Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sonunda İnternetli navigasyon cihazını buldum...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Sonunda İnternetli navigasyon cihazını buldum...

Navimaster marka navigasyon cihazlarından 3g ile internete bağlanılabiliyor.Farklı bir alternatif arayan arkadaşlara duyrulur.Navimaster yöneticileriyle temasa geçip fotolar istedim becerebilirsem birazdan sizlerle paylaşacam

Ynt: Sonunda İnternetli navigasyon cihazını buldum...

resimleri eklemek biraz uzun bi iş merak edenler web sayfasında ana menü üst kısımda bir iki resim görebilirler

Yorum

Ürün fena gözükmüyor yalnız bu ekran 8" mi yoksa 7" mi emin olamadım.Sanki Fly'ın ekranından küçük duruyor.
      2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

Ürün 8'' ekrana sahip.Bunlarda teknik verileri;
        8” HD TFT dijital, 800x480 piksel dokunmatik ekran
        600 Mhz. Hızlı işlemci 128 mb. DDR RAM
        3 boyutlu, hareketli menü ve fonksiyonlar
        Klima kontrol, araç ve klima ayarları
        SD kart yuvası, AUX ve USB girişi
        AM/FM, 30 kanal hafızalı dijital radyo
        Ipod Iphone bağlantı özelliği, Şarz edebilme
        Arama hafızalı bluetooth handsfree fonksiyonu, dâhili mikrofon, telefon defterini cihaza indirebilme (Telefonun desteklemesi gerekmektedir)
        DVD/DIX/MP3/MP4 oynatıcı / Oyunlar
        Bluetooth üzerinden cep telefonunuzdaki müzik dosyalarını çalabilme
        En kapsamlı, en güncel Türkiye navigasyon haritası
        Aracınız ile otomatik uyum özelliği sayesinde direksiyon kumandasından tüm ayarların yapılabilmesi
        Dual Zone özelliği (navigasyon açıkken radyo dinleyebilme aynı anda radyo dinleyebilme veya arka kafalık monitörlerine DVD görüntüsü verebilme)
        Bir kanal AUX video girişi – 2 kanal video çıkışı , Çift çıkış 5.1 Ses uyumlu
        55W x 4 maksimum çıkış gücü
        Full fonksiyonlu IR kumanda

Yorum

İşlemci ve Ekran özellikleri olarak Flyaudio ile eşdeğer bir ürün.Eğer ki diğer alternatif cihazlardan kalite olarak önde olmayı başarmışlarsa Fly'a rakip olabilir.Yalnız bunun da panelinde sd ve gps kart girişleri var.Ne olur sanki oralara birşeyler koymasalar da orjinaline yakın bir görüntüsü olsa...
          2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

eymen bey ben sd girişlerini göremedim zaten sitesinde insignia'ya ait bir uygulamada var. Yukarıda Astra J nin internetli fotolarını bulabilirsiniz

Yorum

dün benimde aklıma geldi 3G ile internete girebileceğimiz bir sistem olsaydı diye "mukavemet" Bey keşke 1 hafta 10 gün evel bulsaydınız bunu, Cyclone'u yapmadan önce
              *İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Yorum

Orjinal yazı sahibi: whiteagle
                dün benimde aklıma geldi 3G ile internete girebileceğimiz bir sistem olsaydı diye "mukavemet" Bey keşke 1 hafta 10 gün evel bulsaydınız bunu, Cyclone'u yapmadan önce
                Bende 1 aydır araştırıyordum.Buradan daha öncede bununla ilgili konu açtım ama bir iki kişi dışında ilgilenen olmadığını görünce vazgeçtim.

Yorum

fiyatla ilgili bi bilgi var mı peki

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

Yorum

Fiyatla ilgili Erdemir Opel 2000Tl gibi dedi ama tam olarak araştırmadım daha.Başka hangi servislerde takıyor onada bakmadım açıkcası

Yorum

navimaster'dan direkt bilgi alın kendi merkezlerinde yaptırabilirsiniz. Erdemir üzerine fiyat koyuyordur

Yorum

Arkadaşlar avrupa yakasında erdemir anadolu yakasında arkas yapıyor satışı, cihaz daha türkiyeye girişi olmamış önümüzdeki hafta gelecekmiş ( 1 haftası var ). Eğer takdırmayı düşünen arkadaşlar varsa bir liste oluşturup topluca gidersek daha avantajlı olur diye düşünüyorum. Opel arkas taki görüşmelerim sonucunda baskılarla beraber 1.800 tl fiyat aldım. ( topluca gitmenin avantajı her zaman olur diye düşünüyorum.)
                        [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: whiteagle
                          navimaster'dan direkt bilgi alın kendi merkezlerinde yaptırabilirsiniz. Erdemir üzerine fiyat koyuyordur
                          Ahmet navimaster direk satış yapmıyor görüştüm ben servislere yönlendiriyor. yapacak bir şey yok şemsiye hesabı
                          [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

İşleniyor...
                          X