Duyuru

Collapse
No announcement yet.

cyclone hakkında

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• cyclone hakkında

arkadaşlar arabam geldi hafta içi teslim alıcam kısmetse cyclone navi taktırmak istiyorum yanlız aklıma takılan bu orjinalde bulunan grafik ekrandaki ayar menüsü cyclone da varmı bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

Ynt: cyclone hakkında

cyclone değilde Fly audio takdırmanızı tavsiye ederim

Yorum

bayide cyclone var dışarıdan taktırsak fly ı garanti bozulmaz mı?

Yorum

Sanmıyorum navigasyon takılması ile aracın garantisinin bozulacağını.zaten Fly Audio sisteminin servislerde takıyor bildiğim kadarıyla...

Yorum

Flyaudio tavsiye ederim.En sorunsuz sistem.Ses kalitesi olarak Cyclone ve Necvox'dan daha iyi.

Yorum

Forumumuzda araci 2 aylikken Flyaudio taktiran ilk kisiyim. Mutluyum, huzurluyum ayrica garantimde devam ediyor. Israrla Flyaudio isteyiniz. Orjinaldeki tum sistemeriniz kaliyor.
            2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Fly iyi güzel hoş da bir de şu ekranı diğerleri gibi olsaydı.benim gibi orjinalliği bozmak istmeyenler için düşündürücü bir durum oluyor.Ekranı büyük olması bir avantaj ama bir türlü altındaki cd sürücüsüne alışamadım.

Şu sıralar ben de taktırmak istiyorum ama bayi Necvox'un Cyclone'dan daha iyi olduğunu söylüyor.Aklım da sizin tecrübeleriniz doğrultusunda Fly da kalmış durumda.Ortada kaldım anlayacağınız...
              2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

iyice kafam karıştı şimdi hangisini taktırıcam karar veremedim

Yorum

Flyaudio taktırın rahat edin

Yorum

Orjinal yazı sahibi: colemerik34
                    arkadaşlar arabam geldi hafta içi teslim alıcam kısmetse cyclone navi taktırmak istiyorum yanlız aklıma takılan bu orjinalde bulunan grafik ekrandaki ayar menüsü cyclone da varmı bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
                    orjinal sistemdeki menuleri ve kontrolleri bire bir aktariliyor orjinal sistem geri planda calismaya devam ediyor size mantikli ve uygun gelen sistemi taktirin aracin garantisini bozmaz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

aslında ben tecrübelerden faydalanmak istiyorum mesela ikisinide kullanan varsa

Yorum

şu an 1 tb harici harddiski bağlayıp sorunsuz kullanıyorum bence bu fly almak için en önemli unsur
                        İNSİGNİA 1.6 T EDİTİON ELEGANCE

Yorum

fly açık ara önde bende fly diyorum bakalım kısmet hem cyclone da cd okuyucu torpidodaymış o ne öyle son aklımda kalan soruyuda soruyorum aracın kendi orijinal cd okuyucusu devre dışı mı kalıyor?

Yorum

O konuda Fly için bi bilgim yok.Necvox ve Cyclone'da kullanabiliyorsunuz.

Yorum

Flyaudio taktirdiginizda 2 tane CD okuyucunuz olacak.
                              Orjinalide calisacak, Flyaudiodakide
                              2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

İşleniyor...
                              X