Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bej rengi multimedya

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• bej rengi multimedya

http://www.aktepesound.com/icerik.asp?inf=313

istediğim multimedyayı buldum
    2015 leon fr

Ynt: bej rengi multimedya

Cyclone-Flyaudio olarak var. Cyclone'un tasarımı daha hoş, BMW 5 serisi havası var Fly'ınkiler başlığa gömme şeklinde.
    InsigniaTEAM

Yorum

tmm çağrıcım tam istediğimi buldum
      ufukun aracında şimdi gördüm eski defterleri gurcalarken şimdi özelden yazdım nerden aldığını öğrencem

http://www.insigniateam.com/forum/in...?topic=3035.40

2015 leon fr

Yorum

http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...1404647/detay/

bu linkte buldum,yanlız fiyaz yüksek buldum açıkcası ama yapacak birşey yok tam istediğim model ufuk beyede msj attım nerden aldığınını öğrenirsem fiyat karşılaştırması yapacağım tek satılıyormu onuda bilmiyorum linkteki yere msj attım bakalım alala
        2015 leon fr

Yorum

benim bulduğum da şöyleydi ihihi ama markası cyclone değilmiş sanırım
          logo ve tuşların tasarımına bakılırsa Alpine gibi duruyor
          http://www.alpine-electronics.com.tr...m780tme-m780em

BMW havası var dediğim BMW'de şu şekilde;

InsigniaTEAM

Yorum

Çağrı bey resmini eklediğiniz ekranlar bugüne kadarki gördüklerimin içerisinde en çok orjinal gibi olanı.Acaba bunların markası ve fiyatı nedir? Nerede bulabilirim biraz bilgi verirmisiniz?
            2010 İnsignia 1.6 180 hp Cosmo + Dvd 800 Navi +Rear View Camera+Media Box + Sunroof + Olimpik Beyaz

Yorum

tam istediğim şeyi bulmuşsun çağrı akpedesound sitesindeyim ama bu gözükmüyor tlf arıyacam bakalım ne diyecekler
              2015 leon fr

Yorum

Yiğit bey muhtemelen başka araca uygun olanı takmışlar.Telefonla öğrendikten sonra buradan bilgilendirme yaparmısınız?
                2010 İnsignia 1.6 180 hp Cosmo + Dvd 800 Navi +Rear View Camera+Media Box + Sunroof + Olimpik Beyaz

Yorum

tlf görüşmedim resimler insignia resmi ama sitede uygulanan araçlarda opel/insignia ya girdiğimde bu multimedya çıkmiyor baka var koltuk başlığının içine yerleştirilmiş bura olmazsa başka yer mutlaka vardır ve bende onun için araştırıyorum bir iş yapıyorsak düzgün olsun isterim bulursam bilgilendiririm sizi
                  2015 leon fr

Yorum

alpine modeli çok şık duruyor gerçekten. taktırırsan bundan taktır yiğit kardeş...
                    2012 YENİ MEGANE ST 1.5 DCİ 110 HP PRİVİLEGE SEDEF BEYAZI+PANAROMİK AÇILIR CAM TAVAN+Bİ XENON PAKETİ+NAVİGASYON PAKETİ+17'' SARİ JANT+3D SOUND by ARKAMYS+BLUETOOTH

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                      benim bulduğum da şöyleydi ihihi ama markası cyclone değilmiş sanırım
                      logo ve tuşların tasarımına bakılırsa Alpine gibi duruyor
                      http://www.alpine-electronics.com.tr...m780tme-m780em

BMW havası var dediğim BMW'de şu şekilde;

biraz önce görüşme yaptım, durumu tlf açan sorumlu kişiye ilettim beni aktepesound müdürü osman beyle görüştürdü

1: alpine monititor
                      2: dış kasa ve kaplaması özel deri ismini unuttum deri sonradan aracın döşemelerine göre bire bir uyumlu boyanacakmış
                      3: bizim araçlarda cd500 ve dvd800lerde oynatıcı olmadığından ben usb oynatıcısı istedim istersen aux girişindende bağlarız hoporlörlerden ses alırsın isteyenede bagaja dvd oynatıcısı koyabilirim dedi
                      4:kablosuz alpine marka kulaklık verecek

2 ekranlı işçilik dahil 1750tl
                      1 yani tek ekranlı 1250 tl olarak söyledi
                      bende bizim siteden bahsettim ön ayak oluruz yaptıranlarda çıkar dedim. aslında gökhanı arattırıp memur ayağına yatsaydı dahada inerdi belki
                      2 ekranlı işçilik dahil 1550tl olabileceğini birinci sınıf işçilik olduğunu söyledi. osman beyin söylediği sözlerden biriside biz porsche bmw mersedes gibi araçlarla hepside sıfır bayi bize getiriyor biz montajını yapıyoruz geldiğinizdede göreceksiniz dedi ve türkiyede kasa yapan tek firma onlarmış

sonradan takılan necvox flyaudio navigasyon cihazların dvd oynatıvcısı olduğundan birazdaha fiyat düşer dedi ama nekadar bilemiyorum

2015 leon fr

Yorum

cd500-dvd800 için dvd oynatma olayını Özkan abi çözdü zaten abi, sadece 2 ekran ve kulaklık için ne fiyat verirler acaba?
                        InsigniaTEAM

Yorum

cd500-dvd800 için dvd oynatma olayını Özkan abi çözdü zaten abi, sadece 2 ekran ve kulaklık için ne fiyat verirler acaba?
                          özkan abi çözdüde 500 dolar diye hatırlıyorum
                          2015 leon fr

Yorum

onuda sorarım
                            2015 leon fr

Yorum

biraz önce görüşme yaptım, durumu tlf açan sorumlu kişiye durumu bildirdim beni aktepesound müdürü osman beyle görüştürdü

1: alpine monititor
                              2: dış kasa ve kaplaması özel deri ismini unuttum deri sonradan aracın döşemelerine göre bire bir uyumlu boyanacakmış
                              3: bizim araçlarda cd500 ve dvd800 oynatıcı olmadığından ben usb oynatıcısı istedim isteyenede bagaja dvd oynatıcısı koyabilirim dedi
                              4:kablosuz alpine marka kulaklık verecek fiyata dahil değil

2 ekranlı işçilik dahil 1750tl
                              1 yani tek ekranlı 1250 tl olarak söyledi bende bizim siteden bahsettim ön ayak oluruz yaptıranlarda çıkar dedim bana
                              2 ekranlı işçilik dahil 1550tl olabileceğini birinci sınıf işçilik olduğunu söyledi osman beyin söylediği sözlerden biriside biz porsche bmw mersedes gibi araçlarla hepside sıfır bayi bize getiriyor biz montajını yapıyoruz dedi geldiğinizdede göreceksiniz dedi ve türkiyede kasa yapan tek firma onlarmış

sonradan takılan necvox flyaudio navigasyon cihazların dvd oynatıvcısı olduğundan birazdaha fiyat düşer dedi ama nekadar bilemiyorum

kulaklık fiyata dahil değil yanlış anlaşılması 120tl birde 140 tl var dedi
                              2015 leon fr

Yorum

İşleniyor...
                              X