Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Cyclone anfi çıksi yok yardım lütfen

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Cyclone anfi çıksi yok yardım lütfen

Merhaba arkdaslar yeni ses sitsemi yaptırdım ama Cyclone oem de anfi çıkşı yok dönştrcüyle dendık ama sinyal sesi ve motor sesini anfiden oprlolara veriyor sınyal seslerı müzikle aynis evyde cıkıyor cok rahasız edıyor.usta oemde anfı cıksı olmadan dönstrcuyle bu ses kesılmez dedi.ya sınyalo seslerı emyet kemrı sesı par sensöru seslerını kopıle ıptal ecegız ayda bu sekılde olcak dedı yada oem degsicek dedı Cyclone istoc tekı baiisine gıtım bu gun onlarda anfi cıksı yok bizim cihazlarda yok dedı baska maraka oem almam gerkıyor anldgım kadarıyla.bu arada eski arabam curze de necxvok maraka oem vardı onda anfi cıkısı vardı,Cyclone servisnde ordakı usta ınsignia arcların oem ların de hıc bır marakan anfı cıksı yok dendı bana bu dogrum? arbanın orjınal ekranını dönstrucuyle yapmak ıstedık ama daha önce bır arakds yapmıstı aynı sorun yasmıstı.tek sonuc oem de anfı cıksı olması gerkıyormus?

bu arda cd 400 acıl yardım ltfen
    ** 2012 NSIGNIA 1,4 140 BG Karbon Siyah... 2012 INSIGNIA 1,6 Cosmo Karbon Siyah... ve ** 2016 INSIGNIA 1.6 otomatik CDTİ Siyah

Ynt: Cyclone anfi çıksi yok yardım lütfen

http://www.essegrup.com/pinfo.asp?pid=131

Necvox'ta olduğu yazıyor ancak cihazın arkasını inceleyemediğim için kesin bir şey diyemem.Esse ile görüşebilirsiniz.

Yorum

hocam bendede cyloclone var ses sistemi taktım anfi ile ama bi sorun yaşamadım bnm yaptırdığım arkadaş çok iyi bir teknisyen hiçbir ses uyarısını kapatmadık herşey çalışıyor anfide çalışıyor
      2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Yorum

evet
        Orjinal yazı sahibi: Absinthe
        http://www.essegrup.com/pinfo.asp?pid=131

Necvox'ta olduğu yazıyor ancak cihazın arkasını inceleyemediğim için kesin bir şey diyemem.Esse ile görüşebilirsiniz.
        Necvıx ta var anfi cıksı Cyclone bir anfi cıkısı olmazmı servsi aradım ceylone servsını arayın sıkstrın ekstradan anfı cıksı falan taksın lar dedı ama adamlar bızım cıhazalarda anfi cıksı yok dıye cevap verıyorlar.bıraz bır arakdas ıse eskı modelı sana vermısler dedı eskı modelerde anfı cıksı yok dedı bu ne kadar dogru bılmıyorum.

bu arda Navigola bır arakdasta var bir hafta kulanmıs onda anfı cıksı var bu marka nasıl tavsiye edermsınız onu alıp takmayı dusunuyorum? teskkurler
        ** 2012 NSIGNIA 1,4 140 BG Karbon Siyah... 2012 INSIGNIA 1,6 Cosmo Karbon Siyah... ve ** 2016 INSIGNIA 1.6 otomatik CDTİ Siyah

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cdd1907
          hocam bendede cyloclone var ses sistemi taktım anfi ile ama bi sorun yaşamadım bnm yaptırdığım arkadaş çok iyi bir teknisyen hiçbir ses uyarısını kapatmadık herşey çalışıyor anfide çalışıyor
          merhaba bilal anfi cıksı var senkind edemek benmkımde nıye yok anlmıyorum ısın kötu yanı araka panzotu kestirdım 2 tane 85 hoperlo koydum kesmesydım söktrcektım tesatı kople nerde yaptırdınız dedgın arkadasının ulasama ımkanım varamı acaba? gece uyuymadım kafama cok takıldı araccım su ana su tum baglantıları iptal etmsı su an arabada ses yok ellımd ekaldı son care baska bır marka oem almak yardımcı olurmsunuz luftfen

Yorum

üsküdarda setbaşında volkan tuning volkan usta çok bilgili bi arkadaş telefonu benim evime yakın hep uğrarım ona bir git bence dostum o çözer
            2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Yorum

üsküdarda setbaşında volkan tuning volkan usta çok bilgili bi arkadaş telefonu benim evime yakın hep uğrarım ona bir git bence dostum o çözer
              Ben karsıdayım k.cekmece'deyim teli varmi telini verirseniz bi göreseyim.

ayrica Cyclone yetkili baysini tekrar görstüm bizim cihazalarda afi cıkisi yok dedi.sizinki söyledim baska maraka dir dediler Cyclone degil dediler.

Yorum

Cyclone cihazlarında anfi yok mevcut sistemi kullandığı için ama DEC çevirici ile bu sorun ortadan kalkıyor ve fiyatı 10-15 lira diye biliyorum

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

walla murat hocam benim arkada anfim var tüm ses uyarı sistemlerim çalışıyor ayrıca ses sistemini kontrol ediyor ve cyclone takılı araçta bende anlamadım nasıl iş sizinki..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                    Cyclone cihazlarında anfi yok mevcut sistemi kullandığı için ama DEC çevirici ile bu sorun ortadan kalkıyor ve fiyatı 10-15 lira diye biliyorum
                    deginiz DEC dönstrdü oluyor galıba?onu taktık ama sınyal sesı ve emyet kemerı sesı anfıden kolonlara verıyor muzkle aynıs evyede sınyal seslerı cıkıyor rak rak dıye

Yorum

Bilal bana volkan usta nın telfonunu vere bılırmsınız üsküdarı pek bılmem nasıl gıde bılırım oraya telfonda bır görseyim volkan usatya?

Yorum

bendede cyclone vardı, müzik sistemi yaptırdım hiç böle bi sorunla karşılaşmadım, yapan yerin telini vereyim yardımcı olur, serkan bey 532 223 21 56...

Yorum

volkan usta 0536 440 32 04 görüş bi bence senin sorunun işi yapan ustada dostum..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
                            bendede cyclone vardı, müzik sistemi yaptırdım hiç böle bi sorunla karşılaşmadım, yapan yerin telini vereyim yardımcı olur, serkan bey 532 223 21 56...
                            serkan beyle görüstüm getir baklım dedı montaj hatsı ola bılır dedı fırst buldgumda gidecegim

Yorum

volkan usta 0536 440 32 04 görüş bi bence senin sorunun işi yapan ustada dostum..
                              volkan ustayla görstüm anlatgı sekılde bız daha önce dendık ama arabanın sınyal seslerını emyet kemerı sesı vs.. hepsını dönustürcuden kısıyor aynı zamnda müzik seside en alt sevyeye ınıyor anfiden sesi sonuna kadar acıyor yanı anfı baglaman fazla pek etksı olmuyor sesler kısık kalıyor 3 gundur arstrıyorum bana söyleylerı bnede yapan ustda bılıyor.bu sekıdle tem ıstegımız anfı sesı almıyorsun..bunda öncekı arabmda curuze iydi aynı sorunu yasamıstım ondada.curuzde arabnın orjınal teybı varı.ondada son care necvox oem takmıstım.bu sorun oratda kalkmıstı necvox oemlerde anfı cıksı var dönustrcu takmaya gerk kalmıyor dönstrcunun görevi bu seslerı kesmesı necvox ta orjınal anfi cıksı oldgu icin buyle bır sorunu olmuyor.su an son care ceclone yi sökup necvox takmayı dusunuyorum su an fıyat arstrıyorum.

sınlerımı acınca sinyal sesi 200 mt de duyuluyor aynı sekıdle geri vites sesi emiyet kemeri sesi müzikle aynı sevıyede cıkıyor..

tesatcılar bun un hılesını yapıyorlar o sınyal seslerı vs.. dönstrcuden sıkıp anfıde son ses acıyorlar görstügum her usta aynı seyı yapacklarını söyledıler o sekıdle yaptırmadım.tek cara orjınal anfi cıksı olan oem almak bende necvox almdan yanayım..

ceyclone geri görüs kamerası necvox oyumlumu acba bılgsı olan varmı arakdaslar? geri görüs kamersı sökmeden necvox takmayı dusunuyorum..

Yorum

İşleniyor...
                              X