Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1.4 T için chip uygulaması

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: 1.4 T için chip uygulaması

Bekir paşaoğlu paşaoğlu tunningin sahiblerinden biri yerleri Maslak sanayidedir piyasanın en ünlü modifiye firmalarından biridir .. Forumda bu firmaylan birde ps chıptunnıng barborosa yaptıranlar var ben ps çhıp tunıng ten Barborosun esnaflığını beğenmediğimden tavsiye etmiyorum ,Bekir paşaoğlu forum üyelerine indirim yapıyor

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

http://www.rsamotorsports.com/tr/iletisim/

tanımanızda fayda var bence..
      Jetta 1.4 TSI 170

Yorum

bilgiler için teşekkürler.

bu işlerle içli dışlı olan bi yakınım chip tuning yerine direkt olarak aracın yazılımının değiştirildiğini söyledi ve bu işlemi tavsiye etti. ayrıca maslak oto sanayide bayçu diye birisinden bahsetti. sanırım dükkanın adı powershop. bilgisayar dünyasıyla içli dışlı olduğum için "yazılım değişikliği" tabiri bana sakıncalı geldi. var mıdır bilgisi olan?
        1.4T Edition Elegance - Yeni Stil Paketi - Sunroof

Yorum

baycuyuda çok duyulmuş bilinmiş birisi ama benim etrafımdan aldığım bilgilere göre en iyisi ecufast dr Ecu özgün güleç
          Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Orjinal yazı sahibi: CB
            bilgiler için teşekkürler.

bu işlerle içli dışlı olan bi yakınım chip tuning yerine direkt olarak aracın yazılımının değiştirildiğini söyledi ve bu işlemi tavsiye etti. ayrıca maslak oto sanayide bayçu diye birisinden bahsetti. sanırım dükkanın adı powershop. bilgisayar dünyasıyla içli dışlı olduğum için "yazılım değişikliği" tabiri bana sakıncalı geldi. var mıdır bilgisi olan?
            aracın yazılımının değiştirildiği doğru. chip tuning denilen şey bu zaten. bayçu revo isimli firmanın distrübütoru.
            ayrıca evotech, pschiptuning, megachips, ecufast, paşaoğlu, rsamotorsport vb. markalar var.
            yazılımı yaptırırken güzel bir araştırma yapmanı tavsiye ederim. en azından sizin kullandığınız aracı daha once tune etmiş olanları incelemenizde fayda var. bazı markaların hak etmedikleri şöhretleri var. acele edip mağdur olanlar hiç de az değil,bilginiz olsun...
            Jetta 1.4 TSI 170

Yorum

Orjinal yazı sahibi: floyd1601
              [aracın yazılımının değiştirildiği doğru. chip tuning denilen şey bu zaten. bayçu revo isimli firmanın distrübütoru.
              ayrıca evotech, pschiptuning, megachips, ecufast, paşaoğlu, rsamotorsport vb. markalar var.
              yazılımı yaptırırken güzel bir araştırma yapmanı tavsiye ederim. en azından sizin kullandığınız aracı daha once tune etmiş olanları incelemenizde fayda var. bazı markaların hak etmedikleri şöhretleri var. acele edip mağdur olanlar hiç de az değil,bilginiz olsun...
              acelem yok ama hevesliyim baya. kafamda netleşmeyen iki şey var. birincisi kime yaptıracağım ikincisi performans kazancı benim aracımdan ne götürücek.

Yorum

bu arada daha önceden mesaj attığım RSA motorsports'tan cevap geldi

"Merhabalar,
                Araciniza yazilim ile 170 ps guc alabiliriz ,torkunuzda yaklasik olarak 4500 devire kadar 265 nm olur.
                Uygulama suresi yaklasik yarim gun olup ucret 550 eurodur."

Yorum

Orjinal yazı sahibi: volkan
                  Bekir paşaoğlu paşaoğlu tunningin sahiblerinden biri yerleri Maslak sanayidedir piyasanın en ünlü modifiye firmalarından biridir .. Forumda bu firmaylan birde ps chıptunnıng barborosa yaptıranlar var ben ps çhıp tunıng ten Barborosun esnaflığını beğenmediğimden tavsiye etmiyorum ,Bekir paşaoğlu forum üyelerine indirim yapıyor
                  bugün bu amcaları arıyorum , sonrasında teşekkür etmek umarım forumun bu başlığına tekrar yazı yazacağım bu arada "ahy ben insigniateam isimli siteden arıyorum , bize indirim yapıyormuşsunuz mu demem lazım :S hiç adet edinmediğim bir durumda :/

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kdristnbl
                    baycuyuda çok duyulmuş bilinmiş birisi ama benim etrafımdan aldığım bilgilere göre en iyisi ecufast dr Ecu özgün güleç
                    (iyilerden biri diyelim)
                    2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                    [center]

Yorum

25 Ocak 2012 de konu açılmış .. hala ben chiplettirdim 1.4 ümü .. şu kişi chipledi şu fiyat oldu araç şöle performans gösteriyo diye yazan biri hala yokmu arkadaşlar
                      [center]
                      İnsignia 1.4 T Edition Elegance [b][color=red]Stil Paket

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kaya yalçın
                        25 Ocak 2012 de konu açılmış .. hala ben chiplettirdim 1.4 ümü .. şu kişi chipledi şu fiyat oldu araç şöle performans gösteriyo diye yazan biri hala yokmu arkadaşlar
                        buraya yazılmadı ama ben söyliyeyim siteden faysalın arabaya yapıldı 1.5 yıl önce 172 bg güç alındı paşaoğlu tunnıngte yapıldı fiyatıda forum üyelerine 600 tl

1.6 Turbo Cosmo 272bg 360 nm forget piston ve piston kollari downpipe komple 76mm egzoz sistemi ve daha büyük intercoler

Yorum

fiyat çok cazip ama istanbulda olmayınca sorun olucak.. bi iş çıkartmak lazım istanbula gitmek için bu arada teşekkür ederim volkan bey ilginize..
                          [center]
                          İnsignia 1.4 T Edition Elegance [b][color=red]Stil Paket

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kaya yalçın
                            fiyat çok cazip ama istanbulda olmayınca sorun olucak.. bi iş çıkartmak lazım istanbula gitmek için bu arada teşekkür ederim volkan bey ilginize..
                            adanada esen tunnıng Zülfü 0535 221 62 23 bu firma İstanbul'daki paşaoğlu tunnıng in bayisiymiş aracınıza obt den bilgisayarla bağlanılıyor yeni yazılım yükleniyor hiç bir parça söküp takılmıyor istendiğinde tekrar aynı işlem uygulanıp orijinal hale çevriliyor yazılımla çok memnun kalırsınız araç bayağı güçleniyor alt devirlerinizde güçleniyor çağrıdanda sprint boster sipariş edin bu iki işlemi yaptıktan sonra aracınızı tanıyamıycaksınız ...

Yorum

• merhaba,

Aracima yazilim attirmak istiyorum.
                              Daha once 2cr attirdim 10gun kullandim tekrar stock haline aldirdim araç 180-190km/h hizda guç kesiyordu stock haliyle 220-230km/h surati goruyorum sorunsuz.
                              Yaklaşık 1yil once Çorludaki pasaoglu bayisi Melih'e yazilim attirdim ama dyno olcumu yok ne oldu ne bitti belli degil. Benim hissettigim %10alt devirlerde iyilesme buna karsilik sakin kullanimda 1,5lt yakit artisi sert kullanimda 3-3,5lt artis oldu ama performans artisi cok dusuk.
                              Diyorum istanbula pasaoglunun mutfagina yani bekir bey'e gitsem hem dyno olcumu yaptirsam, hem de yazilimi kontrol ettirsem, veya tekrar duzenletsem sonuç alabilirmiyim?
                              Opelin 1.4 turbolu a14let icin yazilim tavsiye edebileceginiz bir yer var mi?
                              Çorluda dr.ecu var opel yazilim isine sicak bakmiyor.
                              Ecumaster, econation var onlarda baya genc arkadaslar yazilim attirip ta motoru eline alan cok var ozellikle bmw ve vw grubu araçlarda. O yuzden guvenemedim.

Surpriz yasamamak icin, konuyu tecrube etmis birisine danismak istedim.
                              Cevaplariniz icin tesekkurler.

Yorum

• https://www.sahibinden.com/ilan/yede...93019284/detay

Kendi kullandığım üründür.
                                @Murat
                                2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

İşleniyor...
                                X