Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sonunda İnternetli navigasyon cihazını buldum...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Sonunda İnternetli navigasyon cihazını buldum...

Ben de kısmetse hafta içi aracımı teslim alacağım, henüz ne taktıracağıma karar veremedim. Bir kere takıp bir daha da elletmek istemediğim için sizin tavsiyelerinize ihityacım var. Aracı aldığım bayi cyclone takıyormuş genelde. Navimaster de istesem takabileceklerini söylediler. Ben şimdilik karar veremediğimden daha sonra taktıracağımı söyledim. Br de Opel Atm'de takıyorlarmış daha çok navimaster ve kampanya ile 194*9 taksit yapıyorlarmış. İyice kararsız kaldım. Aldığım yerden ya cyclone taktıracağım 1800e ya da 1700 civarına navimaster başka bir bayiden. Fiyattan ziyade iyi olanı takmak istiyorum. Bir de bana sanki navimaster menülerin kullanımı, ekran renkleri ve ekran kalitesi açısından daha iyi gibi geldi bana ama canlı görme fırsatım olmadı tabi ki, cycloneda ekran çok renksiz geldi bana,grafik ekran gibi sanki orijinal navilere göre...

Yorum

Navimaster teknik özellik karşılaştırması yaparsak Flyaudio ile aynı ayarda.Cyclone ve Necvox ise biraz daha düşük özelliklere sahip cihazlar.Navimaster'in internete bağlanabilmesi güzel bir artı özellik.Ancak daha yeni bir cihaz olduğu için çok fazla kullanıcı yorumu bulunmuyor.Fly kendisini ispatlamış araçlarımıza en uyumlu cihaz gibi gözüküyor.Bence eğer kısa vadede taktırmayı düşünüyorsanız ya Navimaster ya da Fly derim.Eğer biraz böyle kullanırım diyorsanız ki bence biraz bekleyip Navimaster'in detaylı kullanıcı yorumları oluştuktan sonra Fly ile bir karşılaştırma yapılabilir.
      2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

Detaylı yorumları pek yakında verecegim bundan emin olun ufak tefek yazılımsal sorunlar hariç bir sorununu göremedim yazılım desteginide her şartta vereceklerini temin ettiler ...
        2015 2.0 sorento

Yorum

Teşekkür ederim, bekleyeceğim gibi görünüyor o zaman.Doğrusu internet benim için çok önemli değil, daha çok geri görüş kamerası ve navigasyon işime yarayacak,diğer özelliklerini pek kullanacağımı sanmıyorum. Hatta navigasyonu bile çok kullanacağımı sanmıyorum.En çok geri görüş kamerası için alacağım desem yanlış olmaz. Çünkü eşim de kullanacak arabayı ve özellikle arka cam onun için sıkıntı oluşturacak (park sensörlerinden daha işe yarar diye düşünüyorum). Arabaya iyice alıştıktan sonra da kameranın ne esprisi olacak diyorum bir taraftan da..O yüzden çarpmadan etmeden taksak hemen iyi olur heralde.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: deepzelan
            Teşekkür ederim, bekleyeceğim gibi görünüyor o zaman.Doğrusu internet benim için çok önemli değil, daha çok geri görüş kamerası ve navigasyon işime yarayacak,diğer özelliklerini pek kullanacağımı sanmıyorum. Hatta navigasyonu bile çok kullanacağımı sanmıyorum.En çok geri görüş kamerası için alacağım desem yanlış olmaz. Çünkü eşim de kullanacak arabayı ve özellikle arka cam onun için sıkıntı oluşturacak (park sensörlerinden daha işe yarar diye düşünüyorum). Arabaya iyice alıştıktan sonra da kameranın ne esprisi olacak diyorum bir taraftan da..O yüzden çarpmadan etmeden taksak hemen iyi olur heralde.
            Geri görüş kamerası ve geri park sensörleri birlikte çalışıyor ekran üzerinde ben de ilk kez kullandım bu aracımda daha çok park etmek için degil ama geri geri giderken milleti ezmemek için ideal ....

Navigasyon hızlı çalışıyor onu söyleyebilirm kesinlikle
            Navigasyon için ister igo ister dont panic ve benzeri her türlü harita yükleyebiliyoruz ben igo ve dont panic denedim igo sanki biraz daha iyiydi ama dont panic kullanmaya devam ediyorum ..
            2015 2.0 sorento

Yorum

düzelmedimi hala?
              2014 BMW 5.20I M +comfort+premium            
              2011 otomatik opel astra  1.4 cosmo sunroof
              2013 Chevrolet Captiva LTZ

Yorum

İşleniyor...
              X