Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1.4 alt devir cansızlık

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 1.4 alt devir cansızlık

Orjinal yazı sahibi: vedat candan
    dikkat ederseniz motora zarar vermeden yazıyorum sürekli. geçmişteki 2 aracımda motor blokları ve pistonlarla ilgili sıkıntılar yaşadım. ister istemez yoğurdu üfleyerek yiyorum
    chip tuningde turbolu araçlarda sağlıklı olarak %20 güç artışı , tam performans olarak %35'e kadar güç artışı alınabiliyor diye biliyorum..
    bahsettiğiniz %6-8 arası değerler atmosferik motorlarda alınıyor

Forumda bir abim vardı 1.4T 172 Bg olarak kullanıyordu, bence rahatlıkla 160 Bg alınabilir
    Sonuna Kadar Vectra , Sonuna Kadar 125 HP , Sonuna Kadar LPG Power hiho

Yorum

Bence biraz beklentiniz ile alakalı. Bence alt devirleri makul canlılıkta ya da ben alıştığım için öyle geliyor. Günlük kullanımda 2500 deviri görmüyorum bile yokuşlarda ise 3000 devirde vites atmak yeterli geliyor.

2015 Audi A4 2.0 Tdi 190 Hp Sport Quattro

Yorum

sizin youtube dan videolarınızın tümünü izledim. orada da bahsettiğim şeyi gözlemliyorum. demekki sadece kendi aracımla ilgili değil. demekki beklentim yüksek belirttiğiniz gibi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: vedat candan
          sizin youtube dan videolarınızın tümünü izledim. orada da bahsettiğim şeyi gözlemliyorum. demekki sadece kendi aracımla ilgili değil. demekki beklentim yüksek belirttiğiniz gibi.
          Perşembe buluşmalarımıza katılırsanız bu konular hakkında kafanıza takılan soruları canlı canlı sorabilirsiniz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Vedat bey araciniza yazilim yaptirmak daha mantikli bundan bir sene once siteden faysal arkadasimizin aracina yaptirmistik 1.4t yapan firma sahibi arkadasim pasaoglu tunningin sahibi bekir pasaoglunu tavsiye etmistim faysal arkadasimiza su an araci 10000 km den fazla yol yapti araci 172bg gayet memnun ve sorunsuz kullaniyor aracini limitlerin fazla üzerine cikilmadigi takdirde bir sorun yasanmaz. ben iki defa kirdim motoru ama hep limitlerin üstlerine ciktigimdan size 170 ,175bg ve 260 nm tork yeterse sorunsuzca kullanirsiniz

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

Volkanb Bey belirttiğiniz gibi ise düşüneceğim. 160 bg yeterli olacaktır. benim için. ilginiz için teşekkür ederim.

Yorum

Fatih Bey iş yoğunluğu sebebiyle bırakın perşembeyi hafta sonu bile zor eve gidiyorum hafta sonu inş bir organizasyona katılmaya çalışacağım. istanbul üsküdar-ümraniye tarafında oturuyorum.

Yorum

bu alt devirlerde cansızlık olayı bizim ekonomik kullanma isteğimizden kaynaklanıyor. araç az yaksın diye hemen vites büyütüyoruz sonra birşey oldumu gaza yükleniyoruz arabada doğal olarak toplamıyor. vitesi 1 küçültüp yapıştırın bakalınm neler oluyor hem az yakıp hem hızlı gitmek istiyoruz.. ahhh bu petrol fiyatlarıı. mani oluyor isteklerimize, biraz düşük olsa çok şeyler yapacağızda işteee.. işin özü bence budur. az yakıp çok kaçmak olmuyor malesef
                  2012 1.4t beyaz/bej+edition elegance+yeni stil paket(18"+afl+bluetooth)+necvox

Yorum

İşleniyor...
                  X