Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Lütfen yardım!!!

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Lütfen yardım!!!

Orjinal yazı sahibi: mstfkls
    abi aynı sorun benim arabaya ses sistemini yaptırdığımda da olmuştu , park sensörlerinin sinyallerin sesleri falan hep kolonlardan geliyodu cinnet geçirmiştim ilk zamanlar sonra hemen ustaya götürdüm hallet şunu dedim , şimdi tekrar sordum senin araba için , teybin ana ünitesinde 4 tane çıkış oluyomuş , çevirici takıldığında o 4 çıkıştan ikisi kullanılıyomuş bu sensör ve sinyal sesleri için , onların üzerinde bi ibare yazmaz diyo , 4'de iki seçenek vardır zaten , yapan ustada gidip yanlış iki çıkışa takmıştır dedi , yani teknik olarak çok rahat çözülücek bi sorunmuş , eğer çözdüremicek olursan benim usta gelirse hemen hallederiz dedi
    Eyvallah kardeşim. Allah razı olsun. Bende ayne öyle tahmin etmiştim bu hafta bir uyrayıp baktıracam daha ayar falanda yapacaklar zaten...

Yorum

bu durum bendede mevcut ancak sadece arka park sensörleri devreye girdiğinde yüksek ses geliyor, o yüzden pek kafama takmadım,, ön park sensörlerinde yada sinyal ses düzeyinde bi değişiklik yok....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: xxstormxx
        Öncelikle herkese merhaba
        Dün aracıma yaptırdığım ses sistemi modifiyesinin ardından;
        Park sensörlerinden ve sinyal verdigimizde cikan ses abartili bir sekilde çıkmaya başladı. Bu olay çok canımı sıktı. Bu durum neden kaynaklanır ve nasıl çözülebilir yardımlarınızı bekliyorum. Saygılar,sevgiler...
        Not: Ana ünite: Dvd 800
        Ayni sorun bendede var murat bır haftadır ugrasıyorum bır turlu cuzemedık.Cyclone oem Ana ünite: Dvd 400 siizn anlatgınız sorunu yasıyorum.usta Cyclone anfi cıksı olmadgı icin bu sorun oluyor dedı.arstrdım necvox ta anfı cıksı vramıs opel ata köyde nevokx taktrırdım aynı sorun devam etı.meger necvokx- tada anfı cıkısı yokmus..arabayı servıste bıraktım bu gun necvokxu söktrüdum tekrar Cyclone takın istedim bu gun hafta sonu oldugu ıcın Cyclone yarım gun calsıyorlarmıs p.tesı gelıp montajı yapacaklarmıs.arabanın göksu sökuk pazar tesıye kadar servıste kalacak.basıma gelen pismis tavugun basına gelmedı.
        torpıde deflrca sökulup takıldı hasat oldu araba tiksindim.bir hafdadır arbanın torpıdosu acık duruyor ne yapcgımı sasırdım. siz yaptırdınızmı yaptırdıysanız nerde yaptrdınız utsnın telını vere bılırsmınız?
        ** 2012 NSIGNIA 1,4 140 BG Karbon Siyah... 2012 INSIGNIA 1,6 Cosmo Karbon Siyah... ve ** 2016 INSIGNIA 1.6 otomatik CDTİ Siyah

Yorum

İşleniyor...
        X