Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ciddi Kaza yaptım...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Ciddi Kaza yaptım...

Geçmiş olsun

Yorum

Çok geçmiş olsun .Aracınız muhtemelen perte çıkacaktır.Kasko bedelini ödemek zorundalar diye biliyorum.İyi diretin size 3 aşağı 5 yukarı bir rakam verip elden çıkarmak isteyeceklerdir.Bu sigorta şirketlerinin çoğu öyle.İnşallah hakkınızda en hayırlısı olur.

Yorum

Konuyla ilgisi yok ama benzer bir olay bizim de başımızdan geçti.Fotoğraflarını paylaştığım aracımızla kaza yaptık.Aracın petlik bir durumu yoktu tanıdığımız başka ekspreler de baktı ve söyledi.Aracın şasileri en ufak darbe görmedi, hava yastıkları bile açılmadı.İşte ismi beyaz kendisi kırmızı bir sigorta şirketiniz varsa böyle oldu bittilere getirip aracınızı perte çıkarıyorlar.Sonrada anlaşmalı galerici ,ölücülere aracınızı peşkeş çekip sizi oyalıyorlar.Çok dikkatli olun hem maddi hem de manevi yıkım oluyor.İnşallah hakkınızda en hayırlısı olur.

Yorum

geçmiş olsun..

aracın piyasa bedelinin yarısı yada yarısına yakın tutarı hasar çıkar ise sigorta firması aracınızı pert ederek aracınızın piyasa raiç bedeli kadar size ücret ödeyecektir. fakat aracınızı bıraktığınız servise ise aracın perte çıkmaması ve para kazanabilmek için bazı parçalarda onarım yoluna giderek eksperden onay alabilir aracınız için çıkan ekspertzi sonucunda hangi parçalar için onarım verdiklerini kontrol etmenizde fayda var.

Yorum

Merhaba Dostlar;
            Öncelikle geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim Allah sizleri ve sevdiklerinizi korusun.
            Servis raporunda şaside sorun olmadığı söylendi. Sağ marşpiyelde hasar varmış, yürüyen aksamda sorun yokmuş.
            Eksperle ilk görüşmemde aracın tamir edilebileceğini söyledi. Kendisine bu araca bir daha binmeyeceğimi, pert isteğimi ilettim. 2. görüşmeyi bekliyorum. Sanırım daha sıkı bir pazarlık başlayacak.

Herkese sağlıklı günler dilerim.
            Uzm.Dr. Umut Emre Yurtcan

Yorum

Herşeyin hayırlısı olsun

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

pert çıkarmak sizin için daha avantajlı zira tramer kaydı çıkacağından satarken zorlanırsınız. Hayırlısı olsun...
                1.6T Cosmo (2011) / Teknik Gri / Necvox Infotainment + kamera / Prins VSI–2 Keihn Enjektör – Turbo Map – Valve Care...

Yorum

İşleniyor...
                X