Duyuru

Collapse
No announcement yet.

cd 500 ve dvd 800 video izleme

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: cd 500 ve dvd 800 video izleme

bu arada videoki araç astra degil mi???

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yigity
      evet astra..
      Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yigity
        Astra J 1.6T

Yorum

Merhaba Arkadaslar,

13 Mart'taki bulusmamizda bazi arkadaslarimiza Opel CD500 sistemine takilan interface'i ve geri gorus kamerasini gosterme firsatim oldu. Bilmeyen arkadaslara konuyu kisaca aktarayim. Bu interface aracin uzerinde bulunan sisteme takildigi zaman Geri gorus kamerasindaki goruntuyu ekraniniza tasiyip, geri vitese gectiginiz zaman otomatik olarak devreye girerek park sensorunun algilayamayacagi objeleri gormenizi ve ayni zamanda araciniza extra olarak taktirabileceginiz DVD player ve TV tuneri yine ekraninizda oynatmayi da sagliyor. interface ve kamerayi 500 USD ye tedarik edebiliyoruz.(ben 500 EURO biliyordum ama USD'mis) araca montajinin da 100-150 TL lik bir maliyeti var.
          isteyen arkadaslar siparis verirdiklerinden 1 hafta sonra cihaz bize ulasiyor. konuyla ilgili bilgi almak isterseniz mesaj gonderebilirsiniz.

Yorum

Ürünü çalışırken gördüm Geri Vitese takınca geri görüş kamera sistemi devreye giriyor

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

http://www.youtube.com/watch?v=nJ-cs...eature=related

Bu Videoda ise bu Özkan beyin ürününe sonradan takılmış bir oynatıcının çalışması gösteriliyor sonlara doğru Torpido açılıyor

Yorum

Bence guzel monte edememis. kotu bir goruntu olusmus. o oynatici sabitlenebilir bence. yoksa yolda ses yapabilir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ozkanc
                  Bence guzel monte edememis. kotu bir goruntu olusmus. o oynatici sabitlenebilir bence. yoksa yolda ses yapabilir.
                  Kesinlikle haklısın zaten ses çıkıyor birde o sesleri duymayalım

Yorum

Arkadaşlar internette gezinirken aşağıda verdiğim siteyi gördüm.İngilizcesi olanlar inceleyebilirler.

http://www.insignia-enthusiast.org/f...opic=1317&st=0
                    2010 İnsignia 1.6 180 hp Cosmo + Dvd 800 Navi +Rear View Camera+Media Box + Sunroof + Olimpik Beyaz

Yorum

İşleniyor...
                    X