Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1.6 sidi yazılım+downpipe+komple krom egzoz kiti ve duble varex

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 1.6 sidi yazılım+downpipe+komple krom egzoz kiti ve duble varex

Başlıktada yazdığım gibi yazılım(dr.ecu)+downpipe ile 230 Bg güç alabileceğimizi söyledi arkadaş.
    Dr.Ecu yazılımı güvenilirmidir? Araç stok 170 bg bildiğiniz üzre. 60 Bg gibi bi farktan söz ediliyor ve problem yaşanırmı diye çekincelerim var. Bu 230 bg gücüde downpipe+ yazılım şeklinde alacağımızıda ekliyor. Açıkçası bu gücü almak istiyorum. Fabrika çıkışı parçalarda ne gibi değişimler yapmam gerekiyor. Araç 2015 model ve 17.000 km de henüz.
    • Insignia 1.6 T 170Hp Cosmo+Still Paket
    • Antara 2.0 CDTI 150Hp Cosmo

Araç otomatikse şanzıman sıyırabilir

Yorum

Orjinal yazı sahibi: seloselo View Post
      Araç otomatikse şanzıman sıyırabilir
      Araç otomatik. Şanzımana müdahale edilebilir mi sıyırmaması için?

Yorum

Şanzımanın max torq kapasitesine dikkat etmeniz lazım. Hangi marka model var sidi araçta bilmiorım. Zaten şanzman dişlisi kuvvetlendirme olayına girerseniz astarı yüzünü geçer.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: seloselo View Post
          Şanzımanın max torq kapasitesine dikkat etmeniz lazım. Hangi marka model var sidi araçta bilmiorım. Zaten şanzman dişlisi kuvvetlendirme olayına girerseniz astarı yüzünü geçer.
          Yazılım konusunda telefonda kiminle görüştüysem aracın 2014 öncesi olup olmadığını sordular SIDI 170bg deyince ses tonlarında değişim beni bu işten biraz soğuttu açıkçası. Sadece downpipe ve sprint booster yaptırmak daha mantıklı gibi bu motor için. Downpipe ne kadar bir etki yapar bilmiyorum açıkçası.

Yorum

forumda bir arkadaşda yazılım var sidi motor için detayları öğrenenin derim
            1.6 SIDI

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ersinnisre View Post
              forumda bir arkadaşda yazılım var sidi motor için detayları öğrenenin derim
              Kimdeydi acaba? Konuyu görürde dahil olur inşallah ..

Yorum

Yarın itibari ile aracı Esa Garage'ye bırakıyorum..
                • Komple egzoz dkp borular ile değişecek.
                • Downpipe uyugulaması.
                • Amyant.
                • Dr.Ecu yazılım.
                • Kaliper boyama.
                • 2 Adet Varex takılacak.
                • Eibach 30mm yay uygulaması yapılacak.
                Yaklaşık 5-6 gün kalacak araç orada. Aldıktan sonra video/fotoğraf paylaşımlarını buradan yaparım..

Yorum

Bende geçen gün yazılım için dr ecu ile görüştüm.. opel grubuna yazılım atmaktan çekiniyor gibiler 170 hp sidi motor için +20 Hp alırsın dediler az geldi bana ama tereddütte kaldım bende yorumlarınızı bekliyorum sonuçlanınca bende ona göre yaptırayım diyorum
                  2014 COSMO 1.6 TURBO 170 HP - CARBON FLASH BLACK - 19 İNÇ JANT - ÇİFT ÇIKIŞ EGZOZ/DİFÜZÖR

Yorum

Tabiki de bütün farklılıkları buraya eklerim. şanzıman biraz canlı olsun kafi ^^

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Tamercihan View Post
                      Tabiki de bütün farklılıkları buraya eklerim. şanzıman biraz canlı olsun kafi ^^
                      Son durum nedir?
                      2014 COSMO 1.6 TURBO 170 HP - CARBON FLASH BLACK - 19 İNÇ JANT - ÇİFT ÇIKIŞ EGZOZ/DİFÜZÖR

Yorum

Orjinal yazı sahibi: alipamukkk View Post

Son durum nedir?
                        Aracı aldım . Bi sadece yay uygulamasını yapmaktan vazgeçtim evin otopark girişinden dolayı. henüz 2 gün oldu alalı deneme fırsatım olmadı ama egzozdan çıkan ses beni mest etti şahsen. Detayları fotoğraf ve video halinde bu gönderinin altında paylaşacağım. Sesi merak eden varsa şimdilik yaptırdığım yerin You Tube sayfasında mevcut .. Reklam olmazsa linki paylaşırım..

Yorum

Yazılım fark etti mi peki gidişi falan nasıl aracın

Yorum

Orjinal yazı sahibi: alipamukkk View Post
                            Yazılım fark etti mi peki gidişi falan nasıl aracın
                            60km bi kullanım fırsatım oldu henüz. Performans yerine ekonomi denedim öncelikle şehir içinde pek fark edeceğini sanmıyorum ama uzun yolda 1 lt falan tasaarruf eder sadece. Yarın lifte çıkartıcam aracı bakalım kağıt üzerinde ne olmuş görelim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Tamercihan View Post

60km bi kullanım fırsatım oldu henüz. Performans yerine ekonomi denedim öncelikle şehir içinde pek fark edeceğini sanmıyorum ama uzun yolda 1 lt falan tasaarruf eder sadece. Yarın lifte çıkartıcam aracı bakalım kağıt üzerinde ne olmuş görelim
                              he şuda var vites geçişleri bana daha iyi hissettirdi.

Yorum

İşleniyor...
                              X