Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1.6 sidi yazılım+downpipe+komple krom egzoz kiti ve duble varex

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Wolverine Aynen üstadım o paranoya oluyor polise dikkat etmek zorundayım. Sokak yada caddelerde kapatıyorum ki yüksek devirlerde istediğim sesi alabiliyorum bunuda E5 yada otoban harici bir yolda yapamıyoruz.. Muayeneden bu hali ile geçmiyor. Orjinal parçalarını güzelce söküp iyice paketledik muayene zamanı geri takacağız.
    Yakıştırmış olduğunuza sevindim. Teşekkür ederim.
    • Insignia 1.6 T 170Hp Cosmo+Still Paket
    • Antara 2.0 CDTI 150Hp Cosmo

Yorum

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Maliyet ne kadar acaba?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ALPRN View Post
        Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Maliyet ne kadar acaba?
        Teşekkür ederim, sağolun. Dm den detaylı olarak yazdım fiyatları.

Yorum

maşallah çok güzel olmuş bende 1.6turbo 180lik için düşünüyordum ama artık benzine yetişemez olduğum için tüp takıp binmeye karar verdim hahahaha bu arada egzoz olarak krom potsuz kullanılsaydı daha çatara pataralı olurdu kazasız belasız cezasız sürüşler

Yorum

bu arada tamponlar plastik mi yoksa fiber mi ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BBAKAÇ View Post
              bu arada tamponlar plastik mi yoksa fiber mi ?
              Bütün body kit plastik.

Yorum

hayırlı olsun kazasız keyifli sürüşler dilerim inşallah
                "insanlar arasında, insanlardan bir insan olmak"

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Tamercihan View Post
                  Aracı 250 km kadar kullandım. Şehir içi oldu bu tabi genelde en uzun mesafe işte 20 km lik bir mesafe oldu. Gaza yüklendiğinizde egzozun verdiği sestenmidir nedir bilmiyorum ama aracın ivmelenmesi bana daha iyi geldi. Downpipe ve yazılımın son hızda etki yaptığını yada 0-100ü ne kadar etkilediğini ve yakıt tasarruf noktasını temmuz ayında bir uzun yol yapacağım. Orda tam anlamıyla verileri alırım diye düşünüyorum. 250km yolda şehir içindede (tek kullanıcılı bi araç zaten benden başka kullananı yok) 100km'de 0,7 Lt ortalaması az gösterdi. Normalde 10,4 lt tüketiyorum bu kez 9,7 lt olarak belirdi. Şunuda eklemek istiyorum şanzıman daha rahat etkileşim veriyor. Vites büyütmede yada küçültmede gaz tepkinize göre anında etkyi alıyorsunuz.. Şimdilik aktaracaklarım bu kadar. Uzun yoldan sonra da diğer cevaplayamadığımız sorularıda cevaplarız inşallah.
                  Yazılım , Downpipe işlemlerinden sonra aracı 825 km kadar kullandım. Kullanımın tamamı şehir içi ve kısa mesafelerde gerçekleşti. Toplamda 570 TL'lik benzin alımı yaptım ve bu gün tekrar pompa başına geçtim. Temmuz ayında da yaklaşık 1200 km'lik bir yolculuk yapacağım.İstanbul-Didim arası. Uzun yol tüketimini de o zaman paylaşırım.

Yorum

İnsan gazlamadan edemiyor. Egzoz açıkken birkaç kez polisin yanından geçtim. Bir seferinde geç fark ettim ve hafif gazlayarak geçtim donüp bakmadı bile normal kullanımda açık bile olsa sesi hafif bir homurtu şeklinde oluyor benimkinin. Bugün arkamda bir insignia gördüm, arkama yaklaşınca gazladım biraz, lambalara yaklaşınca yanıma geldi. Ne kadara yaptırdın efsane sesi var vs. dedi insan mutlu oluyor böyle şeyler duyunca. Sizin arabayı da gerçekte görüp sesini dinlemeyi çok isterdim açıkcası. Ankaraya yolunuz düşerse haberleşelim hocam.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DarkDagger View Post
                      İnsan gazlamadan edemiyor. Egzoz açıkken birkaç kez polisin yanından geçtim. Bir seferinde geç fark ettim ve hafif gazlayarak geçtim donüp bakmadı bile normal kullanımda açık bile olsa sesi hafif bir homurtu şeklinde oluyor benimkinin. Bugün arkamda bir insignia gördüm, arkama yaklaşınca gazladım biraz, lambalara yaklaşınca yanıma geldi. Ne kadara yaptırdın efsane sesi var vs. dedi insan mutlu oluyor böyle şeyler duyunca. Sizin arabayı da gerçekte görüp sesini dinlemeyi çok isterdim açıkcası. Ankaraya yolunuz düşerse haberleşelim hocam.
                      Aynen üstadım sesi duymak için gaza yükleniyoruz. Ekonomi yapmak pek mümkün olmuyor ????. Araçlar ağır ağaçlar olunca tr deki kullanıcıların çoğu belli bir yaşın üzerinde ve ya bu tarz işlemleri bu arabaya pek yakıştıramadıklarından trafikte görünce dikkati fazlasıyla çekiyor. Ankaraya uğradığımda haberleşiriz ????????

Yorum

Hocam Kutu içi filtreniz geldi mi acaba ?

Yorum

Yok henüz gelmedi yarın gelecek muhtemelen.

Yorum

Hocam uygulama maliyeti ne kadar

Yorum

Filitre geldi mi hocam? Uygulamasını yaptın mı ? Bir fark oluştu mu ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DarkDagger View Post
                                Filitre geldi mi hocam? Uygulamasını yaptın mı ? Bir fark oluştu mu ?
                                Geldi hocam da henüz taktırma fırsatım olmadı iş yoğunluğundan.

Yorum

İşleniyor...
                                X