Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sonradan DVD-GPS sistemleri hakkında detaylı bilgi ve paylaşım

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Sonradan DVD-GPS sistemleri hakkında detaylı bilgi ve paylaşım

herkese merhaba

konu icin bilgilendirme olmasi acisindan tecrubelerimi paylasayim

ben aracima navimex plus taktirdim sonradan

kisa bi bilgilendirme yapacak olursak

+navigasyon

+usb den 4k dahil tum formattaki videolari oynatma

+ karasal yayin tv

+ bluetooth

+ goruntu kalitesi kullanimi islevselligi iyi bi problem yasamadim su ana kadar aracin tum fonksiyonlari ile sorunsuz calismakta

- aracin orjinal usb cikisi iptal oluyor onun yerine torpidoya uzatilan bir kabloya usb yi bagliyorsunuz

- tv duzgun cekmiyor surekli parazitli

- radyo arayuzu basit olmus siyah duz bir fon

- cep tel den internet baglantisi bulunmamakta

sonuc olarak usb den film klip izlemek icin ideal bir cihaz fiyati 1,000 tl civari istanbulda

benim tavsiyem 250 tl pahali android ozelligi cihaz alinmasi internet baglantisi olmasi buyuk avantaj

umarim merak edenler icin bir fikir olusturur

saygilar
    2016 1.6 ctdi + navimex multimedia

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bursel
      herkese merhaba

konu icin bilgilendirme olmasi acisindan tecrubelerimi paylasayim

ben aracima navimex plus taktirdim sonradan

kisa bi bilgilendirme yapacak olursak

+navigasyon

+usb den 4k dahil tum formattaki videolari oynatma

+ karasal yayin tv

+ bluetooth

+ goruntu kalitesi kullanimi islevselligi iyi bi problem yasamadim su ana kadar aracin tum fonksiyonlari ile sorunsuz calismakta

- aracin orjinal usb cikisi iptal oluyor onun yerine torpidoya uzatilan bir kabloya usb yi bagliyorsunuz

- tv duzgun cekmiyor surekli parazitli

- radyo arayuzu basit olmus siyah duz bir fon

- cep tel den internet baglantisi bulunmamakta

sonuc olarak usb den film klip izlemek icin ideal bir cihaz fiyati 1,000 tl civari istanbulda

benim tavsiyem 250 tl pahali android ozelligi cihaz alinmasi internet baglantisi olmasi buyuk avantaj

umarim merak edenler icin bir fikir olusturur

saygilar
      bilgilendirme için teşekkürler arkadaşım
      benim merak ettiğim bir konu var bende de yeni kasa insignia var klima vs ayarları orjinal ekranda var bu tür cihazda o ayarları ve gösterge bilgilerini görebiliyormuyuz

Yorum

şu saatten sonra android harici bir cihaz almak o paraları vermek mantıklı değil. Tavsiyem android bir oemdir.
        1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
        Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ag06
          bilgilendirme için teşekkürler arkadaşım
          benim merak ettiğim bir konu var bende de yeni kasa insignia var klima vs ayarları orjinal ekranda var bu tür cihazda o ayarları ve gösterge bilgilerini görebiliyormuyuz
          Bir çok cihazda orjinal ekranınızda ne varsa aynen görebiliyorsunuz. Bazılarında ise cihaz kendi arayüzüne adapte şekilde gösterebiliyor.

Yorum

Android cihaz ne var şu an aracimiza alabileceğimiz tavsiye edecegiz yavaş cihaz olmasın lütfen kanser ediyor insani

Yorum

forumun arama moturuna corvin yazın memnun olan çok.
              1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
              Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer View Post

şu saatten sonra android harici bir cihaz almak o paraları vermek mantıklı değil. Tavsiyem android bir oemdir.

Mantikli olup olmamasi ihtiyaca ve butceye gore degisir kanaatindeyim sonuc olarak % 90 i cin mali urunler android sistemli olanlar 1600-1700 bandinda sizin tavsiye ettiginiz marka benim kullandihim marka android olmayan modeli 1000 tl int baglanmak diginda tum fonksiyonlar mevcut android li modeli de 1,250 tl civari idi maksat dusuk butceli kullanisli bir urun almaksa degerlendirmekte fayda var.
                2016 1.6 ctdi + navimex multimedia

Yorum

android dışında piyasada bulunan 1000 tl lik internetsiz cihazların hepsinin yazılım güncellemesinin bitmesi desteğinin çekilmesi ve program çeşitliliğinin bitmesi 2x2=4 kadar kesindir.
                  bütçe demek ucuz olanı almak demek değil, aradaki fiyat farkına değip değmeyeceği ve Fiyat Performans karşılaştırması sonucudur. Android cihazda çok uzun süreli güncelleme uygulama desteği ve fazlalığı özellikle araç için kullanılabilecek navi çeşitliliği aradaki 250 tl lik farkı yok eder. Mantık artık Android diyor. Ben telefon olarak kullanacaksam İOS şaşmam ama araç için İOS cihaz yoksa Android der mantığım. Başka cihazların deneyimleri ortada.

Yorum

İşleniyor...
                  X