Duyuru

Collapse
No announcement yet.

115 Edition 180 Hp olur mu ?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 115 Edition 180 Hp olur mu ?

180HP, en azından test etmeyiniz... Gerçekten moraliniz bozulur. samimice söylüyorum. Olurda denk gelirse binmeyin!
    CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
    SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Ben gözlemlerimi paylaştım Benimde aracı alırken umduklarım ve bulduklarım arasında böyle bir fark olması beni çok şaşırttı Gerçekten bunu beklemiyordum şimdilik satmak gibi bir durum söz konusu olamaz Tabi ki sattığım zaman ilk düşüneceğim Araç Volvo olacaktır. Kalite güvenlik ve performans standart olarak sunuluyor maad

Yorum

Bir zamanlar, Cruze' nin görünüşündeki agresifliğe aldanıp, performans da umduğunu bulamayan kullanıcılarla doluydu piyasa.

Araştırılmadan yapılan işlerde hüsran kaçınılmaz.

3 insigna sahibi oldum. 3 üde aynı derecede yıpranma paylarına sahipdi. Açıkçası Yıpranmamışdı! birisi 24 bin, ikisi 45 bin civarı. Kısaca araç plastiği gayet kaliteli.

Aynı senede çıkan cruze ler yerlerde dökülüyor. ( 2 cruze de sahibi oldum - bol keseden atmıyorum )

İnsaignia' nın bu denli negatif görünümlerine takıldıysanız muhakkak ki ciddi ciddi, hor kullanılmış olması ve gerçekten acımadan binilmiş olması gerektiğini düşünüyorum...

Rica etsem bu aracı nasıl bir aşamadan geçirerek aldığınızı sorabilir miyim?
        CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -

Yorum

Önce Check Up yaptırdım daha sonra Aracın yürüyen aksamını kontrol ettirdim jantlar eğik çıktı neyse ki 250 tl ye bu sorunu çözdük bir adet lastikte jant dibinden lastikte hafif bir yırtık olduğunu fark ettim iki adet lastiğin fiyatını öğrenince çıkma lastik taktırmak durumunda kaldım yola çıktım Muğlaya doğru gelirken bilen bilir Konya üzerinden gelince sürekli yokuş tırmanıyorsunuz araç çekmiyor sollama yapmaya korkuyor insan bunun gibi saçmalıklarla karşılaştım sabah olunca ak kara ortaya çıktı tüm döşemeleri söktüm koltukları çıkardım işte gerisini anlatacak enerjim kalmadı baya yorulmuşum sabah geri kalanını yazmaya devam ederim

Yorum

insignia yazınca google, ye 7. sırada bu site var. Tabi diğer opel forum siteleri de mevcut.

Ve aracın donanim, hele hele motor seviyeleri hakkında oldukça sabit bilgiler ve yorumlar var. topu topu 4 - 5 ana motor seçenekli bir araçtan söz ediyoruz.

Hani fırından ekmek beyenmek olsa anlarımda, araştırma yapsaydınız neyin ne olduğunu anlardınız. İç temizlik göreceli fakat, aldığınız arac anca bu.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aton1981
              180HP, en azından test etmeyiniz... Gerçekten moraliniz bozulur. samimice söylüyorum. Olurda denk gelirse binmeyin!
              +111111
              Sitedeki konulara bakarsanız içimizde hatrı sayılır sayıda kişinin insignia sını satıp başka araçları kullandıktan sonra tekrar insignia aldıklarını görebilirsiniz. Bu kadar kişi yanılıyor olmamalı

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
              Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

çıkma lastikler. söktüğünüz döşemeler. vs. vs. bence hata insignia da değil. sizde. siz satın o "iğrenç" arabayı. TR'de şu an sahibinden de en ucuz araba 36. madem hor kullanılmamış km. si de düşük 40 a ver gitsin. uğraşma bence. Volvo s40 var bizde 2006. git ondan al.
                onunda koltuları leke tuttu. arka küllük kapağı düştü. direksiyon üzerindeki logo kromajı söküldü. sağ koltuk yükseklik bozuldu.
                Ama bunu benim kardeşim kullanıyor. Eşşeğe biner gibi. şimdi volvo kötü mü diyelim?
                Insignia 1.6T Cosmo + Navi Paket - Metro Mavi 2011
                Astra J 1.4 T Enjoy Active - Olimpik Beyaz 2013

Yorum

Araci ne zaman aldiniz?
                  InsigniaTEAM

Yorum

Müslüman mahallesinde salyangoz : )

Yorum

Ben bu site sayesinde insignia aldım.İyi ki varsınız 2 yılı devirdim.Bazen değişiklik düşünüyorum .20-30 daha verip değiştireyim diyorum,değecek bir araba düşünüyorum,bulamıyorum.
                      2014 BMW 5.20I M +comfort+premium            
                      2011 otomatik opel astra  1.4 cosmo sunroof
                      2013 Chevrolet Captiva LTZ

Yorum

beğenmediğiniz, sanki nasıl edipte yerden yere vurayım diye özellikle seçtiğiniz betimlemelere sahip İnsignia yı çok merak ettim

sizden ricam aracın iç ve dış görünüm resimlerini paylaşır mısınız ?
                        nasıl bi İnsignia ymış bu bi görelim bakalım

hani gerçekten öyle bir anlatıyorsunuz ki hakikaten anlattığınız sahip olduğunuz araç bırakın aracın hor kullanılmış falan olmasını sanki siz aracı komple çıkma almışsınız gibi birşey çıkıyor ortaya.

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Cuma cuma tövbe tövbe.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gence
                            BU KADAR EKSİ ÜZERİNE NE SÖYLEMEMİ BEKLİYORDUNUZ?
                            Bu kadar çok serzenişe göre şu soruları sormadan edemeyeceğim
                            Arabayı satın alırken aklınız izne mi çıkmıştı? Gözünüz nereye bakıyordu?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY
                              Orjinal yazı sahibi: gence
                              BU KADAR EKSİ ÜZERİNE NE SÖYLEMEMİ BEKLİYORDUNUZ?
                              Bu kadar çok serzenişe göre şu soruları sormadan edemeyeceğim
                              Arabayı satın alırken aklınız izne mi çıkmıştı? Gözünüz nereye bakıyordu?
                              arabanın albenisi gözleri kör ediyor :P
                              2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                              [center]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sufy
                                arabanın albenisi gözleri kör ediyor :P
                                Sıcaklık Büyüsü gibi mi ihihi

Yorum

İşleniyor...
                                X