Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia 1.4T LPG+2CR yazılım

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: hayabusa View Post
    benim aracımda 1.8t LPG li. Altyapıyı Ahmet NALBANTOĞLU ile beraber yaptırdık.Yoldaki afr ayarını bizzat Ahmet yaptı.Genel olarak memnunum. Yazılım hususu hep kafamda acaba yaptırsam mı diye.Merak ettiğim bir konu.
    1.8t yazmışım. 1,6t olacaktı

Yorum

1.6T ise iyi düşünmek lazım

Yorum

araç kaç hp ve tork aldı ekstra olarak yazılımla

Yorum

Selamlar. Bende düşünüyorum 1.6T 170bg yazılım 2cr. Nasipse cumartesi yaptıracağım. Son durum nedir sizde?

Yorum

kendi aracımda 80.000 km oldu LPG + 2CR

AFR ayarını kendim yaptım

Fikrin kadar varsın!

Yorum

2cr Baktı aracıma.Lastik basıncı olan modellere yazılım atılmıyor dedi alala

Yorum

Benim aracm 1.4 T Atiker grand LPG var. AFR ayarı yazılım öncesi ve sonrası kontrol edildi. Stage1 de Motor gücü 190BG oldu, lastikte 170-175 arası birşey cikiyordu. LPG ve yazılımla alakalı şuana kadar hiç bir sorunum olmadı. LPG montajı yazılım öncesi ayarı Ankara Fark otogazda, yazılım Ümit Bağıran 2CR de yapıldı, yazılım sonrası AFR kontrolü Ahmet Nalbantoğlu tarafından yapıldı.
                ​​​​

Yorum

Şu son günlerde yazılım işini kafaya takmaya başladım,Yol sürüşüm sakin ve agresif değil ama yinede ayağımın altında extra güç olmasını istiyor deli gönül.

Yorum

2cr de yazılım atıldı. 210bg 320nm. Aşşagı yukarı 1500km oldu.Yakıtta ciddi tasarruf oldu.Güç olarak 180'likler çok rahat bir şekilde dikiz aynasında kayboluyor. Yüksek süratte kullanmıyorum,deneme yaptık sadece. Normal kullanımda araç çok keyifli,vites geçişleri daha seri,gaz tepkime daha hassas,vitesler kararlı. Keşke daha önce olsaymış dedim.

Yorum

1.4T için yazılım düşünenler bence düşünmesin, direk yaptırsın...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: av_avi View Post
                        Merhaba arkadaşlar 1.4T, atiker Grand LPG li, 2CR yazılımlı bir Insignia sahibiyim. LPG ve yazılımla ilgili merak ettiğiniz hususlar varsa cevaplamaktan memnuniyet duyarım.
                        2cr bende aracıma yazılım attırdım.2 gün kullandım tekrardan stock yazılıma döndürdüm. 0 performans artışı.
                        yazılım sonrası Yakıt tüketimi artışı 195 km motor hız kesmesi alt devirlerde cansızlık en az %20 arttı.. Motor sesi arttı.Aracımda lpg yok.. yazılım sonrası 186hp 260 nm tork denildi. orjinal halini arar oldum.
                        ilgi alaka sıfır, Sezgin isimli bir arkadaş ilgilendi. Benim için kötü bir tecrube oldu. Yazılım öncesi araştırıp gitmştim. 2 tane firma öne çıkmıştı, bunlardan birisi 2cr idi. Yazılımda bir şey mi atlandı bilemiyorum. Onlarda sormadı bende üzerine gitmedim. dyno sonuçlarınıda paylaşıyorum.
                        Ekli Dosyalar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aavp View Post

2cr bende aracıma yazılım attırdım.2 gün kullandım tekrardan stock yazılıma döndürdüm. 0 performans artışı.
                          yazılım sonrası Yakıt tüketimi artışı 195 km motor hız kesmesi alt devirlerde cansızlık en az %20 arttı.. Motor sesi arttı.Aracımda lpg yok.. yazılım sonrası 186hp 260 nm tork denildi. orjinal halini arar oldum.
                          ilgi alaka sıfır, Sezgin isimli bir arkadaş ilgilendi. Benim için kötü bir tecrube oldu. Yazılım öncesi araştırıp gitmştim. 2 tane firma öne çıkmıştı, bunlardan birisi 2cr idi. Yazılımda bir şey mi atlandı bilemiyorum. Onlarda sormadı bende üzerine gitmedim. dyno sonuçlarınıda paylaşıyorum.
                          Aracınız 1.4t mi? Öyle ise 46hp ve 60nm artış sonucunda bu yaşadıklarınız talihsizlik olmuş.
                          @Murat
                          2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

evet aracım 1,4 turbo 140hp 200nm torklu A14NET

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aavp View Post
                              evet aracım 1,4 turbo 140hp 200nm torklu A14NET
                              Eğer yakinsaniz araçlari karşılaştırabiliriz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: av_avi View Post

Eğer yakinsaniz araçlari karşılaştırabiliriz.
                                Çorluda ikamet ediyorum.

Yorum

İşleniyor...
                                X