Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Lütfen yardım!!!

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Lütfen yardım!!!

Öncelikle herkese merhaba
    Dün aracıma yaptırdığım ses sistemi modifiyesinin ardından;
    Park sensörlerinden ve sinyal verdigimizde cikan ses abartili bir sekilde çıkmaya başladı. Bu olay çok canımı sıktı. Bu durum neden kaynaklanır ve nasıl çözülebilir yardımlarınızı bekliyorum. Saygılar,sevgiler...
    Not: Ana ünite: Dvd 800

Ynt: Lütfen yardım!!!

Arac ayarlarinda sinyal ses seviyesi var yuksek normal secenekleri diye ordan ayarlayabilirsin abi sinyal sesiyle beraber park sensorlerinin sesinide dusurebiliyorsun bu arada yeni ses sistemi hayirli olsun
    2010 1.6 T edition elegance

Yorum

Sinyal sesleri diğer aralçlardaki gibi röleden yada mekanik değil bu araçlarda ses müzik sisteminden çıkıyor yani sisteminiz tamamen kapanması durumunda sesmes duymuyorsun senin yaptırdığın güncelleme ile ses sistemin çok güçlemiş anlaşılan armblyn arkadaşımızın dediği gibi ayarlar kısmından sinyal ses seviyesinin 2 modu var bir düşük bir yüksek diye oradaki düşüğü seçersen bir nebze azalır

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: armblyn
        Arac ayarlarinda sinyal ses seviyesi var yuksek normal secenekleri diye ordan ayarlayabilirsin abi sinyal sesiyle beraber park sensorlerinin sesinide dusurebiliyorsun bu arada yeni ses sistemi hayirli olsun
        Tesekkur ederim kardesim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
          Sinyal sesleri diğer aralçlardaki gibi röleden yada mekanik değil bu araçlarda ses müzik sisteminden çıkıyor yani sisteminiz tamamen kapanması durumunda sesmes duymuyorsun senin yaptırdığın güncelleme ile ses sistemin çok güçlemiş anlaşılan armblyn arkadaşımızın dediği gibi ayarlar kısmından sinyal ses seviyesinin 2 modu var bir düşük bir yüksek diye oradaki düşüğü seçersen bir nebze azalır
          Abi zaten 2 secenek var normal ve yüksek olarak. Daha once de normal secenegini kullaniyordum zaten ama o bile yuksek. Sinyal neyse ama sensor sesleri cok sinir bozuyor hele emniyet kemeri arabadan inesim geldi valla illaki bir cozomu vardir dimi?

Yorum

Vallahi Muratim nasil bir sistem yaptim beyaza merak ettim muhaha

Yorum

murat kardeş sinyal sesi park sensoru ve emniyet kemeri sesinidemi yanlışlıkla tesisata eklettin haha haha haha
              Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
              [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrezxr
                murat kardeş sinyal sesi park sensoru ve emniyet kemeri sesinidemi yanlışlıkla tesisata eklettin haha haha haha
                Onlarıda amfiye bağlattım Emre'cim haha haha

Yorum

Orjinal yazı sahibi: xxstormxx
                  Orjinal yazı sahibi: emrezxr
                  Onlarıda amfiye bağlattım Emre'cim haha haha
                  haha belli belli
                  Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Evet bu konuda başka fikri olan yokmu arkadaşlar?

Yorum

Benim aracımda park sensorleri için ayrı birer cevirici eklenmişti. Hem on hem arka sensor için kapılardan gelen kabloların sonuna. AMfi tarafından park sensorunden gelen sesin ayıt edilebilmesi için. Belki benzer bir sıkıntıdır.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DjiN
                        Benim aracımda park sensorleri için ayrı birer cevirici eklenmişti. Hem on hem arka sensor için kapılardan gelen kabloların sonuna. AMfi tarafından park sensorunden gelen sesin ayıt edilebilmesi için. Belki benzer bir sıkıntıdır.
                        Bende öyle düşünüyorum kardeşim. Biraz acele ettim sistemi yapan arkadaşlarda atladı sanırım bir eksiklik olduğu aşikar...

Yorum

Hayırlı olsun muratcım, güle güle kullan.
                          [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

abi aynı sorun benim arabaya ses sistemini yaptırdığımda da olmuştu , park sensörlerinin sinyallerin sesleri falan hep kolonlardan geliyodu cinnet geçirmiştim ilk zamanlar sonra hemen ustaya götürdüm hallet şunu dedim , şimdi tekrar sordum senin araba için , teybin ana ünitesinde 4 tane çıkış oluyomuş , çevirici takıldığında o 4 çıkıştan ikisi kullanılıyomuş bu sensör ve sinyal sesleri için , onların üzerinde bi ibare yazmaz diyo , 4'de iki seçenek vardır zaten , yapan ustada gidip yanlış iki çıkışa takmıştır dedi , yani teknik olarak çok rahat çözülücek bi sorunmuş , eğer çözdüremicek olursan benim usta gelirse hemen hallederiz dedi
                            www.facebook.com/mstfkls

Yorum

Orjinal yazı sahibi: NEŞTER
                              Hayırlı olsun muratcım, güle güle kullan.
                              Teşekkür ederim abi darısı başına..

Yorum

İşleniyor...
                              X