Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bej rengi multimedya

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: bej rengi multimedya

Aktepe Sound daki bayağı başarılı..

http://www.aktepesound.com/icerik.asp?inf=313

Yorum

yanlız bunlar çıkarılabiliyor değil mi? Çünkü bunlar yüzünden araçlar soyuluyor....

Yorum

Benim aracimda dvd800 navi ve buna uyumlu video oynaticim var. Benim icin sadece 2 ekran yeterli kulakliklar olmasa da olur. Eger bir daha yetkili kisi ile konusursaniz bununla ilgili fiyat alirmisiniz?
        2010 İnsignia 1.6 180 hp Cosmo + Dvd 800 Navi +Rear View Camera+Media Box + Sunroof + Olimpik Beyaz

Yorum

hırsız kafaya koyduktan sonra istediği şeyi her türlü alır gider, mesela şu foto dün Batıkent'te çekilmiş
          kapıların çalınması mantıksız gibi gözükse de bir çıkmacının müşterisine lazımdı belki

dikkat edilmeyen, önem verilmeyen birşey daha var. arka tampona delinip takılan yada plaka aydınlatmasına takılan kameralar da hırsızı bu araçta en az 1.000 liralık sistem var diye çağırıyor
          ki onunda örneğini gördük, Emre'nin Corsa OPC'si eski sahibindeyken konsoldaki sistem+kamera çalınmış.

yani işini bilen hırsız için LCD'yi kapatan fermuarlı koltuk başlığı, başlık kılıfı felan vız gelir bizim kadar onlarda araştırıyordur millet nasıl önlem alıyor diye
          InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
            yanlız bunlar çıkarılabiliyor değil mi? Çünkü bunlar yüzünden araçlar soyuluyor....

utku abi yapacak birşey yok oğlumdan değerli değil koltuğu sökmeden alamıyacağı için baya bir uğraşması gerek işyerim güvenliki yabancı araç giremiyor oturduğum sitede güvenlikli daha ne yapayım
            2015 leon fr

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mayday
              Benim aracimda dvd800 navi ve buna uyumlu video oynaticim var. Benim icin sadece 2 ekran yeterli kulakliklar olmasa da olur. Eger bir daha yetkili kisi ile konusursaniz bununla ilgili fiyat alirmisiniz?

salı günü arayıp gün alacam gelmeden önce ara kasa ve derisini yapalım dedi bana gün verecekler o zaman sorarım
              2015 leon fr

Yorum

İşleniyor...
              X