Duyuru

Collapse
No announcement yet.

cd 500 ve dvd 800 video izleme

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• cd 500 ve dvd 800 video izleme

arkadaşlar xxxx adresindeki arayüz temin edilirse video izlemek ve arka görüş kamerası bağlama olayı çözülüyor.bu arayüze kamera dahil yanılmıyorsam.ancak fiyatı yazmıyor.irtibata geçip sormak lazım.başka da video izleyebilmemizin imkanı yok.bunu temin etmek lazım.

Ynt: cd 500 ve dvd 800 video izleme

önce sizi tanıyalım, ürün size ait değilse linki belki sonra ekleriz

33) Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarında yasaklanmış herhangi bir kişi, kurum, kuruluş propagandası yapmak, site yönetiminden izinsiz herhangi bir ticari kuruluşun temsilciliği, bölge bayiliği, distribütörlüğü ile ilgili tanıcı, ve reklam amaçlı faaliyetler içerisinde bulunmak yasaktır. Reklam yayınlama talepleriniz için özel mesaj veya e-mail yoluyla Site Yönetimine başvurmanız gerekmektedir.

http://www.insigniateam.com/forum/index.php?board=1.0
    InsigniaTEAM

Yorum

Ya bir ümitle konuya girdim. Bu seferde link silinmiş En kısa zamanda bekliyoruz.
      2010 İnsignia 1.6 180 hp Cosmo + Dvd 800 Navi +Rear View Camera+Media Box + Sunroof + Olimpik Beyaz

Yorum

turn push sadece cd 500 ve dvd 800 de var bildigimie göre bunlarada fly tarzı şeyler takılmıyo.yani turn puslu fly kullanan yok dı mı?varsada çalıştırabılıyomu?

Yorum

var ama çalışmıyor şimdilik
          InsigniaTEAM

Yorum

ben tedarik ettim. bugunlerde teslim olmasi gerekiyor. CD500 var bende, geldigi zaman test edip durumu bildirecegim sizlere.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ozkanc
              ben tedarik ettim. bugunlerde teslim olmasi gerekiyor. CD500 var bende, geldigi zaman test edip durumu bildirecegim sizlere.
              sonucu bekliyoruz

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Çağrı kurallara saygı duyuyoruz tabiki ama sana zahmet ürünün gerçeklik payına bakarmısın, eğer böyle birşey mümkünse hayaller gerçek olucak , bizim Dvd800 lerimizde işe yarar birşey olucak

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

Bilmiyorum aynı site mi ama geçen konularda İtalyadan satışı yapılan bir interface linki verilmişti aynısı mı acaba?
                  http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
                  2.0 CDTI
                  Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

aynı link değil, bu Türk firması. interface zor birşey değil zaten. bence güzel de değil, orjinalliği yok. düğmeye basıyosun ekran DVD800'ü gösteriyor, bir daha basıyorsun harici DVD'ye geçiyor, bu arada DVD800'ün radyosu kendi kendine arka planda çalışıyor felan. yani kullanmadım, desteksiz de sallamayım ama benim bildiğim bu. ama mecburiyetten alınabilir
                    InsigniaTEAM

Yorum

Evet arkadaslar interface'i taktirdim. test ettim, geri gorus kamerasinda gayet iyi. ayni zamanda DVD ve TV tuner de taktirilabiliyor. asagida testin sonucunu izleyebilirsiniz.
                      http://www.youtube.com/watch?v=YUClUwADqsQ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                        aynı link değil, bu Türk firması. interface zor birşey değil zaten. bence güzel de değil, orjinalliği yok. düğmeye basıyosun ekran DVD800'ü gösteriyor, bir daha basıyorsun harici DVD'ye geçiyor, bu arada DVD800'ün radyosu kendi kendine arka planda çalışıyor felan. yani kullanmadım, desteksiz de sallamayım ama benim bildiğim bu. ama mecburiyetten alınabilir

linki şimdilik ekleyim bari, yarın tekrar kaldırırım
                        http://www.otomediamarket.com/main/o...-2114-837.html
                        Buradaki ürün fiyatı çok pahalı balık arıyorlar galiaba

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ozkanc
                          Evet arkadaslar interface'i taktirdim. test ettim, geri gorus kamerasinda gayet iyi. ayni zamanda DVD ve TV tuner de taktirilabiliyor. asagida testin sonucunu izleyebilirsiniz.
                          http://www.youtube.com/watch?v=YUClUwADqsQ
                          Ürün hakkında ve kullanımı hakkında biraz bilgi verirmisiniz? Mesela geri vitese takınca otomatik olarak kamera açılıyormu vs?
                          2010 İnsignia 1.6 180 hp Cosmo + Dvd 800 Navi +Rear View Camera+Media Box + Sunroof + Olimpik Beyaz

Yorum

bırde fıyat hakkında bılgı montajı nası yaptınız ?

Yorum

Güzel bir paylaşım teşekkürler.

Yorum

İşleniyor...
                              X