Duyuru

Collapse
No announcement yet.

cyclone hakkında

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: cyclone hakkında

mehmet bey yardımlarınız için teşekkür ederim karar vermemde çok yardımcı oldunuz

Yorum

fly da taktırsanız cyclone taktırsanız 2 adet cd okuma yuvanız olacaktır, her ikiside aktif olarak çalışacaktır, bilmeniz gerekenler;

cyclone sistemde ekran 7"inç, flyadıo sistemde 8"inç
      cyclone da okuma yuvası torpido içerisinde, ön gögüs daha orjınal gözükmekte, fly da ise ön göğüse bakıldığında cd okuma yuvası, altındaki yazılar ve gece aydınlatmasında panel ile sistem düğmelerinin renk farkından dolayı orjınal görüntüyü bozmakta,

cyclone da tv yayını mevcut, fakat seyir halindeyken izlemek çok zor, durduğunuz yerde gayet başarılı, fly da tv yok....

tercih sizin......

Yorum

VALLA GÖNÜL FLY İSTERDİ AMA MECBURİ SEBEPLERDEN CYCLONE TAKILDI ARACA İLGİLENEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM

Yorum

Hayırlı olsun

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: colemerik34
            VALLA GÖNÜL FLY İSTERDİ AMA MECBURİ SEBEPLERDEN CYCLONE TAKILDI ARACA İLGİLENEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM

hayırlı olsun, bende cyclone kullanıyorum ve oldukça memnunum, iyi günlerde kullanın....

Yorum

Hayırlı olsun. Dikkattli kullanın Allah kaza bela vermesin..

Yorum

herkese temennileri için teşekkür ederim

Yorum

Ne kadar'a takdırdınız acaba Cyclone'u ???

Yorum

Hayirli olsun umarim cyclonenun kronik sorunlari ile karsiasmazsinz.ben her 3 unu de kullanan biri olarak kesnlikle fly diyorum.sonrasinda sorunsuzlugu ile goz dolduran necvox. Cyclone ile ilgili artik yorum yazmaktan biktim .ama umarim sizn ki sorunsuz olan bir tipdir. Gule gule kullanin.allah jaza bela vermesin....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
                      Hayirli olsun umarim cyclonenun kronik sorunlari ile karsiasmazsinz.ben her 3 unu de kullanan biri olarak kesnlikle fly diyorum.sonrasinda sorunsuzlugu ile goz dolduran necvox. Cyclone ile ilgili artik yorum yazmaktan biktim .ama umarim sizn ki sorunsuz olan bir tipdir. Gule gule kullanin.allah jaza bela vermesin....
                      +1

Yorum

İşleniyor...
                      X