Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Pedal commander

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Şöyle söyliyeyim.Gerek varmı ya,takmasamıydım acaba dediğimde cihazı kapatıyorum ve cihaz yokken araca maximum 30sn tahammül edebildiğimi fark edip tekrar açıyorum ihihi
    Eğer cihaz yarın birgün arızalanırsa hemen yenisini alırım.Alışınca onsuz araç çok ağır geliyor.

Yorum

Araca ekstra güç vermeyen, tek işlevi sizin yerinize gaz pedalına 1-2 birim daha fazla basan basit bir alet aslında... Yakıt dışında araca bir zararı olmayacaktır. Bunu almaktansa iyi bir yazilimciya gidip ekstra apart ihtiyacı olmadan da gaz pedal hassasiyetini artirtabilirsiniz... Amaciniz biraz daha fazla bg ve tork ise o zaman en doğrusu güvenilir bir firmada güzel bir yazılım olacaktır.

Yorum

Yazilim illa bir gün sıkıntı çıkartacağın dan pek düşünmüyorum onu da

Yorum

Orjinal yazı sahibi: av_avi View Post
          Araca ekstra güç vermeyen, tek işlevi sizin yerinize gaz pedalına 1-2 birim daha fazla basan basit bir alet aslında... Yakıt dışında araca bir zararı olmayacaktır. Bunu almaktansa iyi bir yazilimciya gidip ekstra apart ihtiyacı olmadan da gaz pedal hassasiyetini artirtabilirsiniz... Amaciniz biraz daha fazla bg ve tork ise o zaman en doğrusu güvenilir bir firmada güzel bir yazılım olacaktır.
          Selamlar. Sizinle aynı düşüncedeydim ilk başta.Fakat merakta ediyordum. Sonunda aklımda kalacağına denemeye karar verdim. Buna da sebep olarak o zaman youtube'da yabancı bir sayfanın detaylı incelemesine denk gelmiştim. Sanılanın aksine sizin yerinize gaz vermiyor aslında,sadece gaz tepkisi ciddi olarak arada tel varmış gibi hızlanıyor. Sizin bahsettiğiniz gibi fazla basması sport modlarda seri şekilde bariz oluyor. Yazılım ile arttırmaya gelirsek,sabit bir ayar olacağı için tavsiye etmiyorum. Benim aracım yazılımlı ama pedal hassasiyetini fazla elletmedim. Gaz tepkisini kendim ayarlıyor olabilmek daha kullanışlı geliyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Kaan3646 View Post
            Yazilim illa bir gün sıkıntı çıkartacağın dan pek düşünmüyorum onu da
            Aracı hor kullanırsanız emin olun yazılımsız olarakta bir gün gelecek sizi yada sonraki sahibini üzecektir. Yazılımı iyi bir firmaya attırıp,bu aracı tanıyan ve bakımlarını gecikmeden yaptırırsanız sorun olacağını sanmıyorum. Ben ekonomi odaklı ve vites geçişlerinin daha seri olması için yaptırdım ve bana da onu sağladı,çekişi gidişi zaten mükemmel. Şehir içi 1-1,5lt. Şehir dışı 1,5-2lt civarı tüketim daha iyi şuan.

Yorum

İşleniyor...
            X