Duyuru

Collapse
No announcement yet.

115 Edition 180 Hp olur mu ?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 115 Edition 180 Hp olur mu ?

İyi günler arkadaşlar bir kaç gün önce 115 hp insignia aldım Atiker marka tüp takılı aracın Torkunun çok düşük olduğunu gördüm yokuş yukarı çekmiyor araba bir minibüsün bile yokuşta beni sollaması iyice midemi bulandırdı Ecotec motorla oynamam ne kadar doğru olur sağlam bir motor olup olmadığı konusunda pek bir bilgim yok örneğin çıkma turbo bulup bu araca takmam ne gibi bir sonuç doğurur Ayrıca 180 hp ile 115 hp aynı motormu tam olarak bilmiyorum

Ne önerirsiniz Cpu,Chip,Turbo, veya başka bir seçenek Nasıl torku arttırabilirim ayrıca çıkma turbo bu motora uygulanırsa ne olur

Hayır bir seçenek yoksa resmen dolandırıldık demek bu
    Teşekkürler

Ynt: 115 Edition 180 Hp olur mu ?

Hoş geldiniz,

1.6 115 Hp lik araçların kalkışları biraz hantaldır ama 2 vitesten sonra biraz gaza yüklenmek şartı ile sürüş keyfini artırabilirsiniz.

öncelikle araca bir sprintboster uygulaması yapın tatmin etmez ise turbo işine girin ama bildiğim kadarı ile örneği yok bir sürü sıkıntı çıkacak uğraştığınıza değmeyecek
    atmosferik motorda chip fazla bir faydası olmaz ama hiç yoktan iyidir denip 3-5 hb kazanabilirsiniz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Araç Edition Gls modeli olduğundan donanım olarak Cosmodan pek bir farkı yok ama aynı motoru kullanıp kullanmadıklarını bilmiyorum internetten Turbo fiyatlarına baktım 1000 tl civarında ben bu harcamayı yapabilirim bu konudan sıkıntı yok ama motor eğer aynı değilse tabi sorunlar çıkarabilir diye düşünüyorum işin aslı motorun elimde kalmasından korkuyorum yoksa 5000 tl yi gözden çıkardım ben bu araca böyle binemem katil eder beni )

Şimdi satıp Cosmo alıyım desem en az 2000 tl bu araçtan zarar edeceğimin farkındayım aynı zamanda 180 hp fiyatları da 3000-4000 tl civarında daha fazla 5000 tl harcamış olmam ne gibi bir değişiklik kazandırır

Aracın görüntüsü çok hoş ama servis konusunda kamyon sürermiş gibi olunca katlanmak çok güç bu duruma

Yorum

Güç istiyorsanız 1.6 180lik almanız lazım 115 likler yavaş hareket edenler için ideal bir araç

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Maalesef tek turbo yetmiyor eklenecek parçaları yazsam korkarsın en aşağı 10 bin tl den fazla masrafın var yazılımla 7,8 bg alırsın atmosferik oldugundan başka bir şansın yok satmaktan başka eğer seni tatmin etmiyorsa ..

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Benim istediğim yokuşta çeksin yeter yani torku arttırmak istiyorum bunun için ne yapabilirim

Yorum

5.000 TL gibi bir rakamı gözden çıkardıysanız bence satıp 180 e geçmenizdir.
              Hiç uğraşmayın derim. Çünkü ben de vectra c vardı 105 bg. Filtresi bujisi egsozu vs değiştirdim ama 7-8 bg ya aldım ya alamadım.

Yorum

satın 180 lik alın daha iyi
                2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                [center]

Yorum

Sprintbooster Alsam tork artar mı ? Yazın hiç derdi çekilmez bu aracın klima devrede değilken 10 derece eğimli bir yokuşta 3. vitese kadar düşüyorsam Klima çalışınca yokuşta kalırız her halde

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gence
                    Sprintbooster Alsam tork artar mı ? Yazın hiç derdi çekilmez bu aracın klima devrede değilken 10 derece eğimli bir yokuşta 3. vitese kadar düşüyorsam Klima çalışınca yokuşta kalırız her halde
                    tork artmaz gaza daha fazla bastığınızda verdiği hissi verir..
                    2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

[center]

Yorum

Aracı 37500 aldım bu fiyata sizce normal mi yoksa Çokmu verdim

Araç Elektronik park frenli Xenon far 18" jant Ön park sensörü sürücü koltuğu elektrikli gibi diğer insignia göre ekstra donanımları ve Atiker marka tüp var boya var ancak değişen yok ve trimer sorgusunda hiç bir kaza bulunmuyor araç temiz bir araç 2009 model 74000 de sizce aldığım fiyat makul mü kazıklandık mı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gence
                        Aracı 37500 aldım bu fiyata sizce normal mi yoksa Çokmu verdim

Araç Elektronik park frenli Xenon far 18" jant Ön park sensörü sürücü koltuğu elektrikli gibi diğer insignia göre ekstra donanımları ve Atiker marka tüp var boya var ancak değişen yok ve trimer sorgusunda hiç bir kaza bulunmuyor araç temiz bir araç 2009 model 74000 de sizce aldığım fiyat makul mü kazıklandık mı
                        115 likerin piyasasını bilmem aldınız artık hayırlı olsun .. aracınız performans aracı değil.. konfor ve lpg ye uyumlu diye biliyorum ..

[center]

Yorum

Neyse şemsiye meselesine döndü yapacak bir şey yok şimdi zaten satamam iki gün sonra satışa çıkarmak her insanı uyuz eder satmak çok zor olur şuan bir süre kullanacağız artık genç arkadaşlara şiddetle tavsiye edilmez

Yorum

Aracınızı satışa koyup binmeye devam edin, bir ilan girmek bu kadar zor değil Sattıktan sonra yeni araba almak kolay

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

115 liklerde lpg problem olmadigindan satisi kolay olabilir belki siz ilani verin dursun kenarda satikirsa satilir yoksa binmeye devam edersin. Lakin 180bg cosmoyuda o fiyatlara zor bulursun duzgun birsey ariyorsan en az 7-8binlira gozden cikarman lazim tekrardan hayırlı olsun
                              2015 leon fr

Yorum

İşleniyor...
                              X