Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yorumlarınız lütfen

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Yorumlarınız lütfen

Arkadaslar hafta basında 1.6 180 HP Cosmo (Beyaz) + DVD 800 siparişi geçtim, inşallah bir kaç güne kadar aracı teslim alacağım. Aracı teslim aldıktan sonra boya koruma ve cam filmi çektirmeyi düşünüyorum. Ancak sizlere de danısmak istedim, beyaz araca boya koruma yaptırmak gerekli midir ve ayrıca cam filmi konusunda halen ceza uygulaması devam ediyor mu? Koyu bir cam filmi çekmek istiyorum da Bir de yakın zamanda bu uygulamaları yaptıran arkadaslar varsa hangi fiyattan yaptırdıkları bilgisini paylaşabilirlerse çok memnun olurum, çok anlamadığım bir iş oldugu için kazıklanmaktan çekiniyorum

Ben Sonax'tan komple nano boya koruma + ön cam hariç komple cam filmi için 800 TL fiyat aldım. Sanıyorum Ziebart çok daha pahalıymış dogru mudur, çok kalite farkı var mı acaba Sonax'la?

Şimdiden tesekkurler.

Ynt: Yorumlarınız lütfen

Cam filmlerine ceza devam ediyor
    Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
    Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
    VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Kesinlikle boya koruma yaptırın.

Cam filimler maalesef ceza kesilebiliyor

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

250 tlye boya koruma yaptırdık. Opel ile anlaşmalı bir firma imiş. autowax.Su boncuklanması güzel + motor yıkama
        Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

boya koruma şiddetle tavsiye . cam filmi konusunda 2 numara var bende şimdiye kadar bir sıkıntı çıkmadı . beyaz arabada bana göre mükemmel duruyo. polis amcalarım ne der bu konuya bilmem. :/

Yorum

senin de araç beyaz mı? acaba 2 numara mı yapsam 3 numara mı yapsam diyorum? bu arada cam filmi satan yerler artık garanti veriyorlarmış, ceza yerseniz bize gelin biz ödeyecez falan diye

Yorum

Hocam boya koruma için sonax ı boşver derim. O kadar para vereceksen Ziebart veya Meguiars öneririm yok daha ucuza yaptırayım dersen opel in yetkili serivsleri zaten yapıyor. Şahsi fikrim Meguiars a yaptırman yönünde.

Cam filmine hala ceza kesiliyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: alpacino
                senin de araç beyaz mı? acaba 2 numara mı yapsam 3 numara mı yapsam diyorum? bu arada cam filmi satan yerler artık garanti veriyorlarmış, ceza yerseniz bize gelin biz ödeyecez falan diye
                bende teknik gri var 2 numarada içerisi gayet net görünüyo çok bi koyuluk yok( bej döşeme var açık gösteriyo arabanın içini ). adamların öyle demelerine inanma. boya korumada bende meguiarsı öneriyorum

Yorum

Ben araca cam filmi+boya koruma+motor koruma vs gibi şeyleri bayide yaptırmıştım.Filimler 3M ve hırsızlığa karşı da koruma sağlıyor cam patlamıyor.Aracı hangi bayiden aldınız?Hayırlısı olsun kazasız belasız.

İLK AŞKIM 2009 Opel Insignia EDITION ELEGANCE 1.6
                  17'' Michelin Primacy HP Safir Siyah(Satıldı) / SEAT LEON 1.4 125 HP TSİ STYLE+COPA  KIRMIZI
                  35GB5825  A Rh+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insigniaT
                    250 tlye boya koruma yaptırdık. Opel ile anlaşmalı bir firma imiş. autowax.Su boncuklanması güzel + motor yıkama
                    Opel Türkiye ile anlaşmalımı yoksa Bayi ilemi anlaşmalı ?

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

aracı Egem'den aldım Taner, tesekkur ederim.

siz bütün bunlar için ne kadar ödemiştiniz (cam filmi+boya koruma ve motor koruma)? Bu arada Sonax da cam filmiin güvenlik cam filmi oldugunu söyledi yani dediğin gibi hırsızlık kaza vs anında camın patlamasını önleyen versiyondan. Aldıgım fiyat buna göre.

Orjinal yazı sahibi: taner
                      Ben araca cam filmi+boya koruma+motor koruma vs gibi şeyleri bayide yaptırmıştım.Filimler 3M ve hırsızlığa karşı da koruma sağlıyor cam patlamıyor.Aracı hangi bayiden aldınız?Hayırlısı olsun kazasız belasız.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                        Orjinal yazı sahibi: insigniaT
                        Opel Türkiye ile anlaşmalımı yoksa Bayi ilemi anlaşmalı ?

Erpaşda yaptırdık ayrıntısını bilmiyorum ama önceden meguiars ürünleri kullanıyorlarmış daha sonra autowaxla anlaşmışlar
                        Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Tesadüfe bak ben de egemden almıştım aracı.Satışı yapan arkadaş kim size çoğunu tanırım orda.Ben cam filmi de egem de yaptırmıştım ve filimlerden çok memnunum.Garanti de verdiler filim kalkarsa vs diye.Boya koruma ve su itici kaplamayı tam fark etmedim.Fiyat ise 500 TL ödemiştim bu işlemlere.
                          Orjinal yazı sahibi: alpacino
                          aracı Egem'den aldım Taner, tesekkur ederim.

siz bütün bunlar için ne kadar ödemiştiniz (cam filmi+boya koruma ve motor koruma)? Bu arada Sonax da cam filmiin güvenlik cam filmi oldugunu söyledi yani dediğin gibi hırsızlık kaza vs anında camın patlamasını önleyen versiyondan. Aldıgım fiyat buna göre.

Orjinal yazı sahibi: taner

İLK AŞKIM 2009 Opel Insignia EDITION ELEGANCE 1.6
                          17'' Michelin Primacy HP Safir Siyah(Satıldı) / SEAT LEON 1.4 125 HP TSİ STYLE+COPA  KIRMIZI
                          35GB5825  A Rh+

Yorum

size tavsiyem aracınıza karter koruma yaptırın , en açık renk cam filmi sorun olmaz diye düşünüyorum. boya korumaya gelince sonax ve ziebarta bence götürmeyin. ben 200 liraya evime yakın bir yerde yaptırdım tam 6 kat işlem yapıldı ve 10 saat civarı sürdü. bunu ne sonax nede ziebartın yapmayacağına eminim.

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

karter koruma ve sonax yaptirmiştim ben de. sonaxta nano denen bir koruma paketi var. ben bundan onceki aracima da ayni paketi uygulatmiştim ve de 2 sene boyunca çok memnun kaldim(senede bir tekrarlatmiştim). gerçekten fark ettiriyor uygulama.özellikle reçine yagmur suyu ve kuş pisliğine karşi oldukça başarili bir koruma. bu arada arkadaslar bu kuşlarda mutasyon mu geçirmiş ne bu sabah aracin üzerinde neredeyse 10 cm capinda bir alani kaplamiş artık ne yediyse hayvan
                              Insignia 1.6 180 hp Cosmo Beyaz DVD 800 idi 

Yorum

İşleniyor...
                              X