Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yüksek kalitede müzik dinlemek için yöntem-program?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: Halilzade View Post
    En kaliteli müziği sesini "spotify" uygulaması ile alıyorum. Ses kalitesini yüksek yapınca güzel sonuç veriyor. Ne yazıkki ücretli. Ancak bu sayede müzik indirmekle, usb ile vb işlerle uğraşmıyorsunuz. Çevrrimdışı modu sayesinde de dinlediğiniz müziği sadece bir kere dinlemeniz yeterli. Reklam gibi oldu ama
    Merhaba kablo bağlantısı gereklimi yoksa bloototh tan dinlenebiliyormu

Yorum

orhan848 bluetooth ile dinliyorum
      34HZD10

Yorum

telefondan çalmanın kötü yanı da video çekerken müzik duruyorihihi
        InsigniaTEAM

Yorum

orhan848 bluetooth ile dinliyorum
          Bilgilendirme için teşekkürler.
          Benimde araç 2015 makajlı kasa büyük ekran.
          ama ben spotify den bir türlü bluetooth tan müzik dinleyemedim. Sesi araca nasıl aktaracağım yapmam gereken ayarrmı var acaba çok acemiyim bu konuda

Yorum

Telefonunuzun bluetoth özelliğini açarak öncelikle cihaz eşleştirmesi yapmanız gerekiyor. Eşleştirme yapıldıktan sonra telefondan müzik açtığınız zaman ses otomatik olarak araca aktarılır.

Dipnot : Media tuşuna basarak radio / usb / bluetooth arasında geçiş yapmayı ihmal etmeyin.
            34HZD10

Yorum

Telefonunuzun bluetoth özelliğini açarak öncelikle cihaz eşleştirmesi yapmanız gerekiyor. Eşleştirme yapıldıktan sonra telefondan müzik açtığınız zaman ses otomatik olarak araca aktarılır.

Dipnot : Media tuşuna basarak radio / usb / bluetooth arasında geçiş yapmayı ihmal etmeyin.
              Teşekkürler
              dipnot ta yazdığınız işlemden haberim yoktu orda takılmışım

Yorum

İşleniyor...
              X