Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yorumlarınız lütfen

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Yorumlarınız lütfen

Orjinal yazı sahibi: alpacino
    Arkadaslar hafta basında 1.6 180 HP Cosmo (Beyaz) + DVD 800 siparişi geçtim, inşallah bir kaç güne kadar aracı teslim alacağım. Aracı teslim aldıktan sonra boya koruma ve cam filmi çektirmeyi düşünüyorum. Ancak sizlere de danısmak istedim, beyaz araca boya koruma yaptırmak gerekli midir ve ayrıca cam filmi konusunda halen ceza uygulaması devam ediyor mu? Koyu bir cam filmi çekmek istiyorum da Bir de yakın zamanda bu uygulamaları yaptıran arkadaslar varsa hangi fiyattan yaptırdıkları bilgisini paylaşabilirlerse çok memnun olurum, çok anlamadığım bir iş oldugu için kazıklanmaktan çekiniyorum

Ben Sonax'tan komple nano boya koruma + ön cam hariç komple cam filmi için 800 TL fiyat aldım. Sanıyorum Ziebart çok daha pahalıymış dogru mudur, çok kalite farkı var mı acaba Sonax'la?

Şimdiden tesekkurler.
    fiyati biraz çok çekmişler ben ayni seçeneklere 550 tl fiyat almiştim. biraz pazarlik yapin ya da başka bir firmayla görüşün.
    Insignia 1.6 180 hp Cosmo Beyaz DVD 800 idi 

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Pamperos
      karter koruma ve sonax yaptirmiştim ben de. sonaxta nano denen bir koruma paketi var. ben bundan onceki aracima da ayni paketi uygulatmiştim ve de 2 sene boyunca çok memnun kaldim(senede bir tekrarlatmiştim). gerçekten fark ettiriyor uygulama.özellikle reçine yagmur suyu ve kuş pisliğine karşi oldukça başarili bir koruma. bu arada arkadaslar bu kuşlarda mutasyon mu geçirmiş ne bu sabah aracin üzerinde neredeyse 10 cm capinda bir alani kaplamiş artık ne yediyse hayvan
      Nat. geo.da izlemiştim. Kuşlar, diğer renklere göre beyaz arabalara daha çok ediyolarmış. Adamların zamanları bol işte araştırıyorlar. Beyaz araç sahipleri bagajlarından ıslak mendillerini eksik etmesinler
      2009 1.6T Cosmo, DVD800, 19"Jant, Sunroof, Infinity, Siyah Deri Döşeme, FlexRide, Panacotta Gri

Yorum

1- 850tL Sonax için bence çok
        2-Boya koruma işi o yerde çalışan ustaya bağlı aslında.
        3- Sonax genelde kalabalık olduğundan çok detay ve itinalı çalışmadıklarını gözlemledim
        4- Yine sonax da elemanın 0 aldığı siyah civic in kaputunda pasta makinası yüzünden bir sürü hare kaldığını da gördüm
        5- Ama dediğim gibi bayii ve ustaya göre bu olumsuzluklar değişebilir

Yorum

haşırtıngo sakın yaptırmayın , boya koruma 150(meguiars) cam filmid 250 300 arası piyasası budur

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Pamperos
            karter koruma ve sonax yaptirmiştim ben de. sonaxta nano denen bir koruma paketi var. ben bundan onceki aracima da ayni paketi uygulatmiştim ve de 2 sene boyunca çok memnun kaldim(senede bir tekrarlatmiştim). gerçekten fark ettiriyor uygulama.özellikle reçine yagmur suyu ve kuş pisliğine karşi oldukça başarili bir koruma. bu arada arkadaslar bu kuşlarda mutasyon mu geçirmiş ne bu sabah aracin üzerinde neredeyse 10 cm capinda bir alani kaplamiş artık ne yediyse hayvan
            ihihi mişmişi fazla kaçırmışlar abi qaliba haha haha

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Boya koruma ve cam filmi 800 tl? Hocam napıyon sen o kadar para verilmez gözünü seveyim.Taş çatlasa 300 350 lira hepsi.Elinde malzemesi bulunan bi yer varsa önce araştırın özentili biriyse de oraya yaptırın derim.yukardaki firmalardan iyi yapacaktır baştan savma yapmayacaktır emin olun.ben 150 liraya yaptırdım gayette memnunum.Filme gelince de ön cam hariç 100 işçilikle birlikte 150 lira.3 yılda garantili.Arastırın araç yeni diye gaza gelmeyin

Yorum

kardeş yalnız elma ile elmayı mı karsılastırıyoruz emin değilim. mesela;

- benim bahsettiğim cam aracın kapı vs hiç bir aksamı sökülmeden takılıyor ve ömür boyu garanti veriliyor ki bunun sebebi de hem sağlamlık (cam filmin kaç mikron oldugu dolayısıyla çizilme vs gibi durumlarda çok daha dayanıklı olması vs) ve de asla solmaması. Ayrıca bunlar güvenlik filmi de barındırdıgı için hırsızlık ve kaza gibi durumlarda camın dağılmasını da engelliyor. Diğer firmanın garantisinin 3 yıl sonra solması, çizilmesi durumunda tekrar cam filmi çekmeye kalktıgınızda zaten aynı masrafa gelecek ki bu 3 yıl içinde solması da çabası...
                - bahsettiğim fiyat komple koruma uygulaması için sadece boya koruma değil. yani koltuklardan tutun da jantlara kadar bir koruma uygulanıyor, sizin dediğiniz sanıyorum sadece arac boya korumasını içeriyor

bu arada Opel Egem içerisinden de ayrı bir fiyat aldık, KDV dahil hepsi için 600 TL fiyat verdiler. Koruma için 3M, cam filmi için de solargard (Zieberat'ın da bu cam filmini kullandıgını okudum bir yerde) kullanıyorlarmış ki arastırabildiğim kadarıyla ikisi de oldukça iyiymiş. Bilgisi olan var mı bunlar hakkında, ayrıca fiyat sizce de uygun mu? Sonucta anlaşmalı oldukları bayide yapmak daha mantıklı gibi geliyor, bari birsey oldugunda muhatabınız Opel ve de fiyatları sonax'tan daha iyi

Yorum

Insignia'da nano kumaş vardı, koltuklara işlem yaptırmadan önce buna dikkat edin. geçen sene yaptıran olmuştu, bu nano işini konuşmuştuk ama netice ne olmuştu hatırlamıyorum.
                  InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
                  X