Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yüksek kalitede müzik dinlemek için yöntem-program?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• yüksek kalitede müzik dinlemek için yöntem-program?

arkadaşlar belki dikkatinizi çekmiştir, bizim araçlarda radyodan dinlediğimiz müzik usb bellekten dinlediğimize göre daha kaliteli ses veriyo. eski aracımda ise cdden dinlediğim müzik sıkıştırılmadığı için radyodan daha kaliteli ses veriyordu. bizim araçlarda cd imkanımız yok ancak telefonlarımız kabloyla bağlanıyo, bu şekilde ya da farklı yöntemlerle müzik dinleyen arkadaşlarımız var mıdır? nasıl daha yüksek kalitede müzik dinleyebiliriz?
    OPC Line Sport

Orijinal Ekipmanla ilgili çok sorun yaşamamıştım ben

Aux girişine bağlayacağınız her hangi bir müzik player ile güzel ses elde edebilirsiniz yalnız aradaki kablo kaliteli olsun

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

En kaliteli müziği sesini "spotify" uygulaması ile alıyorum. Ses kalitesini yüksek yapınca güzel sonuç veriyor. Ne yazıkki ücretli. Ancak bu sayede müzik indirmekle, usb ile vb işlerle uğraşmıyorsunuz. Çevrrimdışı modu sayesinde de dinlediğiniz müziği sadece bir kere dinlemeniz yeterli. Reklam gibi oldu ama
      34HZD10

Yorum

spotify kullanıyorum, çok çok memnunum gerek içerikleri gerek ise ses kalitesinden dolayı, evet bunda bose ses sisteminin etkisi yadsınamaz ancak kalite farkı bu tarz uygulamalarla fark ediyor. Dileğiniz iyi hale gelmiş müzik dosyanız olsun. 3. parti uygulamalar ile müzik keyfiniz katlanır. Evet bu uygulamalar paralı fakat kendiniz ya da yakınınız üniversite öğrencisi ise sanırım %50 indirim var

Yorum

Ben aracımda USB bellekten dinlediğim müziklerde daha kaliteli ses alıyorum. Bunu yapmak için de yüksek kbit değerli şarkıları koyuyorum. Düşük olduğu zaman hemen belli oluyor. USB haricinde aux girişi kullanarak da kaliteli ses elde edebiliyorum. CD oynatmak isterseniz 2 seçeneğiniz var: USB bağlantılı taşınabilir DVD yazıcılar veya auxtan bağladığınız discman tipi CD çalarlar.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş View Post
            Ben aracımda USB bellekten dinlediğim müziklerde daha kaliteli ses alıyorum. Bunu yapmak için de yüksek kbit değerli şarkıları koyuyorum. Düşük olduğu zaman hemen belli oluyor. USB haricinde aux girişi kullanarak da kaliteli ses elde edebiliyorum. CD oynatmak isterseniz 2 seçeneğiniz var: USB bağlantılı taşınabilir DVD yazıcılar veya auxtan bağladığınız discman tipi CD çalarlar.
            Rıfat abi, USB CD ROM'ları deneyen oldu mu acaba gerçekten, veya sen denedin mi?
            34HZD10

Yorum

şimdiye kadar aldığım en iyi ses kalitesi spotify premium+bose ses sistemi mükemmel

Yorum

cevaplar için teşekkürler. spotify kullanmaya başladım dünden beri, aracın ses sistemi standart olduğu için bariz bir fark varmış gibi gelmedi bana. kabloyla ya da bluetooth üzerinden bağlanmanın da farkını göremedim. ekolayzır ayarlarıyla oynayınca bariz şekilde değiştiğini biliyorum sadece.
                OPC Line Sport

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mhmtzncrkrn View Post
                  cevaplar için teşekkürler. spotify kullanmaya başladım dünden beri, aracın ses sistemi standart olduğu için bariz bir fark varmış gibi gelmedi bana. kabloyla ya da bluetooth üzerinden bağlanmanın da farkını göremedim. ekolayzır ayarlarıyla oynayınca bariz şekilde değiştiğini biliyorum sadece.
                  Eğer premium almadıysanız çok farkı olmayacaktır, premium aldıysanız ayarlardan ses kalitesini artırarak deneyebilirsiniz.
                  34HZD10

Yorum

En kaliteli ses alma yöntemi; DVD-CD üzerine çekilmiş ve 320 kbps kalitede olanlarıdır. (ortalama 4 dk'lık 1 müzik, 12-18 mb aralığında olur.)

(2009) 1.6 Turbo Cosmo Spor Tourer >>> (2012) 1.4 Turbo Edition Elegance Yeni Stil Sunroof >>> (2015) 1.4 Turbo Edition Elegance Sunroof Orginal LPG power

Yorum

Orjinal yazı sahibi: nedim View Post
                      şimdiye kadar aldığım en iyi ses kalitesi spotify premium+bose ses sistemi mükemmel
                      Bende İnfinity Ses Sistemi var. Müzikleri Spotify den alıp USB ye atıpmı dinliyorsunuz? Tam Anlamadım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tutkun66 View Post

Bende İnfinity Ses Sistemi var. Müzikleri Spotify den alıp USB ye atıpmı dinliyorsunuz? Tam Anlamadım.
                        car play ya da bluetooth üzerinden bağlanınca telefondan programı çalıştırıp çalıyo hocam, usb belleğe atma yok.
                        OPC Line Sport

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Halilzade View Post

Rıfat abi, USB CD ROM'ları deneyen oldu mu acaba gerçekten, veya sen denedin mi?
                          Ben zamanında denemiştim. Normal ses CD'lerini zaten güzel çalıyordu, mp3 dosyalarının da yüksek kbit değerlileri iyiydi. Tabi şarkıları SD karttan ve USB'den çalma seçeneği varken CD'leri bıraktım.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tutkun66 View Post

ben direk telefondan uygulama üzerinden dinliyorum.O şekilde yapılmasını tavsiye ediyorum.aktarmada mutlaka kayıp olacaktır

Yorum

Orjinal yazı sahibi: nedim View Post

ben direk telefondan uygulama üzerinden dinliyorum.O şekilde yapılmasını tavsiye ediyorum.aktarmada mutlaka kayıp olacaktır
                              bende dvd800 Var ne yazıkki bluetooth la bağlanamıyorum. AUX kablosu felan var.

Yorum

İşleniyor...
                              X