Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Necvox Multimedia İnceleme

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Necvox Multimedia İnceleme

@izzetmemis
    bunlar cihazin kendi kablolari. montaj esnasinda takildilar .

@drdilmen
    iyi dilekleriniz icin tesekkur ederim

Yorum

Hayırlı olsun iyi görünüyor

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
      Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

uğur bey videolar kaldırılmış sanırım. nasıl cihazdan memnunmusunuz?Cihazı taktıralı yaklaşık 2 ay olmuş. Bu süre sonunda ;
        * parazit sorunu , motor sesinin hoparlörden gelme sorunu bu cihazda varmı? ses sistemi nasıl?
        * dörtlü flaşör, sinyal sesi arabanın içine gelmiyormu hala?
        * direksiyon üzerinden kumandada sorun varmı?
        * kapı kilit tuşları da cihazın üzerinde. Bunlarda sıkıntı varmı?
        * navigasyon ne yüklü? hızlımı? genel olarak memnunmusunuz? Güncelleme desteği servis ne kadar süre ile sunuyor?
        * ekran logosu yaratabilme diye bir özellik var. Bu nedir? Ben bunu ekrana resim türü birşey koyabiliyoruz diye algıladım(yeni civiclerde var). Doğru mu düşünüyorum?
        * Arka kamera bagaja kaporta delinerek mi monte ediliyor?Konumu bagajın tam ortasımı? Kamera ile cihaz arasına kablo çekiliyormu? Çekiliyorsa tavan döşemesinin içinden mi gidiyor bu kablo? Geri vitese alınca direksiyona göre gideceğiniz yönü gösteren kılavuz çizgileri varmı?
        yukarıdaki soruları en iyi cevaplayacak kişi sanırım sizsiniz. Biraz uzun oldu ama bilgi verirseniz çok memnun olurum.

Yorum

ben gedizlerden 1600 tl ye fiyat adım necvox için...eski aracım passat ta ise yine aynı göresller mevcuttu

Yorum

bu fiyata geri görüş kamerası dahil--

Yorum

uğur arkadaşım 2250 tlden bahsediyor anlamadım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: leno
                uğur bey videolar kaldırılmış sanırım. nasıl cihazdan memnunmusunuz?Cihazı taktıralı yaklaşık 2 ay olmuş. Bu süre sonunda ;

* parazit sorunu , motor sesinin hoparlörden gelme sorunu bu cihazda varmı? ses sistemi nasıl?
                * navigasyon ne yüklü? hızlımı? genel olarak memnunmusunuz? Güncelleme desteği servis ne kadar süre ile sunuyor?
                * ekran logosu yaratabilme diye bir özellik var. Bu nedir? Ben bunu ekrana resim türü birşey koyabiliyoruz diye algıladım(yeni civiclerde var). Doğru mu düşünüyorum?
                * Arka kamera bagaja kaporta delinerek mi monte ediliyor?Konumu bagajın tam ortasımı? Kamera ile cihaz arasına kablo çekiliyormu? Çekiliyorsa tavan döşemesinin içinden mi gidiyor bu kablo? Geri vitese alınca direksiyona göre gideceğiniz yönü gösteren kılavuz çizgileri varmı?
                yukarıdaki soruları en iyi cevaplayacak kişi sanırım sizsiniz. Biraz uzun oldu ama bilgi verirseniz çok memnun olurum.
                Merhabalar, evet videoları ben kaldırdım.Kendim konuşarak anlatmak istedim cihazı yeni bir video çektim ama boyutu yüksek olduğu için fırsat bulamadım yüklemeye.En kısa zamanda onu yükleyeceğim

Yeni versiyonda böyle bir sorun yok.Aracın orjinal ses sistemini kullanıyorum ben ses yüksekliği ve kalitesinde artış olduğunu söyleyebilirim.Zaten cihazın ayrı ekolayzır ayarı var, aracın kendi ayar var.İstediğiniz gibi tınıyı ayarlayabiliyorsunuz.

Daha önce gelmiyor diye belirtmiştim ama geçenlerde dikkat ettim bazen geliyor, bazen gelmiyor.

Kumandada hiçbir sorun yok.İstediğiniz gibi sistemi komuta edebiliyorsunuz.Hatta eski versiyonlarda olmayan bir özellik daha var.Direksiyondaki FM/CD vb. arasındaki geçişi sağlayan tuş ile istediğiniz özelliğe giriş yapabiliyorsunuz.Ekrandaki menü tuşuna basıp gerisini direksiyondan kontrol edebiliyorsunuz.

Hayır, bir sıkıntı yok.

Navigasyon diğer versiyondaki gibi iGO 8 yüklü. Cihaz çalışmaya başladığı andan itibaren navigasyon uyduya bağlanıyor zaten.Ben memnunum kullanımından. Bildiğim kadarıyla 1 yıl sürecinde kullanabiliyoruz navigasyonu.Diğer yıllarda tekrar satın almak gerekiyor cuzi bir ücret karşılığında.( Emin değilim, 1 yılı dolduramadım daha )

Evet doğru düşünüyorsunuz.İstediğin herhangi bir resmi logo olarak kullanabiliyorsunuz.

Montaj sırasında aracın hiç bir yeri kesinlikle delinmiyor. Kamerayı orjinal plaka ışığını çıkartıyorlar.Kendinden ışıklı ve kameraları olan ışığı var onu takıyorlar.Bu yüzden kamera ya sağda ya da sol tarafta oluyor.Ama kullanım esnasında herhangi bir sorun teşkil etmiyor.Aşağıdaki fotoğrafta benim kamerayı görebilirsiniz.Kamera ile cihaz arasına kablo çekiliyor. Tam olarak nerden götürüyorlar bilmiyorum.Ya tavan döşemesinin altına saklayarak ya da ayak koyduğumuz yerdeki plastik kapakların altından çekiliyor. Geri vitese alınca sağa ve ya sola dönün gibi bi kılavuz mevcut değil.Sadece düz olarak arkayı gösteriyor. sağda ve solda iki adet çizgi mevcut.Bunlar üzerinde de arkada kalan mesafeyi belirtiyor.

Başka bir sorunuz olursa seve seve cevaplarım. İyi günler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: muratmese
                  uğur arkadaşım 2250 tlden bahsediyor anlamadım
                  Murat abi ben geçen sene şubat ayında aldım cihazı.O zaman için bu fiyattı.Yakın zamanda tanıdığımın Chevrolet Cruze aracına taktırdık.O da indirimlerle vs. 1900 lira civarında taktırdık.

Yorum

anladım canım...o halde bu fiyat güzel....sanada hayırlı olsun

Yorum

Sağolasın

Yorum

uğur bey verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ediyorum. Geri görüş kamerasının cihazdaki görüntüsünü foto olarak koyarsanız çok memnun olurum.

Yorum

İşleniyor...
                        X