Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Cyclone anfi çıksi yok yardım lütfen

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Cyclone anfi çıksi yok yardım lütfen

bu arada arkdaslar isin kötu yanı arabamı ılk aldıgımda opel ataköyde cyclone istemistim ama yanlıslıkla necvox takımslarıdı bende fark etmedım ertesı gun fark etım 3 gun sonra götrup degstrmıstım tekrar söküp cyclone taktılar sımdı keske diyorum söktürmeseydım

cycolone yı taktıktan sonra necvox ekranı daha buyuk geldı bana arastrdım necvox 8 ichic cycolene 7 ichin xecvox daha buyuk ve daha sık duruyor bızım arabalarda kes esuktrmesydım dedım ama su anfı cıksı olamdgından dolayı sökup necvox takmyayı dusnuyorum..
    ** 2012 NSIGNIA 1,4 140 BG Karbon Siyah... 2012 INSIGNIA 1,6 Cosmo Karbon Siyah... ve ** 2016 INSIGNIA 1.6 otomatik CDTİ Siyah

Yorum

İşinin Ehli Bir Usta Aracın Kendi Ön Anfi-Anfi Katından Ön Anfi Çıkışı Çalmayı Bilir. Ancak Bunun İçin Aracın Kendi Cihazını Açmak Gerekir. Buna da Artık Yeni Dönüştürücülerle Gerek Kalmıyor Zaten. Aslında Yeni Jenerasyon Anfilerde Dönüştürücüye de Gerek Yok, Hoperlör Çıkışlarının Direk Kendisine Bağlanan İçinde Kendinden Dönüştürücülü Anfiler Var. Ama Bu Sefer de Anfiler Sürekli Açık Kalacağı İçin Anfi Tetikleyicisine İhtiyaç Duyuluyor. Çünkü En Önemlisi Bizim Cihazlarda Anfi Tetkleyici Çıkışı Yok. Sonrdan Takılan ve Hoperlör Çıkışını Ön Anfi Çıkışına Çeviren Dönüştürücülerde Aynı Zamanda Anfi Tetikleyicisi de Olduğu İçin, Bunlara Mutlaka İhtiyaç Hasıl Oluyor.
      Ben de Cyclone Kullanıyorum ve İlaveten 3 Ayrı Anfi İle. Bu Hışırtının Sebebi, Aracta Ön Anfi Çıkışı Olmamasından Kaynaklı Değil. Esas Sebep; DVD Player, Flash Bellek Gibi Ses yada Hem Görüntü ve Hem Ses Kaynağı Olarak Torpidoda Duran Cihaz Seçildiğinde, Ses Sinyalinin Aracın Anfisine Aux Girişinden Bağlanmak Zorunda Kalınarak Yapıldığı İçin Oluşuyor. Bunu Engellemek İçin de Bu Bağlantı Üzerine Parazit Giderici Bağlanıyor. Oysa Aracın Kendi Sisteminde Bulunan, Radyo, Cd Player Seçildiğinde Ses Sinyali Bağlantısı Kendi içinde Olduğu İçin O Zaman Zırıltı Yapmıyor. Sorun, Anfilere Ön Anfi (Pre-Amp Out) Çıkışı Olmamasından Kaynaklı Olsaydı, Bı Zırıltıyı Radyo veya Cd Dinlerken de Duyardık.
      Ben Pek Sorun Etmiyorum Ama Bu Zırıltı Bazen Kendi Kendine Yükseliyor Ama Yüz de Bir Oranında. Bu Da Herhangi Bir Elektromanyetik Alanda İken Olabilen Bir Şeydir.
      En İyisi Fazla Kurcalatmamak.

Yorum

murat hocam senin işi yapan adamda sorun var volkana git ayarını yapsın tertemiz bin arabana..yukarıda belirttiğin gibi olayla yok bende 2 çift dönüştürücü ekstra kablo çekimi ve en önemlisi amfi ve dönüştürücü ayarları en kilit nokta sen volkana görün mutlaka.. bütün sesler süper hepsi tam ayarında bende..
        2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cdd1907
          murat hocam senin işi yapan adamda sorun var volkana git ayarını yapsın tertemiz bin arabana..yukarıda belirttiğin gibi olayla yok bende 2 çift dönüştürücü ekstra kablo çekimi ve en önemlisi amfi ve dönüştürücü ayarları en kilit nokta sen volkana görün mutlaka.. bütün sesler süper hepsi tam ayarında bende..
          bilal volkanla ben iki kere görüstüm ayrıca tesatımı yapan usatada görüstü volkanın alatıgı aynsını yapmıstık. 5 ustaya ayreten gösteredım volkanın dediklerını aynsını dedıler o sekıldede istedgim sesı alamdıgım ıcın

Cylone nevigasiyonu söktürdüm necvox takstrdım opel atakö'den istegim gibi oldu sımdı..ıkıcı cihazı aldgım icin necvox uygun fiyata verdıler simdi Cyclone ellimde kaldım aratık alan olursa satarım...
          xecvokx ekranı daha buyuk ayrıca torpidom bosaldı keske basta necvox alsaydım neyse hayırlsı olsun...ilgin icin ayrıca teskkur ederımm bilal..
          ** 2012 NSIGNIA 1,4 140 BG Karbon Siyah... 2012 INSIGNIA 1,6 Cosmo Karbon Siyah... ve ** 2016 INSIGNIA 1.6 otomatik CDTİ Siyah

Yorum

eyvallah işin çözülsün yeter ayrıca tv varmı sistemde eskilerinde yoktu
            2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Yorum

tv var bilal ekranı cycloneden daga buyuk ekranı cok hosuma giti..biraz agır calsıyor gıbı geldı bana cylone daha hılzı gıbı geldı bana.

Yorum

Eski Necvoxlarda da TV vardı.

Yorum

Ya bu kadarıda pes yanı..cyclone mı sökturdum anfı cıksı olmadgından dolayı.necvokx su takstrdım servıste necxvoks baysını ıkı kere aradım anfı cıksı var dedıler bana ayreten opel ataköyde var dedı dun necvokxu taktrdım tesatıma geldım anfı ayrlarını yapmaya tesatım bunda anfı cıkısı yok dedı sesı cyclone gıbı bozuk verıyordu necvokxu tekrar ardık afnfı cıksı yok dedı bıze sok olduk arabanın ön konsolu suk taka hasat oldu su an servısteyım tekrar necxvoksu sökup cyclone gerı takacaklar
                  hafata sonu odlgu ıcın cyclone elemanlarıda p.tesıye randevu verdıler p.tesıye kadar arabam servıste yatcak.bu kadarıda pes yani.necxvoksu resmı sıtesınde anfı cıksı var denıyor ama cıhazda yok..dönsütrcu takmıslar araca bu kadarda amatürce is yapılmaz pessss

onların yaptıklarını cyclone de de yapılıyor amacım orjınal anfı cıksı olan cıhaz almak.orajınal anfı cıksı olan maraklar bılen varmı arakadaslar?

Yorum

bilal cyclone ye tekrar gerı taktrıyorum su an servısteyım hafataya senın önerdgın arkdasının yanına ugraycagım ısallah cuzer.

Yorum

Abi senin ustada bir sıkıntı var bence. Bu kadar üye tesisat yaptırdı hiç böyle bir sorun yaşayan olmadı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Absinthe
                        Abi senin ustada bir sıkıntı var bence. Bu kadar üye tesisat yaptırdı hiç böyle bir sorun yaşayan olmadı.
                        bencede ustadan sorun var.ama necvokx elmanlarıda denedıler yıne olmadı.
                        araba su an servıste göksu sökulu vazıyete beklıyor pazartesı Cyclone elmanları gelıp montajı yapacaklar. hafta ici bilal'in tavsiye etigi ustaya götürecegim üsküdara isallah cüzer..

Yorum

15 gun arayla ses sistemim tamalandi 15 gunde ancak tamlandı ama kontagı actgımda anfi sesi geliyor cizirti bide gaza basınca cok hafif motor sesi aliyor..buna bi care varmı acaba?arabanın gögüsunu sük tak sük tak hasat oldu cizildi bu cizikleri nasıl gidere bilrim arkadaslar?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: karyurekli
                            15 gun arayla ses sistemim tamalandi 15 gunde ancak tamlandı ama kontagı actgımda anfi sesi geliyor cizirti bide gaza basınca cok hafif motor sesi aliyor..buna bi care varmı acaba?arabanın gögüsunu sük tak sük tak hasat oldu cizildi bu cizikleri nasıl gidere bilrim arkadaslar?
                            keşke işinin ehli birine yaptırsaydınız, çizikler nerde ve durumları nasıl görmek lazım...

Yorum

torpido etrafı teybin sag sol tarfı kül lügün sag sol tarfı cok cirkin duruyor..serviste degisterlim dedim ama cok pahalıya patlar dedı ordakı arkadas bende fiyatı sormadım.oto king bu iselim yaparmı acaba?

Yorum

İşleniyor...
                              X