Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Opel İnsignia Corvin Android İnterface

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Garantiyi bozma konusu yasal olarak bildiğim kadarıyla yaptığınız müdahaleden kaynaklı bir arıza olması durumunda geçerli olabilir. Emin değilim ama böyle hatırlıyorum. Yani siz Corvin taktırdınız ancak enjektörler bozuldu; size "interface taktırdığınız için aracınız garanti dışı" deme hakları yok. Ancak multimedya bozulursa onu garanti dışı bırakabilirler. Dediğim gibi benim bildiğim olması gereken bu; ancak pratikte farklı sonuçlarla karşılaşmanız olası. Malum...

Araçta delik açılacak demişsiniz, nereler deliniyor? Bence sac kısımlar delinmiyorsa tampon, ayna vs delinmesinde bir sakınca yok. Ben de bu aralar arka tamponu deldirerek geri vites aydınlatması olarak led taktırmayı düşünüyorum; bu tip plastik parçalar delinecekse bence hiç problem değil.

Bir de bulduğunuz kamera varsa paylaşır mısınız belki düşünen olur.

Yorum

• Geçenlerde ben de Corvin taktırmayı yeniden değerlendirdim; bu kez ilk düşüncem taktırmak yönündeydi. Sonra tekrar düşündüm, aracımı genelde sabah 07:00 akşam 16:00 civarı rahat trafikte ya da kısa mesafede kullanıyorum. Araçta bt üzerinden telefondaki Spotify uygulamasını kullanarak müzik dinlerim; e telefon görüşmeleri zaten yapılabiliyor. Araçta hareket halinde video izlemem; doğru da bulmuyorum. çocuklara da genelde izletmiyoruz; ya uyuyorlar ya da dışarıyı seyrediyorlar. Sadece -yılda belki 4-5 kez- navigasyon lazım oluyor, onda da telefonu ön konsolda tutan bir aparatla işimi görüyorum. Bu şartlarda kendime "Corvin'in eksikliğini gerçekten hissediyor musun" ya da "Corvin takıldığında gerçekten etkin bir biçimde kullanacak mısın" diye sorduğumda "evet" cevabı veremedim. Eşimin aracında interface değil direk olarak android multimedya takılı ve navigasyon dışında kullandığımızı söyleyemeyeceğim. Bu yüzden de hala taktırabilmiş değilim.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post
        Garantiyi bozma konusu yasal olarak bildiğim kadarıyla yaptığınız müdahaleden kaynaklı bir arıza olması durumunda geçerli olabilir. Emin değilim ama böyle hatırlıyorum. Yani siz Corvin taktırdınız ancak enjektörler bozuldu; size "interface taktırdığınız için aracınız garanti dışı" deme hakları yok. Ancak multimedya bozulursa onu garanti dışı bırakabilirler. Dediğim gibi benim bildiğim olması gereken bu; ancak pratikte farklı sonuçlarla karşılaşmanız olası. Malum...

Araçta delik açılacak demişsiniz, nereler deliniyor? Bence sac kısımlar delinmiyorsa tampon, ayna vs delinmesinde bir sakınca yok. Ben de bu aralar arka tamponu deldirerek geri vites aydınlatması olarak led taktırmayı düşünüyorum; bu tip plastik parçalar delinecekse bence hiç problem değil.

Bir de bulduğunuz kamera varsa paylaşır mısınız belki düşünen olur.
        360 derece kamera için aynalar deliniyor. Kamera genelde Çin sitelerinde türkiye de ise özellikle servis araçlarına takan sanayi sitesi işletmeleri var ancak onların da İnternette sayfaları yok araştırmam devam ediyor.

corvin isteme sebebim Android özgürlüğü
        En azından mirror link bile tek başına işimi görür. Önceki aracımda full Android multi medya vardı yurtdışına giderken Android sayesinde zilyon tane ofline harita booking.com vs yükledim Hot spot olarak kullandım online araç takipten İnternetli bas konuşa yakıt sarfiyatı loglarınan, odb2 datalarına, hepsini aktif kullandım. Google asist vs saymıyorum bile
        Şimdi Android auto var. illaki kablo istiyor. Androidauto da menüler programlar çok kısıtlı ve kullanışsız.
        full android deneyiminden sonra at ve eşek meselesi gibi geliyor bana.

Yorum

• ................................
          Son düzenleme: cagri; 07.12.2018, 21:35. Reason: Forumda izinsiz reklam yapmak YASAKTIR.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: tumay elektronik View Post

mesaj içeriği gizlenmiştir.
            Yıl olmuş neredeyse 2019, hala forumda bodoslama reklam yapmayı marifet ve kâr sananlar var...
            InsigniaTEAM

Yorum

• Konu yine hortladı gibi ama ben iki ürün buldum 900/1200 tl aradaki fark biri Android diğeri normal geri görüş navi standart zaten ne dersiniz mantıklımı takılı fotolar ekte navimex miş 2000 tl falan duyunca sakata gelmeyelim dedim danışayom dedim ekibe
              Ekli Dosyalar

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: muratgecmez View Post
                Konu yine hortladı gibi ama ben iki ürün buldum 900/1200 tl aradaki fark biri Android diğeri normal geri görüş navi standart zaten ne dersiniz mantıklımı takılı fotolar ekte navimex miş 2000 tl falan duyunca sakata gelmeyelim dedim danışayom dedim ekibe
                Orjinali bozmadan corvin daha mantıklı geliyor.

Yorum

• ben bu resimlerde android göremiyorum. muratgecmez carplay görünümüne çevrilmiş bir medya player bu bence. android değil. 1800-2000 tl arasında android interface alınabilir.
                  1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
                  Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: muratgecmez View Post
                    Konu yine hortladı gibi ama ben iki ürün buldum 900/1200 tl aradaki fark biri Android diğeri normal geri görüş navi standart zaten ne dersiniz mantıklımı takılı fotolar ekte navimex miş 2000 tl falan duyunca sakata gelmeyelim dedim danışayom dedim ekibe
                    Bu işe girecekseniz, 900-1000 liralık ürünlerden uzak durun.

Mümkünse 4gb ram, güncel işlemcili ve olabildiğince güncel android sürümlü, kaliteli bir cihaz alın. Bunun için de en az 2000-2500 lira ayırmak gerekiyor. O para çok geliyorsa benim gibi hiç girmeyin bu işe; tavsiyem bu yönde.

Yorum

• Opel insignia 2016 dizel android outo üzerinden navigasyon kurulumu yaptım fakat yu tube üzerinden video izleyemiyorum bilgisi olan paylassin

Yorum

• Bu kanalı inceleyin. Ayrıca tel rootlu ve android sürümü 5.0 ve üstü olcak. Kanaldaki arkadaşın dediklerini yapın.

https://www.youtube.com/channel/UCAa...gjL6BEUKRYNDPA

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Yusuf29 View Post
                          Opel insignia 2016 dizel android outo üzerinden navigasyon kurulumu yaptım fakat yu tube üzerinden video izleyemiyorum bilgisi olan paylassin
                          Önce tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız seviniriz.
                          InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
                          X