyor.
            ayrıca bu konuyla ilgili opel yetkili servislerine güncelleme geldi. güncelleme yaptırırsanız daha iyi olur.
            2012 opel insignia 1.4 140hp edition elegance

Yorum

Liste Süper Olmuş. Düşündüm de 2013 Sonbahar Gezisini Ege ye Yaparsak OPEL TÜRKİYE ye de Uğrayıp; "Bu Liste Ne Kardeşim, Yakışıyomu??" Diye Hesap Soralım. Samimiyim A..!

Yorum

Fatih bey dosyayı indiremedim. Hata veriyor.
                İnsignia CDTİ 160ps COSMO Siyah Flexiride+Sunroof

Yorum

Bu konu bir proje kapsamında yapılmıştı ve o zamanlar üyelerden gelen sorunları bir excel tablosunda oluşturup opel türkiye ile paylaşmıştık ve o günkü şartlarda sorunlar hakkında geri dönüşler almıştık çok uzun süredir dosya aktif olmadığı için silinmiş olma ihtimali yüksek

diğer bir taraftan sorunların çoğunun sebebini ve çözümünü biliyoruz çok nadir konularda opel türkiyeye danışıyoruz sonuçta hepimiz için birşeyler yapıyoruz ve bu şekilde de devam etmek istiyoruz desteklerinizle

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Benim 2011 model 85 bin km deki aracım soğuk havalarda ilk çalıştırmadan sonra 1. vitese zor geçiyor, ısınınca sorun yok, su deposu genleşme kabı üstten çatlaklar oluşmuş hatta iğne ucu kadar delik vardı sıcak silikon ile kapattım(bu yaşta olmaması gerekirdi 2005 Astra mı 7 yıl kullandım böyle kalitesiz değildi genleşme kabı), Lpg taktırdım 2 bin km oldu Ateşleme bobini teklemeye başladı

Yorum

İnsignia 1.6 dizel otomatik cosmo aracımı 1 ay önce aldım çukurlarda ve kasistlerde geçerken direksiyon sağa sola gidiyor bide direksiyonu sert aracımın.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Rifatkaçar View Post
                        İnsignia 1.6 dizel otomatik cosmo aracımı 1 ay önce aldım çukurlarda ve kasistlerde geçerken direksiyon sağa sola gidiyor bide direksiyonu sert aracımın.
                        Öncelikle hoşgeldiniz

Bu hissiyat genellikle asfaltaki yol izlerinden kaynaklanıyor araçlarımızdaki lastik ebatları büyük olduğu için bu tür yol hatalarından etkilenebilir bence bunu bir kontrol edin

Not:Kendinizi Tanışma bölümünde tanıtırsanız seviniriz.

Yorum

Geçen gün 1.6 dizel otomatik insignia test ettim Cosmo donanımdı ve Flexride da vardı araçta. Özellikle bozuk yollarda yani parke taşlı yolda direksiyona baktım 0 oynama vardı. Kendi aracım 2010 1.6T Cosmo ve bahsettiğiniz durum bende de var alıştım artık. Galiba flexride ile birlikte söylediğiniz durum yok oluyor. Ama göstermekte de fayda var tabi.
                          İnsignia 1.6T Cosmo Metro Mavi DVD800

Yorum

merhaba 2012 model 1.4 t 60000 km de lpg li lpg yi araç 1000 km iken taktırdım landi marka şuan benım aracımın kronık rahatsızlığı stabili track ikazı ve hava soğuk motor soguk olsa bile 1 km lik bi yol gidip gelsem arabayı stop edınce fan çalışması bu konular hakkında bilgisi olan basından geçen varsa tecrübe ve fikirlerinizi bekliyorum tşk ederim iyi forumlar

Yorum

Stabilli track ikazı sensör kaynaklı olabilir fan açması normal olabilir yada fan müşüründe sorun vardır bunu kesin kontrol ettirin.

Yorum

Bende aldığımda aynı problemi yaşamıştım. Direksiyonu sağlam tutmasam kaza yapacak gibi oluyordu. Lastiklerin Yıllara sair aşınması ile yol tutuşu sıkıntı oluyor. Ebat büyük olunca bu problemin lastik olduğunu anladım ve yeni lastik almıştım. Sorunum kalmadı.
                                "Herşeyi Senin için yarattım diyen" RABBİNE, "Herşeyden senin için vazgeçtim" diyebilmektir AŞK.

Yorum

İşleniyor...
                                X