Duyuru

Collapse
No announcement yet.

cyclone ses-görüntü-navigasyon sistemi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: cyclone ses-görüntü-navigasyon sistemi

tesekkurler

Yorum

[
      Orjinal yazı sahibi: FacomX
      Orjinal yazı sahibi: kyapar
      merhaba...bende cylone taktırdım..ama son 1 haftada 4 kez ekranı karardı...simsiyah oldu...sizlerede bu sorun oldu mu
      Montaj yaptırdığınız yere gidin ve bağlantıları kontrol etsinler yine sorun devam ederse ürünü garantiden değiştirsiniler.
      Bende mayıs ayında odak otomotivde cylone taktırmıştım geçen aya kadar herhangi bir sorunu yoktu fakat geçen ay ara sıra ekrandaki reklerde solma oluyor sonra kendiliginden normale dönüyor sanırm benimde bir servise göstermem gerekecek
      İnsignia 1.6 Turbo Edition Elegance paket + Gri (Hakim)+Navi +17"jant 34 YC 4700
      Audi A3 1,6 Attraction (Siyah)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ugur1453
        [
        Orjinal yazı sahibi: FacomX
        Orjinal yazı sahibi: kyapar
        merhaba...bende cylone taktırdım..ama son 1 haftada 4 kez ekranı karardı...simsiyah oldu...sizlerede bu sorun oldu mu
        Montaj yaptırdığınız yere gidin ve bağlantıları kontrol etsinler yine sorun devam ederse ürünü garantiden değiştirsiniler.
        Bende mayıs ayında odak otomotivde cylone taktırmıştım geçen aya kadar herhangi bir sorunu yoktu fakat geçen ay ara sıra ekrandaki reklerde solma oluyor sonra kendiliginden normale dönüyor sanırm benimde bir servise göstermem gerekecek

servise gitmeden randevu almayı unutmayın, cyclone ekibi herzaman serviste olmayabiliyor, istoçtaki merkezlerinede gidebilirsiniz...

Yorum

navimaster hakkında bilgisi olan var mı? flyaudıo ile cyclone ve navimaster den hangisi önerirsiniz

Yorum

Bende gecen hafta cuma günü aracımı teslım aldım.özlikle Cyclone marka istemistim ama NECVOX takmıslardı eve geldgımde aracı inceledım farkına vardım NECVOX oldugunu hemen musteri temsılcımı aradım yanlıslık olmus p.tesı getrıp degstrelım dedıler.bu gun götrdum degistrdıler.
            bana NECVOX ekranı daha buyuk geldı sanki CYCLONE erkanı kücük gibi gibi geldi bana ama keranın rtengı netlıgı daha güzel bence Cyclone in ayrıca geri görüs kamrası daha net daha guzelikle kamreası cok hosuma giti.
            ** 2012 NSIGNIA 1,4 140 BG Karbon Siyah... 2012 INSIGNIA 1,6 Cosmo Karbon Siyah... ve ** 2016 INSIGNIA 1.6 otomatik CDTİ Siyah

Yorum

Biz odakda taktırdık ben montajda yoktum tv ogün çalışmış dahada çalıştıramadım karıncalı ekran geliyor nezamandır yazıcaktım yazamıyordum bunun bir çözümü varmı
              2016 w205 AMG

Yorum

ne kadara taktırdınız?

geri görüş kamerası da taktırdınız mı?

Yorum

Valla fiyatı tam hatırlamıyorum bir yıl oldu geri görüş var evet
                  2016 w205 AMG

Yorum

Bizde de Cyclone var. Herşeyi çok iyi fakat seste parazit var. Bunun çözümü var mı acaba?
                    2011 Insignia 2.0 CDTI 130HP Edition + EP Active Select + Cyclone Navi (Safir Siyah)
                    2008 Alfa Romeo 159 1.9JTDm Q-Tronic Distictive Plus(Siyah)

Yorum

Buyrun servise bir baksin arkadaslar..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Odak Burak
                        Buyrun servise bir baksin arkadaslar..
                        ben Isparta'da olduğum için sizin servise gelmem zor. Zaten montajda aracı alırken ISparta Mutsan Opel'de yapılmıştı. Sorun ne olabilir acaba? Bilsem servise gidip şundan dolayı sıkıntı varmış dicem. Şimdi götürsem nerden diye bulamıcaklar çünkü.
                        2011 Insignia 2.0 CDTI 130HP Edition + EP Active Select + Cyclone Navi (Safir Siyah)
                        2008 Alfa Romeo 159 1.9JTDm Q-Tronic Distictive Plus(Siyah)

Yorum

İşleniyor...
                        X