Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Eglence makinasi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: Eglence makinasi

bunun ticari amaçlı bile olsa tanıtımı yapılabilmeli bence. nihayetinde ciddi emek sarfedilmiş bir ürün olmasını geçtim, direk bizi de çok yakından ilgilendiren bir ürün. ios versiyonunu da isterük
    (Satıldı..) 2012 - 1.4 Turbo - Edition Elegance - Siyah/Bej - 18" - Cyclone Navi

Yorum

ürün tanıtımına izin vermeseydik şuan böyle bir konuyu görmez ve hakkında konuşmaz olurduk sanırım?

Ortamımızın kalitesini bilen biliyor, bizler için yararlı olan olmayan her ürün için kişiler yönetimden habersiz şekilde çıkıp ben şunu üretiyorum yada satıyorum deyip ticari bir amaca yönelirse bir yerde müdahale etmemiz gerektiğini düşünüyorum.
      Bu şekilde müdahale edilmese bile herkese eşit standart sağlanması için belli kurallarımız vardır.
      Sitemize sponsor olmadan dolaylı yoldan reklamı yapılan firmaları temsil eden üyelerimizin nicklerine dikkat ettiniz mi hiç? mesela samsundan oto724, kastyle, izmir sürtaş, paşatuning, ankara opis, istanbul gerçek oto, bursa sonax vs.

Ve bu sponsorluk konusunda müdahalelerimizin sizlere nasıl döndüğünün farkındamısınız, birde bunu sormak istiyorum.
      Tüketiciler olarak sadece satıcı kazansın diyorsanız bana göre hava hoş, ben sizlerin de kazançlı çıkmanızı isterdim..

Onur sahibinden.com derken?

Burak bey, geçenlerde Odak'a gelecektiniz ama gelmediniz sanırım, bende oradayım geldiğinizde görüşebiliriz.
      InsigniaTEAM

Yorum

Tanıtım ve diğer durumlarla ilgili endişenizi ve uygulamanızı çok iyi anlıyorum ve tamamen haklı buluyorum. Hatta boyle bir engllemeye takıldığı halde sizin haklı olduğunuzu söyleyen yazılar yazmamın sebebi de budur. İnsanlar soru sordukça verilmesi gereken cevaplar bu kuralar nedeniyle sizi ve beni sıkıntıya sokmasın diye biraz uzak kaldım.
        Utku ile görüştüğümüzde asıl konu sadece bu cihaz değil, bu forum ve kullancıları için farklı ne tür geliştirmeler yapabiliriz idi. Bende bu konunun aslında oraya varmasını istiyorum. Yani araçlarınızda olmasını istediğiniz özellikler nelerdir konusu daha keyifli.

Evet geçen gün o tarafa geçecekim ama trafik çok yoğundu vazgeçtim. Yarın o tarafta olup odak'a uğrayacağım ve yeni cihazlardan bir tane bırakacağım. Telefonunuzu gönderirseniz giedeğim saat belli oldğunda haber veririm . Hem sizde araç üzerinde uygulamayı incelersiniz, hem de fikir alış verişinde bulunuruz.
        Burak

Yorum

yarından itibaren 3 gün full maslaktayım başka bigün tekrar uğrayacakmısınız?

(önceki mesajım size özel değil genel yazmıştım)
          InsigniaTEAM

Yorum

sonuç????
            insignia 1.6 Turbo Cosmo+flexride+teknik gri+sunroof+deri+cd 500 navi+19" Jant
            honda accord 2.4 Executive...

Yorum

Sanal Pazar da Otodiag Diye Arattım Sonuç Çıkmadı ?

Yorum

Alıp kullanan oldumu ?

Nasıldır ? yorumlar vs vs.. ??
                2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

İşleniyor...
                X