Duyuru

Collapse
No announcement yet.

cyclone ses-görüntü-navigasyon sistemi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• cyclone ses-görüntü-navigasyon sistemi

arkadaşlar uzun bi süre araştırma yaptıktan sonra aracıma "cyclone" navi cihazını taktırmaya karar verdim ve yaklaşık 2 hafta önce serviste (opel odak) cihazı taktırdım, bu geçen 2 haftada da cihazımı deneme ve incelemek için oldukça zamanım oldu, aslında aklımda flyaudıo vardı ilk başlardan, sebebi ise flyaudıo ekranının 8"inç olmasıydı ama cyclone dada "tv" izleme özelliği vardı ve bu özellik daha ağir bastığı için cyclone taktırdım....

gelelim montaja; sağolsun burak bey biz site üyelerine karşı ilgisi, alakası, yardımları oldukça fazladır, bilen bilir
    o günde aracı servise getirdim, daha önce kendisine haber verdiğim için burak beyde o gün ordaydı, keyifli ve samimi sohbet eşliğinde çayımızı, kahvemizi yudumlarken arkadaşlar da cihazın montajını gerçekleştirmişler di....

dediğim gibi yaklaşık iki haftadır kullanmaktayım ve oldukça memnunum, eskiden istanbulun trafiğinde yaşadığım stress, yerini keyifli, eğlenceli zamanlara bırakmış durumda, hatta bazen trafik olsada cihazı kurcalasam, tv, dvd izlesem dediğim zamanlarda olmuyor değil

cihazın ön konsol ile uyumu gerçekten oldukça başarılı, tamamen aracım orjinal parçasıymış gibi durmakta, sadece torpidonuzun çok az küçülmesi küçük bi dezavantaj, geri görüş kamerasının araca kattığı havada ayrı bi keyif, onun haricinde aracımda tv, dvd izleyebilmek gerçekten çok güzel bi guygu, navigasyona zaten diyecek bişi yok, oda oldukça başarılı, araç ilerlerken nerdeysen olduğun yolun adını sana belirtiyor, yanında, sağında, solunda ne var hepsini gösteriyor, hatta "eds" kameralarını bile gösteriyor, bilmediğin bi yere gitceksen adresi giriyosun, rotayı hesaplayıp anında gideceğin yerin kmsini, nasıl gidileceğiğni sesli ve görsel olarak gösteriyor, belki bu anlattıklarım cihazı olan arkadaşlara normal gelsede, cihazı olmayan yada benim gibi cihaza yeni kavuşmuş birine oldukça lüks gelebiliyor, e zamanla alışcam bende bu lükse

herhangibir multimedya cihazı olmayan yada taktırmayı düşünen arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim

arkadaşlar şimdilik gözlemlerim bu şekilde genel olarak cihazımdan oldukça memnunnum, hiç bi sıkıntı yok, olsada zaten navigasyona servisimin yolunu kaydettim

hepimize keyifli sürüşler, keyifli sohbetler..............

Ynt: cyclone ses-görüntü-navigasyon sistemi

hayırlı olsun
    2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

Orjinal yazı sahibi: celikler05
      hayırlı olsun
      teşekkürler....

Yorum

Hayırlı olsun Hasanım ne kadar taktılar fiyat konusundada bilgilendirirsen düşünelim bende taktırayım
        2012 Opel Astra H CDTI 90 hp
        2012 Opel Astra  J sport+stil paket 1.4 140hp

Yorum

geçen hafta Bende aracıma cyclone navigasyon cihazını taktırdım şu ana kadar hiç bir sıkıntı çekmedim gayet güzel çalısıyor , navigasyonda oldukça iyi.
          bende cyclone u odak da taktırdım , basta burak abi olmak üzere odak servis ede çok teşekkur ederım bana biraz aracıma çooook ilgi gösterdiler böyle servislere ihtiyacımız var gerçekten butun servıs modıfıye düşkünü olmus gelelim cyclone a , sistem gayet iyi çalışıyor ve orjinal sistemle uyumu mükemmel.
          sonuç olarak cyclone ' u test ettim onayladım ihihi

Yorum

Hayırlı olsun.Güle güle kullanın.Arkadaşımızın dediği gibi fiyat konusunda da bilgi verirseniz seviniriz.

Yorum

Hasanım oldukça akıcı ve kendi tarzında açıklama yapmışsın,tebrik ederim.Hayırlı olsun
              Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Fiyat konusuda bi netleşse belki bizde niyetleniriz.İndirm yapıldımı acep

Yorum

ewet arkadaslar bende dusunuyorum taktırmayı 2000 tl dıye duyduum! bı arıza oldumu tamır ıcın deıl hemen yenısıyle degıstırıyoz dedıler! buda cok guzel garantısı bıtmemıs arabalar ıcın servıstende taktırmak en guzelı bana gore!

Yorum

normalde 2100 lira ama odak ta kampanya var 1800 lira cyclone ben odak da taktırdım.

Yorum

Merhaba Arkadaşlar
                      Orhun kardeşimiz ben yazarken bilgileri vermiş bile.
                      Cyclone Multymedya Navigasyon sistemi satış fiyatı 2100 TL
                      Opel Odak ile konuştum. Şu anda indirim hala devam ediyor.
                      Geri vites kamerası , montaj, full herşey dahil 1800 TL fiyat verdiler.
                      Umarım bu indirimden yararlanma fırsatınız olur.
                      Ben de dayanamadım ve ok'ledim Araç sanki birden daha bir akıllı oldu.
                      Kesinlikle tavisye ederim.

Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

cd 500 var benımkınde bızım cıhazlara bırsey sayabılıyorlar mı
                        2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

cd500'ler için daha farklı bir çözüm olabilir yakında. Cyclone firması açıklar.
                          Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Arkadaşlar hayırlı uğurlu olsun

Cd500 ve Dvd800 için yakında geri görüş kamerası ve dvd izlemeye olanak sağlayn modüller gelecek bizi izlemeye devam edin

ORjinallik kesinlikle bozulmadan yapılacak bu da süper bir şey

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Modül geldi ama biraz tuzlu oldu.Bu bahsettiğinizi cyclone mu getirecek?
                              http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
                              2.0 CDTI
                              Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

İşleniyor...
                              X