Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yakıt Pompası Sorunu!!

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Merhabalar, konu açılalı uzun zaman olmuş, benim de sanırım benzin pompasından kaynaklandığını düşündüğüm sıkıntım var. 1.4T aracım var, yaklaşık bu yılın başından beri arada sırada ve ne zamanlar olacağı belli olmayan zamanlarda marşa bastığımda bazen tek marşla aldığı bazen de marşa bastığımda takılı kalıp ortalama 5saniye sonra çalıştığı zamanlar oluyor. Bujileri ve ateşleme bobinini orjinal GM parçası olarak değiştirdim. Konu başlığını açan arkadaşımın da sorunu bu şeklilde miydi acaba?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: esd View Post
      Merhabalar, konu açılalı uzun zaman olmuş, benim de sanırım benzin pompasından kaynaklandığını düşündüğüm sıkıntım var. 1.4T aracım var, yaklaşık bu yılın başından beri arada sırada ve ne zamanlar olacağı belli olmayan zamanlarda marşa bastığımda bazen tek marşla aldığı bazen de marşa bastığımda takılı kalıp ortalama 5saniye sonra çalıştığı zamanlar oluyor. Bujileri ve ateşleme bobinini orjinal GM parçası olarak değiştirdim. Konu başlığını açan arkadaşımın da sorunu bu şeklilde miydi acaba?
      Sizin araçta start stop akü olması lazım. Bence ona bi baktırın.
      @Murat
      2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Akü 'ye baktırdım sıkıntısı yokmuş. Benim aracım Lpg'li,regülatörüne de baktırmıştım onda da sorun yoktu. Açıkçası bu başlığı okuyana kadar sıkıntının Krank devir sensöründe olduğunu düşünüyordum, videolarını falan izledim aynı benim yaşadığım belirtiler vardı. Geçen günler de her zaman gittiğim ustama telefonla bahsettiğimde bana direk yakıt pompasında sıkıntı olma ihtimali yüksek dedikten sonra bu başlığı görmüştüm.

Yorum

İşleniyor...
        X