Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Modifiye ve Performans Hakkında Fikirleriniz.

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ben bu işlerden hiç anlamam ama şu an enjektör temizliği yaptırıyorum.Yarın servise gidince orada isteğinizi yerine getireceğim.Siz hangi şehirleşiniz?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sadettin 50 View Post
      Ben bu işlerden hiç anlamam ama şu an enjektör temizliği yaptırıyorum.Yarın servise gidince orada isteğinizi yerine getireceğim.Siz hangi şehirleşiniz?
      Sadettin bey, enjektör temizliği işi bitince burdan aracınıza ne yapıldı, ne kadar zaman aldı, kaça maloldu, aracınızda temizletme öncesi ve sonrası ne tür değişiklikler oldu gibi konularda bilgi paylaşırsanız çok güzel olur.
      @Murat
      2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Mutlaka sonuçları bildireceğim.

Yorum

Ben Yozgatın Sorgun ilçesinde yaşıyorum abi. Bana sadece arkadan Resimleri egzozların birde alttan sadece egzoz uçlarına bağlantılarını çekseniz yeter.

Yorum

Merhaba , yazılım - remap tarzı bir uygulamada motor sağlığının yanında şanzımanın max torq dayanma seviyesini de unutmayın. Hangi tip şanzıman var arabanızda bilmiyorum ama şanzımanı sıyırmayın haddinden fazla torq yükleyerek.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: seloselo View Post
              Merhaba , yazılım - remap tarzı bir uygulamada motor sağlığının yanında şanzımanın max torq dayanma seviyesini de unutmayın. Hangi tip şanzıman var arabanızda bilmiyorum ama şanzımanı sıyırmayın haddinden fazla torq yükleyerek.
              Tork Konvertörlü Şanzıman. Ama dediğinizi dikkate alırım yaptıracağım zaman Araştıracağım. Teşekkürler.

Yorum

Araçlarımızdaki otomatik şanzıman yazılım sonrası tork kuvvetine dayanabilecek seviyedir. (Biturbo aracım standart 400 nm tork üretiyor ve aynı şanzıman var). Ancak; yazılım sonrasında şanzıman yazılımı güncellenmez ise (Türkiye'de yapabilen var mı bilmiyorum.) vites geçişleri ve tork konvertörünün kitleme yapmadığı düşük hızlarda vuruntu yaşayacaksınız. Bu hususu da göze alın.
                34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Enjektör temizliği söküp temizlenerek tam bir gün sürdü hepsi temiz çıktı ve bin liraya maloldu. Şu an yakıt pompası bekliyorum.Fakat gaz kelebeği temizliği performansta gerçekten farkettirdi.Şimdi Map sensörünü temizleteceğim.

Yorum

Enjektör temizliği söküp temizlenerek tam bir gün sürdü hepsi temiz çıktı ve bin liraya maloldu. Şu an yakıt pompası bekliyorum.Fakat gaz kelebeği temizliği performansta gerçekten farkettirdi.Şimdi Map sensörünü temizleteceğim.
                    Gaz kelebeğinin temizliği neyle yapılıyor? Bu Spreyler var sanırım açıp ondan sıkıyorlar yanlış bilmiyorsam öylemi yaptırdınız?

Yorum

Aynen öyle

Yorum

Teşekkürler bilgi için.
                        @Murat
                        2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Aynen öyle
                          bende Temizleteyim bakalım Performansa etkisi olacakmı.

Yorum

1.6T aracima ecufast st1 yazilim var. Süper. Bana ulasirsan sanada yaptiririz. Istanbul

Yorum

İşleniyor...
                            X